Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Aro85: ponoć motocykliści to wielka

rodzina więc czego się obawiać,

może 3 dni dużo ale tu nawet

na pół dnia nikt nie chce

polatać.

może moto za stare, słabe i

małe żeby któraś chciała wsiąść

pol dnia chetnie. ale jak sie dowiedziales ze o zgrozo mam faceta to olales temat bo plecak ma byc wolny i chetny. Jak panna kogos ma to jest poza lista chetnych :P

Scorpioooooon, przytyles! Mialam wrazenie ze masz 53kg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miejscu to ja latam sam po to żeby polatać tak jak chce a nie poemerytować i mysleć czy jeszcze tam z tyłu jesteś, na chodów to każda chętna, na taki przejazd to szkoda moto odpalać. zresztą latanie wokół komina do odcinki mnie nie bawi, wole jechac gdzieś dalej na dłużej i coś przy okazji zobaczyć a latanie po mieście nocą czy co tygodniowy zamek itp zostawię tym co to lubią, bez urazy oczywiście bo każdy z nas preferuje inną jazdę.

Linka zabierz się gdzieś dalej to pogadamy i nie chodzi tu o to czy wolna czy nie, nie zależy mi na tym jak przyjdzie starsza mężatka z dziećmi też zabiore ale nie na przejazdy rzędu 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam proponowales Chudow a teraz ze nie warto, ale mniejsza z tym;P

Watpie by jakis plecak pojechal z obcym gosciem na 3 dni gdziekolwiek.

Dan, ale niektorzy maja zaufanie do swoich polowek wiec nikt nie bedzie mial michy obitej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ma brode niech ma wacka albo jest nimfomanką, nie zabieram po to by wykorzystać ja nie z tych, tym bardziej ze jedzie grupa a nie ja sam, nie ma nic więcj do powiedzenia w tej sprawie. na dobrą sprawe to i na takich małych dystansach coś się może wydarzyć czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę! :) Przepraszam, proszę o ostrzeżenie.

haha, i od razu sie kaja. Porządny user :D 

 

 

niech ma brode niech ma wacka albo jest nimfomanką, nie zabieram po to by wykorzystać ja nie z tych, tym bardziej ze jedzie grupa a nie ja sam, nie ma nic więcj do powiedzenia w tej sprawie. na dobrą sprawe to i na takich małych dystansach coś się może wydarzyć czyż nie ?

ona sama i paru OBCYCH facetów bez bab na 3 noce? good luck.

faktycznie, jak sie smiga na Chudów to jest kawałek lasu. strach sie bac.

 

Bez obrazy ale jakby Linka tak zrobiła osobiście skopałabym jej to co trzeba  :)

dziekować, moje CO TRZEBA czuje się bezpieczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.