Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant też człowiek :)


Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

ale to dobrze, że polacy chociaż wsród innych potrafią się dobrze zachować. Nie ma co sobie robić wstydu za granicą :P

Bardziej byłbym za tym żeby to dobre zachowanie wpajać ludziom w kraju i tutaj zacząć się tak zachowywać, a nie myśleć idąc samemu przez jakieś zadupie(najgorzej w innym mieście niż swoje) czy zaraz nie podejdzie kilka drechów.. :P

Na temat innego forum nic nie wiem, ale chyba lepiej sie dogadac zamiast dzielić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki instynkt stadny wypiją po browarze i czuja sie kozacy maja moc maja władze cos jak moderatorzy na forum :P heheh oni maja podobny filing :P i pokazuja tubylca gdzie ich miejsce, aż tubylcy sie nie wkurzą

Ty chyba też masz ten"filing" przez to, że jesteś anonimowy.

Nie wywołuj wilka z lasu(czyli trzymaj się tematu, nie podsycaj tych nerwowych moderatorów), to będzie pozytywny "filing" i wszyscy będą zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba też masz ten"filing" przez to, że jesteś anonimowy.

Nie wywołuj wilka z lasu(czyli trzymaj się tematu, nie podsycaj tych nerwowych moderatorów), to będzie pozytywny "filing" i wszyscy będą zadowoleni :)

ja jestem zadowolony i nie mam awersji do wilków wieć nie wiem czy mi grozisz czy obiecujesz a co do nerwowych modów to nie wnikam co ich denerwuje,a to że temat trochę ucieka. Wiesz gubie wątek pomiędzy zakładaniem nowych kont albo czekaniem na akceptacje moich postów przez moda więc musisz mi wybaczyć :P

aha co do filingu to nie anonimowość to powoduje to siła charakteru :P nie jestem anonimowy przynajmniej choc patrząc po tym koncie może tak wyglądac Natomiast w twarz CI moge powiedzieć to co myślę i nie bede miał z tym problemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno istnieje jakieś inne forum Sląskich Motocyklistów? słyszałem, że niby właśnie częśc się wkurzyła i odeszła? jest to prawda??

no słyszalem cos nawet tam byłem ale kurcze tyle ludzi że nie wiadomo w której dyskusji brac udział dziennie miałem po 1000 nieprzeczytanych postów a kto normalny by to nadrabiał więc........................... jak coś podam Ci adres na PW bo tu widziałem że bany za to lecą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz co nie wiem, nie zastanawiałem się nawet czy to mądre czy nie, może inaczej są światła -> uważamy.

W angli nie ma wypadków u nas są, tam jest kultura na drodze u nas nie, tam poprostu ludzie są na wyższym poziomie.

No i oni o kase sie nie musza martwic ^^

No nie mów, że w GB nie ma wypadków... może mniej niż u nas, ale jednak...

Inna kultura i inna mentalność,,, wystarczy się przejechać po Słowacji czy Austrii, aby zobaczyć prawdziwą kulturę...

... i policjanty normalni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No nie mów, że w GB nie ma wypadków... może mniej niż u nas, ale jednak...

Inna kultura i inna mentalność,,, wystarczy się przejechać po Słowacji czy Austrii, aby zobaczyć prawdziwą kulturę...

... i policjanty normalni :D

Wiesz dlaczego tam jest kultura? Bo mandaty za prędkość dochodzą do 2500 euro. Jak u nas takie będą, to też wszyscy będą jeździć kulturalnie :D i wypadków też będzie mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, bo wyjątkowo mocno na ludzi oddziałują pieniądze :P

@nobo to tak jakby powiedzieć, że każdy motocyklista to idiota, albo każdy pijany to alkoholik....

zależy na jakiego policjanta się trafi, to też ludzie, nie każdy chce wklepać jak najwyższy mandat..

Większość ludzi którzy głoszą hwdp nigdy nie mieli żadnej poważnej sprawy z policją :P

Ale czasem denerwuje mnie ich bezkarność.. ostatnio w katowicach przyjechali, staneli na zakazie ponieważ chcieli kebaba zjeść.. ja bym dostał mandat jak i każdy inny, a tamci święte krowy przyszli się nażreć, a że mają mundur to mogą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość psów to skur....ny, ale zdażają się nawet ci fajni! W zeszłym roku jeszcze bez prawka ,zapodaje 150 w mieście, winkiel i pan leci z suszarką ,myśle sobie dupa tam zatrzymam się. a Pan zdziwiony że się zatrzymałem bo przed chwila było dwóch co pojechali dalej. Od słowa do słowa prawko jest? nie ma! no to 300zł, brak dowodu 50zł prędkość 300zł, mówi droga dzisiaj ta przejażdżka, Pogadalim, pośmialim się i na to pan mówi spierdalaj do domu i zrób prawko? A ja co? karpik? Jaki z tego konsensus? Myślesobie właśnie zaoszczędziłem 650zł więc robie prawko! i zrobiłem!! Tak więc nie wszyscy to tępe chamy..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość psów to skur....ny, ale zdażają się nawet ci fajni! W zeszłym roku jeszcze bez prawka ,zapodaje 150 w mieście, winkiel i pan leci z suszarką ,myśle sobie dupa tam zatrzymam się. a Pan zdziwiony że się zatrzymałem bo przed chwila było dwóch co pojechali dalej. Od słowa do słowa prawko jest? nie ma! no to 300zł, brak dowodu 50zł prędkość 300zł, mówi droga dzisiaj ta przejażdżka, Pogadalim, pośmialim się i na to pan mówi spierdalaj do domu i zrób prawko? A ja co? karpik? Jaki z tego konsensus? Myślesobie właśnie zaoszczędziłem 650zł więc robie prawko! i zrobiłem!! Tak więc nie wszyscy to tępe chamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówisz- w PL za przekroczenie prędkości dostaniesz 200, 300, czy 500 zł. Gdyby nad jednym, czy drugim wisiało widmo utraty miesięcznego dochodu, to może wtedy by się zastanowił i spojrzał na prędkościomierz.

A dziś będąc na słowacji, dowiedziałem się, że od wczoraj, za przekroczenie prędkości powyżej 50km jest obligatoryjnie konkwiskata pojazdu i areszt na 7 dni.Da się? da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas taki numer nie przejdzie. Nie po to stawia się fotoradary i puszcza samochody ITD do robienia fotek, żeby zabrać pojazd i zamknąć na tydzień, bo jak CI zabiorą pojazd i zamkną, to nie będziesz jeździł, popełniał wykroczeń, a tym samym płacił mandatów.

Na Słowacji liczy się bezpieczeństwo, a w Polsce kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.