Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18.08. - 19.08. 2012 TERLICKO Czech Road Racing Cup


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zakomunikować iz za nasza południowa granica odbywaja sie znakomite imprezy motocyklowe typu Czech Road Racing Cup.

W TERLICKO impreza ta jest kultywowana juz kilkanascie lat i gromadzi spore grono kibicow. Z Rybnika jest to ok 52 km wiec bardzo blisko :P

Jezeli wkradł sie jakis błąd to przepraszam.

wiecej info http://roadracing.pl/TERLICKO.htm

Czekam na komentarze kto chetny a dokładne szczegóły ustalimy później.

18.08. - 19.08. 2012 TERLICKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to może się jakoś zorganizujemy i spotkamy w jakimś miejscu i ruszymy razem, kto będzie chciał zostać do niedzieli to zostanie, a kto bedzie chciał wracaj w sobotę to wróci. Ekipą zawsze raźniej :) To co jakieś pomysły??

to jest właśnie bardzo dobry pomysł.

dzięki za info ad. cen biletów. ja się wstępnie piszę na 100 %, no chyba że się z*s*a, znaczy niebo :wacko:;) (pardon za ten kolokwializm :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na pewno lece co do soboty to nie wiem, ale jest opcja co by jechać na terlicko a w drodze powrotnej zahaczyć o Moto Park Chorzów który odbywa sie w tych samych dniach ;)

Co do trasy to najlepiej i najszybciej :rolleyes: to było by lecieć przez żory - pawłowice - pruchna - hażlach - terlicko, tak że ja na pewno lece tamtędy.

O której to sie tam wszystko zaczyna w sobote i w niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na pewno lece co do soboty to nie wiem, ale jest opcja co by jechać na terlicko a w drodze powrotnej zahaczyć o Moto Park Chorzów który odbywa sie w tych samych dniach ;)

Co do trasy to najlepiej i najszybciej :rolleyes: to było by lecieć przez żory - pawłowice - pruchna - hażlach - terlicko, tak że ja na pewno lece tamtędy.

O której to sie tam wszystko zaczyna w sobote i w niedziele ?

Bastek ja własnie też tak myślalam może by sie spotkać w sobote w parku ja moge być dopiero kolo 20 jak co to dajcie znać na tel kto i o której bedzie i o której wyjazd w niedziele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem o której ruszamy.Zawsze jest tak Że Seba musi się obudzić,zjeść śniadanie,napić się kawy,beknąć i jak beknie to jest sygnał że trzeba się ubierać i iść po moto.

dobrze by było nim kur zapieje :D chociaż z drugiej strony niech się Seba na spokojnie ogarnie, nie stresujmy chłopaka z samego rańca

ps1: mając na uwadze wszystkie wymienione wyżej czynności to pewnie koło południa

ps2: rozumiem że sygnał jest nadawany z głośnika z porządnym wzmacniaczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu to w niedziele na pewno nie później niż 8:30 z Żor. Przelotowa prędkość standardowo ( wiadomo jaka :D )

Nfs mam nadzieje że te hasła to do mnie nie są bo ja zawsze na czas przeca a i podgonić też damy rade :P

Sygnał pójdzie z Wieży Mariackiej tak że spokojna głowa :D

Co do niedzieli to można sie ustawić na tym zlocie w Chorzowie w sobote wieczór i sie dogadać tak jak pisze annabongo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.