Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naked 600ccm do 8 tys.


spec01

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaje przydaje, moim pierwszym była F4 i bardzo sobie chwale- nie jest to żyleta od samego dołu- bardzo fajnie się na nim uczy jeździć bo jest lżejszy od większości motocykli, nawet naked'ów co na plus.

Jakbyś był zainteresowany to jestem w trakcie puszczania swojego kojota temat jest na forum w dziale giełda. Tam też dane kontaktowe. Nie ma problemu z obejrzeniem- jeszcze mam wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być moje pierwsze moto i zawsze mi się marzył naked. Słyszałem jednak opinie że owiewka się przydaje. Jest po prostu za czym się schować.

Co do ER6N niestety ceny trochę wyższe.

mam bandyte w wersji N. kumpel ma wersje S. czasami sie zamieniamy na moto i jakos nie widze róznicy żeby mniej wiało przy jego owiewce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, ze jak chcesz śmigać z dużą prędkością i nie czuć wiatru to nic jak pełna owiewka- wszyscy myślą, że owiewka typu Bandzior S wystarczy, ale zapomina się że aerodynamiczny ma być cały pojazd z jeźdźcem, a do tego warto zadbać o zawirowania przy nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Że się tak wtrącę w temat, ale czy np. hornet nie będzie za mały dla kolegi? Też jestem na etapie poszukiwań motocykla, ale bardziej doświadczeni kumple twierdzą, że na hornecie będę trochę śmiesznie wyglądał, prawie jak na motorynce :P Jestem jeszcze wyższy mam 185 cm, a nie ukrywam że szerszeń mi sie podoba. Może ktoś z użytkowników jeździ na hornecie i jest podbny wzrostowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrącę w temat, ale czy np. hornet nie będzie za mały dla kolegi? Też jestem na etapie poszukiwań motocykla, ale bardziej doświadczeni kumple twierdzą, że na hornecie będę trochę śmiesznie wyglądał, prawie jak na motorynce :P Jestem jeszcze wyższy mam 185 cm, a nie ukrywam że szerszeń mi sie podoba. Może ktoś z użytkowników jeździ na hornecie i jest podbny wzrostowo?

185 cm to normalny wzrost przecież, będziesz wyglądał normalnie i nie będzie za mały napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.