Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

 

zadna Ksiezniczka nie zasluguje na takie traktowanie. Zobacz jaka jest potega mediow>Uparli sie na Kasie i juz wielu publicznie chcialoby ja zlinczować, i za co?Za jazde na koniu gołą dupą? Kazdego miesiaca w naszym kraju rozgrywaja sie o wiele wieksza dramaty, ale bez kamer i tabloidow,nikt o tym nie wie. Byc moze sasiad gwalci wlasne dziecko a o tym nie wiesz? A Kasie za noge i po bruku?Jestem na nie.

 

zle zacytowane,to sie odnosilo do postu żólwika "pewnie bym zabrał,przywiązałbym liną za nogę do Zeta i przeciągnął przez De Gaulle'a w Zabrzu,tam jest fajna przedwojenna kostka brukowa..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna Ksiezniczka nie zasluguje na takie traktowanie. Zobacz jaka jest potega mediow>Uparli sie na Kasie i juz wielu publicznie chcialoby ja zlinczować, i za co?Za jazde na koniu gołą dupą? Kazdego miesiaca w naszym kraju rozgrywaja sie o wiele wieksza dramaty, ale bez kamer i tabloidow,nikt o tym nie wie. Byc moze sasiad gwalci wlasne dziecko a o tym nie wiesz? A Kasie za noge i po bruku?Jestem na nie.

 

zle zacytowane,to sie odnosilo do postu żólwika "pewnie bym zabrał,przywiązałbym liną za nogę do Zeta i przeciągnął przez De Gaulle'a w Zabrzu,tam jest fajna przedwojenna kostka brukowa..."

 

a czego ty do ,mnie pijesz?

czy ja komus przykrosc zrobilem?

kolego!!! (mamamadzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna Ksiezniczka nie zasluguje na takie traktowanie. Zobacz jaka jest potega mediow>Uparli sie na Kasie i juz wielu publicznie chcialoby ja zlinczować, i za co?Za jazde na koniu gołą dupą? Kazdego miesiaca w naszym kraju rozgrywaja sie o wiele wieksza dramaty, ale bez kamer i tabloidow,nikt o tym nie wie. Byc moze sasiad gwalci wlasne dziecko a o tym nie wiesz? A Kasie za noge i po bruku?Jestem na nie.

 

zle zacytowane,to sie odnosilo do postu żólwika "pewnie bym zabrał,przywiązałbym liną za nogę do Zeta i przeciągnął przez De Gaulle'a w Zabrzu,tam jest fajna przedwojenna kostka brukowa..."

Żadna Księżniczka?Ty tak na serio,czy tylko się zgrywasz?Uparli się na Kasię...?To wy po imieniu?Może jakiś cichy wielbiciel z Ciebie?a pierd*lę!Dokąd ten świat zmierza?!

 

A jeszcze dodam:skoro tak Ci się widzi dzieciobójczyni,to może jeszcze zaczniesz propagować pedofilię,homoseksualizm i inne dewiacje?Kur*wa,nie wierzę,że to napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby media wmamwialy Wam ze " Madzia wypadla z kocyka" 80% spoleczenstwa uwazala by ja za nieszczesliwa matke nieslusznie ciagana po sądach. A tak zrobiono cyrk medialny i publiczny lincz.

Ja nie mam bladego pojecia jaka jest prawda i co sie tam wydarzylo, wec zanim ciagal bym jakas panienke za noge po bruku musial bym wiedziec czy jest winna, wiadomosci z "Faktu" i innych tabloidow mi nie wystarcza, zwlaszcza w dzisiejszym swiecie gdzie pismaki szukaja sensacji gdzie sie da.Takich spraw jest wiele.Jak ruskie poprztykali sie z gruzinami, nasze media przedstawiaja to jako wielka inwasje czerwonych na naszych gruzinskich braci,pomimo ze ofiar tej calej strasznej wojny bylo po stronie gruzinskiej 170 łącznie...a rozrube zaczal Saka..., te same media kolejną "tragiczna pomylke" amerykanskiego drona w iraku czy afganistanie pomijaja albo pisza "nic sie nie salo w okncu USA powiedzialy sorry", wiec o ce te pretensje ze jednorazowo zginelo 100 wiesniekow na weselu. Mimo ze irak i afganistan nic nam nigdy nie zawinily, nasze wojska tam sa, a nasze media pisza o tubylczych "terrorystach" walczacych z nasza armią.

Tak wiec wybaczcie, ale ja mam ogromny sceptycyzm do tego szajsu ktory podaja nam media, i wlasnie moj nick mamamadzi wzial sie z tego ze "nie kupuje tego gowna"Wybaczcie za off w tym watku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam wolne miejsce na plecaczek w Tychach i okolicach :)

 

WYMAGANIA :

- własny kask (sorki, mam tylko swój, na siłę mogę załatwić drugi w rozmiarze "L" czyli raczej nie przejdzie)

- własna kurtka

- waga do 60 kg (kontrola spalania :-P)

 

Oferowana maszyna to Suzuki GSX-R 600 k4.

 

Ze stałych tras to w czwartki wpadam na Chudów, w weekendy wisła itp. 

 

Przykładowy styl jazdy w "stopce", z plecaczkiem nie świruje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.