Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kolejny protest z udziałem motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

PROTEST 28.04.2012

WE WSZYSTKICH MIASTACH PRÓCZ WROCŁAWIA PROTESTY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 12.

Białystok : Rafał Petelski 513 582 414

Spotkanie o godz 12-tej na ul. Nowowarszawskiej/wysokosc Lidla/i parking przed nim,blokujemy Shell,jesli starczy aut blokujemy Statoil na ul.Poleskiej.Auta musza miec ulotke protestacyjna i moga byc ubrane w barwy narodowe.Akcja przebiega spokojnie i bez manifestacji,to nie ten czas.

Bielsko-Biała : Mariusz Brutkowski 512 541 287

Miejsce zbiórki : na parkingu przy Tesco na ul Warszawskiej

Najważniejsze,aby osoby które chcą uczestniczyć w proteście miały przynajmniej kartki A4 za szybą z napisem OGÓLNIOPOLSKI PROTEST PRZECIWKO WYSOKIM CENOM PALIW

A co do stacji to myślę,że bedziemy blokować te najabrdziej ruchliwe w Bielsku-Białej ale jeszcze dam info

Chrzanów : Wojciech Proć ‎514 122 212

Miejsce zbiórki: Parking Tesco

Przebieg Akcji: Spotykamy się o 12:00 pod Tesco, każde auto musi mieć za szybą logo akcji. Blokować będziemy Shell, Bliska - zależnie od ilości uczestników.

Czeladź : Konrad Pogroszewski 515 571 594

Częstochowa : Damian Teperski 794 485 516

zbiórka Parking przy "Bałtyku" - wjazd od ul. Jadwigi

Gliwice : Majka Czajkowska-Tarała 889 554 539

UWAGA GLIWICE -Protest w naszym mieście odbędzie się o 28.04.2012 o godzinie 11,30 (ZBIÓRKA o 11,00) pod AUCHAN Gliwice ul.Rybnicka . Nie zapomnijcie okleić swoich ukochanych samochodów w plakaty, ulotki, flagi, itp...

Jastrzębie Zdrój Piotr 790 826 347 ; Marcin 667 206 615

Miejsce zbiórki : parking obok MC Donalds

Przebieg akcji : Spotykamy się na parkingu obok "MC Donalda" na godz. 12.00. Dzielimy się na grupy : Stacja SHELl, ORLEN Każdy pojazd MUSI być oznaczony informacją o protescie. Tankujemy swój pojazd za jak najniższą kwotę w jak najdłuższym czasie i tak robimy w kółko jak najdłużej sie da

Jaworzno : Łukasz Taradejna 604 993 880

zbiórka 11,00 Fashion House Wyjazd 11,30 blokować będziemy Statoil

KATOWICE : Paulina Kwiecień 519825620

stacja B.P Aleja Wojciecha Korfantego 101

KIELCE : Konrad Banak 721 146 373

brak zbiórki wszyscy chcący wziąć udział o 12.00 wjeżdżają kieleckie na stację i tankują za minimalną kwotę

KRAKÓW Tomasz Homer Bochenek 500 033 377

zbiorka parking tesco a przejazd ul wielicka nowohucka mogilska, po drodze blokada stacji

Poznań : Adam Tyranowski Wodzirej 514 132 264

28 kwietnia 201211:30 – 15:30

AKCJA PROTESTACYJNA W POZNANIU BĘDZIE POLEGAĆ NA PRZEJAZD PRZEZ CENTRUM MIASTA I BLOKOWANIU STACJI BENZYNOWYCH ( KILKA NA RAZ) PRZEZ 2 GODZINY

ZBIÓRKA KIEROWCÓW NA PARKINGU TESCO PRZY ULICY SERBSKIEJ OBOK WORDU 28.04.2012 GODZINA 11.30

Ruda Śląska : Damian Zieliński 511 855 650

Zbiórka 28/04/2012 godz 11:30 CH Ruda Śląska PLAZA ( na pewno zobaczycie miejsce zbiórki) i w zależności od ilości uczestników "tankujemy" na stacji Shell na Wirku plus Bp( tankujemy za "symboliczną złotówkę" oraz płacimy jak najdrobniejszymi)

W pierwszym proteście w Rudzie Śląskiej brało udział ponad 20 samochodów, teraz będzie nas więcej!!!!!! Pokażmy że nie pozwolimy na okradanie nas!!!!!

Akcja promocyjna rusza od czwartku( szukam osób chętnych w roznoszeniu ulotek w swoich dzielnicach)

Sieradz : Kamil Kaszucki 722 252 119 Sebastian Głuch 722 274 434

Miejsce zbiórki : Parking ,,KAUFLAND,,

Przebieg akcji : Spotykamy się na parkingu pod KAUFLAND*em na godz. 12.00. Dzielimy się na 3 grupy: Stacja SHELl, ORLEN, oraz BP we woźnikach. Każdy pojazd MUSI być oznaczony informacją o strajku. Tankujemy swój pojazd za jak najniższą kwotę, w jak najdłuższym czasie. Następnie spotykamy się wszyscy z powrotem na parkingu pod KAUFLAND*em. O godz 17.30 jednocześnie użyjemy klaksonów, w samochodach przez czas 1 min.Podczas trwania protestu obowiązuje kultura osobista, oraz szacunek dla innych użytkowników dróg.]

Słupsk : Michał Kidacki 663 752 500

Miejsce zbiórki : Ratusz gdzie przed wyjazdem nakleimy na szyby plakaty z akcja protest zbyt wysokim cenom Paliw.

Przebieg Akcji: Stacje benzynowe Shell, Oktan, Orlen, BP Podzielenie się na 2 grupy, każda z grup będzie miała osobę wytycznoną za opiekuna, I dwie stacje benzynowe gdzie czaną blokować wolnym tankowaniem- obsługą na stacjach benzynowych. Po wszystkim spod MC Donalda wyjeżdżajać przez minute użycia klaksonu dla informacji dlaczego i o co walczymy z Państwem. W ten sposób możemy wyrazić nas.

Jeżeli by ktoś był chętny jeszcze przy tym mi pomóc chetnie skorzystam i czekam na taki telefon.

SOSNOWIEC : Angelika Dybka 515 793 566

wolniej tankujemy na stacji BP na centrum, na przeciwko PLAZY, wjazd na stację jest bodajże od Sienkiewicza i Teatralnej. Wjeżdzamy wszyscy punktualnie o 12 :-) Pamiętamy o plakatach na szybkach i groszóweczkach ;-)

WARSZAWA SZUKAM JESZCZE OSOBY DO KOORDYNACJI

Wieluń Janusz Gorzędowski 725 156 236

zbiórka o 12 na parkingu sklepu kaufland. Na zbiórce dzielimy się na grupy.

Wrocław ; Mateusz Sienkiewicz-Kłosiński 792 996 356 ; Grzesiek Panek 791 160 326

Zbiórka- parkng przy Hali Orbita, ul. Wejherowska 34 godzina 15.00

Koordynatorzy wojewódzcy :

Śląsk: Majka Czajkowska-Tarała 889-554-539

Świętokrzyskie : Konrad Banak 721-146-373

Podlaskie : Rafał Petelski 513 582 414

Organizatorka :

Angelika Dybka 515793566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie w Katowicach inną stację blokować?

Tam jest najtańsze paliwo i miła obsługa :P

Najlepsza stacja w centrum...

Poza tym, żeby to miało ręce i nogi, to powinniście blokować stacje Orlenu, bo to jest narzucający poziom cen prawie monopolista na polskim rynku paliwowym będący własnością Skarbu Państwa - to właśnie tu należałoby uderzać, by to sens miało. Nie w płotki, a w dużą rybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nam nie o to chodzi by komuś dokuczyć lecz aby szukać sprzymierzeńców na EURO .

Chodzi o to by rząd zauważył , że jest problem, że są ludzie , którym ceny paliw nie odpowiadają, że nie da się z tym żyć.

Ja osobiscie zarabiam 1300zł i powiedzcie mi jak za to wyżyć skoro z kazda podwyżką cen paliw wszystko w sklepie idzie do góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszykujcie sobie grosze ale myślę, że dobrym motywem byłoby płacenie np. za litr paliwa kartą, wtedy cały zysk stacji zgarnie prowizja za ściągnięcie z karty i to ma sens!

Marża na stacji to 2% a prowizja od płacenia kartą to również 2%, więc tankujemy za 1 zł płacimy kartą i stacja nic nie zarabia.

Pozdrawiam i zapraszam jak największą liczbę kolegów z jednośladów! W grupie siła. I proszę nie pisać i nie krzyczeć, "z jakiej on parti i na kogo głosował", ja nie jestem z żadnej partii a polityków mam w dupie, tak jak oni nas i od kilkunastu lat głosuję na jedną osobę jest nim PINOKIO nie wiem z jakiego jest ugrupowania już nie pamiętam ale tylko na niego na wszystkich wyborach głosuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.