Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradzono dwie cbr600rr wyścigowe


krabi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano w Mysłowicach skradziono nasze motocykle wyścigowe.

Hondy CBR 600rr rok 2007 2 szt.

Oba w barwach taemu DUSZANTAEM, symetrycznie przedzielone gdzie prawa strona motocykla jest pomarańczowa a lewa zielona razem z felgami.

Zdjęcia motocykli na www.duszantaem.pl i na facebook post-199841-0-42214500-1338743038_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skradziono motory temu kolesiowi na fotce, to jest Mirek. Za kilkanaście dni ma startować w kolejnych wyścigach ale jak nie odzyska motorów to nigdzie nie pojedzie bo to skromny facet który nie ma tyle kasy żeby kupić kolejny. Ciężko harował na to żeby osiągnąć to co ma a jakieś skur..syny podprowadziły mu motory. Cholerka roześlijcie to po wszystkich kanałach. Jeśli Mirek odzyska motory i znowu zagości uśmiech na jego twarzy będę waszą dłużniczką. Poniżej link, opisujący motocykle:

http://skradzionymotocykl.pl/baza/2012/06/honda-cbr-600-rr-2/

a to adres strony Mirka, opisujący jego osiągnięcia, można sobie zobaczyć dokładnie moto i jest kontakt do niego

http://www.duszanteam.pl/

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym linkiem reportaż nt. skradzionych motocykli w Mysłowicach, jeśli możecie to posyłajcie link dalej, może zdarzy się cud i znajdziemy motory albo chłopaki dostaną nowe i dalej będą się ścigać na torze

http://www.tvs.pl/39393,zlodzieje_pozbawili_ich_motocykli_i_zyciowej_pasji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ich dawno nie ma w PL... Takie motocykle oni wiedzą że policja będzie ich ścigać , wystarczył garaż części do odkręcenia wszystkiego do pudła zakryć czymś i przez granice i tak nie sprawdzają co jest pod czymś tylko popatrzą. A więc warto by było szukać na np : EBay lub w państwach graniczących z PL bo wątpię że to ukradli jacyś z pierwszego przypadku złodzieje musieli to już mieć obmyślone i czyhali aż wejdzie do domu jak stały na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę, a właściwie pytanie. W komentarzach pod tym artykułem na TVS, zaproponowano zbiórkę kasy dla chłopaków powiem szczerze, że pomysł genialny ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy jest ktoś kto podsunąłby mi jak się do tego zabrać, ma ktoś pojęcie jak się robi takie rzeczy? Chętnie się tym zajmę lub komuś pomogę kto ma większe doświadczenie. W każdym razie chodzi o to, że ma mnie można liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę, a właściwie pytanie. W komentarzach pod tym artykułem na TVS, zaproponowano zbiórkę kasy dla chłopaków powiem szczerze, że pomysł genialny ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy jest ktoś kto podsunąłby mi jak się do tego zabrać, ma ktoś pojęcie jak się robi takie rzeczy? Chętnie się tym zajmę lub komuś pomogę kto ma większe doświadczenie. W każdym razie chodzi o to, że ma mnie można liczyć :)

Jak coś zorganizujecie to na pewno dorzucę swoje dwa grosze :)

może zorganizować jakiś zlocik , mini festyn.? Zawsze to okazja do spotkania i przy okazji każdy coś tam "rzuci do koszyka"

Dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę, a właściwie pytanie. W komentarzach pod tym artykułem na TVS, zaproponowano zbiórkę kasy dla chłopaków powiem szczerze, że pomysł genialny ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy jest ktoś kto podsunąłby mi jak się do tego zabrać, ma ktoś pojęcie jak się robi takie rzeczy? Chętnie się tym zajmę lub komuś pomogę kto ma większe doświadczenie. W każdym razie chodzi o to, że ma mnie można liczyć :)

Dobry pomysł, tylko każdą zbiórkę pieniędzy należ zgłosić w Urzędzie Wojewódzkim, uzyskać zgodę, rozliczyć się itd, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym zlotem i zbiórką pieniędzy dla Mirka?

Pracuje w firmie (LATEX) która była jednym ze sponsorów Duszan Team.

Oczywiście chciałbym dołączyć się do zlotu oraz wspomóc zbiurkę pieniędzy dla chłopaków.

Nasza firma jest oficialnym opiekunem i importerem opon motocyklowych MICHELIN w Polsce

W firmie odpowiadam za dział motocyklowy.

Jeżeli organizowalibyście taki zlot, co kolwiek co mogło by pomóc zdobyć trochę pieniędzy Mirkowi jestem do dyspozycji.

Można by zrobić np. stoisko pokazowe opon, drobne materiały reklamowe, fachowe porady oponiarskie etc.

Może udało by mi się zaprosić inne firmy z branży aby było więcej atrakcji.

Jestem do dyspozycji w tej sprawie [email protected]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.