Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czeladź M1 - piątkowe spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

my nie narzekamy :) swietnie sie bawilismy z nasz ekipa..( knajpka... posiedzenie nad woda na molo.. nawet ktos plywal hihihi..:) niedzwiedz mialam zapytac czy pstrag smakowal??:))............moje zdanie znacie tu powinno byc ustalane juz gdzie lecimy i potem tylko pod M1 spotkanie 1.2.3.i wypad nie h tracic.. to bez sensu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąska muszę przyznać Ci rację co do wcześniejszego ustalania ewentualnej trasy i też jestem za zmianą godziny na 1730.

Proszę jeszcze raz o wypowiedzenie się w sondzie, adres poniżej :

GODZINA SPOTKAŃ - SONDA

http://f3fa85.mojasonda.pl

Więc czy są jakieś propozycje na przyszły piątek, a może na weekend ?

Arek wspominał o objechaniu Tatr. Myślę, ze to ciekawy pomysł. Trzeba sie liczyć z kilometrami pewnie około 300km, godziną wypadu i wyjechać dość wcześnie np. o 10-tej czy 11-tej najpóźniej. Pogodynka zapowiada od piątku 25oC i słoneczko przez cały weekend. Może w sobotę byśmy taką trasę zrobili ? Kto jest chętny i o której ruszymy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko że jedną z propozycji był Rogoźnik a drugą Przeczyce w oby dwie strony siedem minut drogi, no to co miałem zarobić???

... my nie narzekamy... 7...czy 15. ..zajechalismy wszyscy.. patrzylismy na wszytskich.. dobrze sie bawilismy .. zwroc uwage ze to piatek 18... dyskusje itp(a na dyskusje za pozno).. teraz wszyscy narzekaja ale glosowali na 18.. wiec teraz nie narzekajcie tylko walcie propozycjami.. proste jak...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%, skoro umawiamy się i mamy jechać ekipą to bezsensu są sytuacje że nagle po 40min stania każdy jedzie w swoją stronę...

Co do Tatr trasa rewelacyjna, polecam ;) tym bardziej że cały weekend ma być świetna pogoda.

Mam nadzieję, że nie złapiesz znowu kataru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko że jedną z propozycji był Rogoźnik a drugą Przeczyce w oby dwie strony siedem minut drogi, no to co miałem zarobić???

My pojechaliśmy na Częstochowę, w końcu umawiamy się na śmiganie a nie siedzenie w knajpie, takie jest moje zdanie. Owszem usiąść gdzieś pogadać ze znajomymi fajna sprawa, ale nie tak żeby przejechać kilka km....

Mam nadzieję, że nie złapiesz znowu kataru :D

Dowcipnisiu jak mnie znowu nie zarazisz to będę zdrowa :P także spokojna głowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pojechaliśmy na Częstochowę, w końcu umawiamy się na śmiganie a nie siedzenie w knajpie, takie jest moje zdanie. Owszem usiąść gdzieś pogadać ze znajomymi fajna sprawa, ale nie tak żeby przejechać kilka km....

no ok tylko lepiej siedziec w knajpie niz na parkingu pod M1 I ustalac gdzie w ktora strone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pojechaliśmy na Częstochowę, w końcu umawiamy się na śmiganie a nie siedzenie w knajpie, takie jest moje zdanie. Owszem usiąść gdzieś pogadać ze znajomymi fajna sprawa, ale nie tak żeby przejechać kilka km....

Popieram Cię Czarna - umawiamy sie na jazdy a nie na siedzenie w knajpie. Najciekawsze jest to, że plecaki skoro już są plecakami to chyba właśnie po to żeby jeździć na zadupkach, a nie siedzieć w knajpie przy piwie. Do siedzenia po knajpach nie trzeba być plecakiem i mieć motonga. Mam nadzieję, że kierowcom też zależy przede wszystkim na jeździe, a później na ewentualnym grilu u Gąski - nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jutro już środa a propozycji trasy na piątek jak nie było tak nie ma .

Myślę, że ostatnia propozycja, która padła w piątek, a mianowicie pojechanie za ogrodzieniec na te ruiny (Bobolice - chyba), o których Arek mówił jest ciekawa, także może tam. Ja chciałbym również zobaczyć to jezioro o którym wspominałem z tym skalistym dnem po jakimś wyrobisku. Nigdy tam nie byłem i nie wiem gdzie to jest, a bardzo chciałbym to zobaczyć. To są moje propozycje i jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe miejsca to piszcie - piątek tuż tuż.

Odnośnie innej sprawy, a mianowicie zmiany godziny spotkań widzę, że Ci, którzy sie wypowiedzieli wybrali 1730 większością głosów i rozumiem, że tym, którzy się nie wypowiedzieli jest to obojętne więc godzina została zmieniona głosem większości. Mam nadzieję, że wyjazd spod Szafrana na piątkową wycieczkę nastąpi najpóźniej o 18-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Cię Czarna - umawiamy sie na jazdy a nie na siedzenie w knajpie. Najciekawsze jest to, że plecaki skoro już są plecakami to chyba właśnie po to żeby jeździć na zadupkach, a nie siedzieć w knajpie przy piwie. Do siedzenia po knajpach nie trzeba być plecakiem i mieć motonga. Mam nadzieję, że kierowcom też zależy przede wszystkim na jeździe, a później na ewentualnym grilu u Gąski - nie na odwrót.

co to ma byc za tekst z grillem u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym również zobaczyć to jezioro o którym wspominałem z tym skalistym dnem po jakimś wyrobisku. Nigdy tam nie byłem i nie wiem gdzie to jest, a bardzo chciałbym to zobaczyć. To są moje propozycje i jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe miejsca to piszcie - piątek tuż tuż.

Masz na myśli Balaton w Trzebini? Czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ostatnia propozycja, która padła w piątek, a mianowicie pojechanie za ogrodzieniec na te ruiny (Bobolice - chyba), o których Arek mówił jest ciekawa, także może tam. Ja chciałbym również zobaczyć to jezioro o którym wspominałem z tym skalistym dnem po jakimś wyrobisku. Nigdy tam nie byłem i nie wiem gdzie to jest, a bardzo chciałbym to zobaczyć. To są moje propozycje i jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe miejsca to piszcie - piątek tuż tuż.

Odnośnie innej sprawy, a mianowicie zmiany godziny spotkań widzę, że Ci, którzy sie wypowiedzieli wybrali 1730 większością głosów i rozumiem, że tym, którzy się nie wypowiedzieli jest to obojętne więc godzina została zmieniona głosem większości. Mam nadzieję, że wyjazd spod Szafrana na piątkową wycieczkę nastąpi najpóźniej o 18-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.