Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeniesienie zlotu z Jasnej Góry


Rekomendowane odpowiedzi

Slawo a Ty jeszcze nie w Gietrzwałdzie ?

Slawo a Ty jeszcze nie w Gietrzwałdzie ?

Nie jeżdżę na takie zloty ale złodziejstwa nie cierpię w każdej postaci. Mnie wystarczy stary sprawdzony skład bez zbędnego pierdolenia,polityki.Każdy wie co ma robić i nikt nie zadaje zbędnych pytań.Za tydzień mamy przejażdżkę własnie na Św Krzyż i do Kazimierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślaj się czego chcesz mam to w d...

A do Węgrzyna mam szacunek za to co robi.Wątpię czy ktoś z was mógłby się z nim porównać .Pewnie stąd ta zawiść.Koleś rozkręcił jeden z największych zlotów w Europie. Trzeba było to spierdolić bo znalazło się paru cwaniaków co się chcieli kasy nałykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślaj się czego chcesz mam to w d...

A do Węgrzyna mam szacunek za to co robi.Wątpię czy ktoś z was mógłby się z nim porównać .Pewnie stąd ta zawiść.Koleś rozkręcił jeden z największych zlotów w Europie. Trzeba było to spierdolić bo znalazło się paru cwaniaków co się chcieli kasy nałykać.

a ty masz jakiś kolegów , lub chociaż znajomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie tak całkiem sie odbył cytat z innego forum: " coś w tym roku nie bardzo miała byc masz o 13:00 poszlismy coś wszamac a tu po imprezie, ktoś poswiecił motocykle i schował sie do kościoła"

Rzeczywiście mszy nie było wycie maszyn i klaksonów owszem.

Po tej całej akcji wszyscy powoli zaczęli się zbierać do wyjazdu lub juz wyjeżdżali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest ktoś w stanie sprostować te dwa sprzeczne źródła mówiące o godzinie mszy świętej. Dlaczego w jednym miejscu pisało, że o 13 a w drugim o 12.

Rzeczywiście słyszałem, że wprowadzało to w błąd Motocyklistów. Taka słaba organizacja.

Płakać nad rozlanym mleczkiem nie będziemy.

Kto był i wrócił na pewno nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i juz wrocilem...Ludzi bylo dosc troche.Jako takiej mszy na bloniach nie bylo ze wzgledu na pogode (jak to stwierdzili przez 'glosniki').Przed 13 bylo poswiecenie maszyn po czym zachecali do udzialu w mszy ktora miala sie odbyc o 13 w katedrze.Po poswieceniu wiekszosc zaczela sie juz zbierac....tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.