Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za dzisiejszą miłą przejażdżkę, aczkolwiek co poniektórzy powinni umawiać się na forum skuterowym, sport nie służy do wyjścia na spacer ;)

 

Czyli co? Mając motocykl sportowy ma się zapieprzać po normalnych drogach? Mam kolegę, który ma sporta i jeździ powoli, a szaleje na torze. PS : i nie jeden drogowy zapierdalaka mu nie umie dorównać na torze... Moim zdaniem każdy ma swój rozum i swoją rozwagę, a może jego marzeniem było jeździć ścigaczem i jeździ powoli by się tym nacieszyć. Ja kupiłem ściga nie do wyścigów, a wylądował na złomie... Moim zdaniem jeszcze nie dorosłaś i dlatego masz taki pogląd na to co się dzieje. Ja mając naście lat też myślałem, że mając ściga trzeba zapier.. - zmądrzałem * na szczęście*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mając motocykl sportowy ma się zapieprzać po normalnych drogach? Mam kolegę, który ma sporta i jeździ powoli, a szaleje na torze. PS : i nie jeden drogowy zapierdalaka mu nie umie dorównać na torze... Moim zdaniem każdy ma swój rozum i swoją rozwagę, a może jego marzeniem było jeździć ścigaczem i jeździ powoli by się tym nacieszyć. Ja kupiłem ściga nie do wyścigów, a wylądował na złomie... Moim zdaniem jeszcze nie dorosłaś i dlatego masz taki pogląd na to co się dzieje. Ja mając naście lat też myślałem, że mając ściga trzeba zapier.. - zmądrzałem * na szczęście*

O mądrze powiedziane.

Ogólnie odnosze przykre wrażenie, że co po niektórzy uznali tą trase jako jakąś rywalizacje.. Ludzie, to była zwykła trasa a jakby każdy pokazał na ile stać jego maszynę to wszyscy leżymy w rancie i żałujemy głupoty do końca życia. Bo nie wiem czy ktoś zauważył ale jechaliśmy drogami na których dziura była na dziurze. Po za tym dwie ekipy sie rodzieliły..  jedna autostradą, druga wsiami..no i okej, każdy ma inny podział zdania, niektórzy woleli szybciej na Chudów dojechać,  rozumiem.. ale to chyba oczywiste, że wsią pojedzie sie wolniej (stopy, winkle, światła, ogólnie sam fakt terenu zabudowanego i co najważniejsze - o wiele DŁUŻSZA droga) nie wiem czemu co po niektórzy sie czepiają.. a widać to gołym okiem. To miał być przyjemny wypad, a nie dolewanie oliwy do ognia, który wziął sie nie wiadomo skąd.. a to..nie mam najmniejszego sensu. Więc bez spiny chłopaki dziewczyny, bo tworzy sie tu grubo nie miła atmosfera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pomyślcie.....

Jaka trzeba mieć silna wole i nie dać sie podpuścić do zapierd--ania wiedzac ze miedzy nogami ma sie maszyne ktora dysponuje zapasem mocy i przyśpieszenia. Jazda w kulturalny i Bezpieczny sposob nie musi być nudna. 

To tak samo jak wszyscy piją a ktos mowi nie % bo wie ze musi jechać - wszyscy od razu a ty jesteś miekki i pipa :P a to właśnie przejaw dojzałości i rozsądku. Do ktorego trzeba dojrzeć niekoniecznie wiekowo a mentalnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę. Bierz przykład z koleżanek, które już trochę tutaj są. Jula Ty też mogłabyś zrobić coś z tym avatarem

 

Że niby co? Wkleić swoją słit focię jak to teraz modne na forum bo Tobie się tak podoba? I dont care, nie szukam tutaj męża (ani kochanka  :lol: )

 

 

A Ty zapaśnik, spuść trochę ciśnienia..  :ph34r:   mój post był żartem, ogarnijcie hormony trochę  :lol:

 

 

Ale macie problemy. Niech każdy jeździ z tym, z kim lubi i wie że jego tempo mu odpowiada..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby co? Wkleić swoją słit focię jak to teraz modne na forum bo Tobie się tak podoba? I dont care, nie szukam tutaj męża (ani kochanka  :lol: )

To, że ktoś tutaj ma zdjęcia na profilowym nie oznacza, że szuka "kochanka" i dlatego, że to jest "modne" to po pierwsze. Po drugie jak nie dajesz to nie dajesz koniec tematu, Twoja sprawa i bez zbędnych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś tutaj ma zdjęcia na profilowym nie oznacza, że szuka "kochanka" i dlatego, że to jest "modne" to po pierwsze. Po drugie jak nie dajesz to nie dajesz koniec tematu, Twoja sprawa i bez zbędnych komentarzy.

 

Dziewczyno, nie piłam do Ciebie, tylko do Frediego, bo widzę, że on tu wiecznie ma jakieś problemy.

(nie jestem na tym forum od roku ani od dwóch więc znam typa hahah... :ph34r:  )

 

A to, że moja imiennczka Julia_ lubi jeździć szybko.. co z tego, też lubię. Ciekawe czy Ci wszyscy którzy tutaj tak się mądrują sami jeżdżą przepisowo.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, nie piłam do Ciebie, tylko do Frediego, bo widzę, że on tu wiecznie ma jakieś problemy.

(nie jestem na tym forum od roku ani od dwóch więc znam typa hahah... :ph34r:  )

 

A to, że moja imiennczka Julia_ lubi jeździć szybko.. co z tego, też lubię. Ciekawe czy Ci wszyscy którzy tutaj tak się mądrują sami jeżdżą przepisowo.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.. 

No i okej, być może z Jego strony to była inna forma żartu, nie wiem. ;)

A co do tego, to przede wszystkim jeździć z głową i wyczuciem, bo o wypadek trudno nie jest. Jakby każdy jeździł jak wariat gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko dlatego, że ma sporta to statystyki wypadków, zwiększały by sie z dnia na dzień kilkakrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula zdjęcie jest po to, byś była kojarzona z nickiem np. na Chudowie czy innej imprezie i po nic więcej. Skoro uważasz inaczej Twoja rzecz - dla niektórych pozostaniesz beztwarzowym nickiem z forum. Każdy robi to co uważa za słuszne, a to była propozycja tylko.

 

PS. Tak na marginesie nie przypominam sobie spotkania z Tobą, a tym bardziej rozmowy. Typa ? Trochę źle mi się to kojarzy więc proszę rozwiń to określenie i tu jak wolisz: publicznie (niech wszyscy dowiedzą się jakim to ja jestem typem) lub na pw tylko nie zapomnij o poparciu swoich słów. Znasz mnie ? Skąd ? Wiesz mam tu parę znajomych osób i nawet przyjaciół, którzy nie powiedzą, że mnie znają, powiedzą że troszkę mnie poznali. Żeby kogoś poznać potrzeba wielu lat i obcowania z tą osobą tak więc nie schlebiaj sobie.

Uważałem Cię za inteligentną osobę, czytałem wiele Twoich postów i  nie wiem co z tym fantem teraz mam zrobić ....

 

Jeszcze jedno: ciekawość jest wpisana w ludzką naturę, jestem ciekaw kto jest po drugiej stronie, czy to jest złe ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula zdjęcie jest po to, byś była kojarzona z nickiem np. na Chudowie czy innej imprezie i po nic więcej. Skoro uważasz inaczej Twoja rzecz - dla niektórych pozostaniesz beztwarzowym nickiem z forum. Każdy robi to co uważa za słuszne, a to była propozycja tylko.

 

PS. Tak na marginesie nie przypominam sobie spotkania z Tobą, a tym bardziej rozmowy. Typa ? Trochę źle mi się to kojarzy więc proszę rozwiń to określenie i tu jak wolisz: publicznie (niech wszyscy dowiedzą się jakim to ja jestem typem) lub na pw tylko nie zapomnij o poparciu swoich słów. Znasz mnie ? Skąd ? Wiesz mam tu parę znajomych osób i nawet przyjaciół, którzy nie powiedzą, że mnie znają, powiedzą że troszkę mnie poznali. Żeby kogoś poznać potrzeba wielu lat i obcowania z tą osobą tak więc nie schlebiaj sobie.

Uważałem Cię za inteligentną osobę, czytałem wiele Twoich postów i  nie wiem co z tym fantem teraz mam zrobić ....

 

Jeszcze jedno: ciekawość jest wpisana w ludzką naturę, jestem ciekaw kto jest po drugiej stronie, czy to jest złe ?

Kurde, weź zluzuj. Naprawdę. 

Nie jest sie kojarzona bezosobowo- bo akurat Koty byly dwa na tym forum i mnie i Jule ten kto mial kojarzyć ten kojarzył i kojarzy. Czy tam zna. 

Bo znać nie znaczy tylko spedzać ileśtam czasu razem. Znam - podałam Ci reke, przedstawiłam sie, znamy sie.

Koleguje sie z Toba i Cie znam- no jest inny sens, nie sadzisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja nie miałem "przyjemności" jej poznać, a ona mnie zna. Hmm ciekawe zgoniłbym na alkohol lecz rzadko piję.Poza tym na Chudowie nie będę szukał kota tylko osoby, a skoro nie widzę twarzy przy nicku to nie znajdę. Paulina poza tym określiła mnie mianem typa więc pytam jakiego, skoro mnie dotyczy to chyba mam prawo wiedzieć tak ?! Nie ma ochoty dodawać zdjęcia to nie, płakał nikt nie będzie, ale się czepia bezpodstawnie i jakieś insynuacje tutaj pod moim adresem. Co jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.