Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piątki w TAWERNIE Ruda Sląska ul. Katowicka 1a


Rekomendowane odpowiedzi

trase oczywiscie mozesz obrac sobie inna :) chodzi o miejsce docelowe :D

Dzięki Flavius za wskazówki. :)  Póki pogoda to raczej wybiore trase dłuższą. Trzeba kożystać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety dziś nie będzie. pora pozbyć się kataru i kaszlu. stan podgorączkowy utrzymujący się już od prawie tygodnia również nie należy do przyjemności...tak więc dzisiejszy wieczór spędzam ze szklanką Ferwexu i w ciepłej piżamce pod kołuderką

 

przyjemnego popołudnio-wieczora, do następnego

 

ps: następnym razem być może już w siodle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety dziś nie będzie. pora pozbyć się kataru i kaszlu. stan podgorączkowy utrzymujący się już od prawie tygodnia również nie należy do przyjemności...tak więc dzisiejszy wieczór spędzam ze szklanką Ferwexu i w ciepłej piżamce pod kołuderką

przyjemnego popołudnio-wieczora, do następnego

ps: następnym razem być może już w siodle :)[/quo No to się kuruj bo do końca sezonu troche jeszcze zostało. Czasem trza troche odpocząć i nabrać siły na następne imprezy hehe :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek oglądał ze mną Szybkich i wściekłych 6 i robił dolewki do Ferwexu, także co złego to nie on

Jeju teraz będzie nakręcony przez miesiąc.Może wystawimy go w Radvanicach ?będzie szedł jak przeciąg ,jak go ktoś wyprzedzi to z łokcia albo z byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek oglądał ze mną Szybkich i wściekłych 6 i robił dolewki do Ferwexu, także co złego to nie on

wracałem w ulewie z Kato o 22, jeszcze tak długo to do domu nie wracałem :P ale ten klimat i wyścigi były tego warte :) szkoda że juz moto nie miałaś u siebie :D

 

nfs załatwiaj mi dziką karte to wystartuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamietam z zeszlego roku, to Ciebie zadne wejsciowki nie obowiązują ;)

Zrobiło sie zamieszanie to sie przejechało poprostu :D 

 

No i musimy poważnie porozmawiać na temat nie obecności.Kto tu jest ważniejszy baby czy koledzy?

 No właśnie ! ile razy to Ciebie nie było a mi bedzie wypominał jeden raz :P poza tym późno wystartowałem i przypuszczam że nikogo bym tam nie zastał :)

 

 

poniekąd się zgodzę- byłoby bardziej klimatycznie aczkolwiek ja nie żałuję że już nie stoi tam gdzie do tej pory   :D

 No coś by w tym było ale aż chciało sie pogazować :P Tak że licze na to że jak pozałatwiasz formalności to jeszcze w tym miesiącu coś polatasz ;)

Chociaż nie śpiesz sie bo jeszcze sie nie moge z tym pogodzić że strce mojego Plecaczka... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.