Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Spodnie też :)
Jestem dość przewrażliwiony na tym punkcie(ubioru)
Ciuchy może srednio dopasowane ale jest bezpieczenie. 

Żeby nie być gołosłownym, z dziś: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t35.0-12/1888837_493652247405432_1069834960_o.jpg?oh=fdb5810e4b824502c885cf7bfab992cf&oe=532FB7B3&__gda__=1395631045_35de4268c0eb98556088acd3603f312f

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu duzo plecaczków na juz chce pojezdzic a nie ma jeszcze skompletowanego ubioru,a nie kazdy kierownik ma dwa kachole i kombiki.W kazdym razie plecak powinien mimo wszystko byc jakos ubrany odpowiednio,kazdy z nas zaczynał i nie zawsze stykalo na kombik,ale jak juz to niech to beda chociaz grube jeansy niz legginsy i mocna kurtka i porzadny kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mit grubych jeansow sie szerzy :)
One nie uratuja nog od asfaltu. Tak kazdy zaczynal, tylko ze jest roznica miedzy kierowca a pasazerem, kierowca jedzie na wlasne ryzyko, za pasazera odpowiadasz. Chce "plecaczek" posmigac, niech wypije w miesiacu pare piw mniej, ew pare kosmetykow i na ciuch bedzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że takie off topy są potrzebne bo sporo osób nie zdaje sobie sprawy.

Kiedyś w sieci widziałam taki filmik po wypadku, ratownicy udzielali pomocy dziewczynie, której noga była dosłownie w 2 częściach i trzymała się tylko na skórze...

Bardzo obrazowe to było. Szkoda, że nie mogę teraz znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chce plecak pojezdzic, jest rozsadny to sam nie wejdzie z leginsach, adidaskach i bluzeczce na ramiaczkach na moto.

jesli plecak nie umie zadbac o swoje bezpieczenstwo to lepiej niech idzie na hulajnoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka powiem tak... Ja się nie będę wypowiadać więcej bo już mnie prywatnie jeden z nowych adminów straszy banami i karami :(

Także ja milknę :D

A co do 'fajna' to szkoda, że nikt nie patrzy na umiejętności itd. ehhh co za świat :D

 

Widzę, że się użytkownicy rozpędzają :P

Może teraz plecaczki opiszą 'fajnego kierowce' ? :>

i tu masz racje-powinna miec umiejetnosci.

jak chlopaki dojda do wieku to zrozumieja co to umiejetnosci ;) ,a nie uroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.