Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18.08. - 19.08. 2012 TERLICKO Czech Road Racing Cup


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak mówiłem na miejscu - wyślij materiał do TVN'u czy coś ;) Może ci parę stówek odpalą, bo ujęcie ci się trafiło niesamowite.

Tak dla niezorientowanych - zarówno zawodnicy jak i obsługa uniknęła jakichś groźnych obrażeń. Motocyklista w ciemnym kombinezonie doznał urazu ręki (została usztywniona), ale był na tyle sprawny, żeby pożegnać się z widownią i o własnych siłach wejść do karetki. Drugi uczestnik wypadku nie wymagał udzielania pomocy medycznej. O niesamowitym szczęściu można mówić w odniesieniu do ludzi z obsługi, operatora kamery i policjanta - mało brakowało, żeby właśnie w nich wleciały szczątki rozbitej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd jak najbardziej udany tym bardziej że 2-dniowy :) i w doborowym towarzystwie :)

Wyścigi super tylko w momencie wypadku nikt nie rozumiał co się stało ze względu bariery językowej a po czerwonych flagach można było się domyśleć co się stało.

Dobrze że kierowcy wyszli z tego cali, a obsługa miała bardzo dużo szczęścia.

Teraz pozostaje nam czekać do przyszłego roku :)

Wielkie dzięki dla ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend na wyścigach motocyklowych w Terlicku ? Mam tylko jedno słowo do powiedzenia - zaaajebiście :):) Ukłon dla ekipy, dziewczyn i mojej towarzyski podróży :D

Kilka zdjęć z wypadu : https://picasaweb.google.com/105869422948631979199/TerlickoWorlRacingCup20121819082012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO-0re_HzsKcQA&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holew, trafiłeś naprawdę niezłe ujecię :D

To jeszcze porcja fotek z wyścigu ode mnie (z niedzielnej ekipy rybnickiej): http://www.sendspace...12a6ba34910e862 - ok. 85MB. Gdyby link nie działał czy cuś to dajcie znać.

Dzięki za wypad, podobało mi się (oprócz zgubienia ekipy na skrzyżowaniu w Żorach) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.