Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naked 600ccm do 8 tys.


spec01

Rekomendowane odpowiedzi

Naked to dobry wybór.

Sam mam i nie narzekam :)

Choć czasem jest ochota pozapierniczać i niestety powyżej 170 to wiatr jest już mocno odczuwalny.

Ale...

Wszystko zależy od tego co będzie głównym przeznaczeniem motocykla.

Ja więcej czasu spędzam w mieście więc owiewka nie jest mi aż tak bardzo potrzebna.

Ja wybierając między Hornetem a Banditem wybrałbym Horneta.

I nie sądzę abyś wyglądał na nim śmiesznie. Kumpel ma 181cm wzrostu i wygląda normalnie.

Ale jak we wszystkim jest to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to żeby było Ci wygodnie, tak więc trza się poprzysiadać, ew. weź kogoś kto Ci zdjęcia będzie cykał, wtedy będziesz mógł sam ocenić jak na danym moto wyglądasz xD

Co do wiatru.. jak porządnie przytulę się do baku mojego szerszenia to i przy 200 wiatru nie czuje, z tym że ja kompaktowy chłopak jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrącę w temat, ale czy np. hornet nie będzie za mały dla kolegi? Też jestem na etapie poszukiwań motocykla, ale bardziej doświadczeni kumple twierdzą, że na hornecie będę trochę śmiesznie wyglądał, prawie jak na motorynce :P Jestem jeszcze wyższy mam 185 cm, a nie ukrywam że szerszeń mi sie podoba. Może ktoś z użytkowników jeździ na hornecie i jest podbny wzrostowo?

Jeszcze nie słyszałem żeby ktos na Hornecie wyglądał śmiesznie Ci twoi kumple są zabawni :D a moto kupujesz pod siebie czy pod nich? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słyszałem żeby ktos na Hornecie wyglądał śmiesznie Ci twoi kumple są zabawni :D a moto kupujesz pod siebie czy pod nich? ;)

Oczywiście, że pod siebie, ale jak to z zakupami lepiej czasami się dopytać.

Tak jak napisałem wcześniej, najlepiej się przymierzyć isamemu dokonać samooceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.