Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

R6 czy GSXR600


marcin18h

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość michal87sc

Nie wiem zaraz mnie wszyscy zjedzą pewnie.... ale na honde nie slyszalem zlego slowa.... na yamahe ze są problemy z dwójką... tak jak pisze fresh nie z każdą, ale zdarza sie, w kawie ramy pękają w suzuki coś slyszalem o tarczach hamulcowych... ale to wszystko tylko mowie co slyszalem o Hondzie nigdy zlego slowa.... ale nic w praktyce nie powiem sam mam cbr 600 f4i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja z napieciem slyszalem, teraz sobie przypominam :P ale i tak uwazam to za najmniejsza wade z w/w nie dlatego ze sam mam honde... bo nast tez bedzie na pewno Honda. :P

Nie powtarzaj bez sensu czegoś co gdzieś kiedyś usłyszałeś od nie wiadomo kogo. Widać zbyt mało Ci własnego doświadczenia że posiłkujesz się w głównej mierze czyimiś opiniami, które w dodatku też pewnie są powtarzane i przekręcane przez setkę osób. Wyrób sobie własne zdanie i wtedy pisz. Ja słyszałem i spotkałem się z wieloma wadami Hondy. Np:

- Nadmierne zużycie oleju w modelu 1000RR '08-'09 (1l/1000km)

- Padające regulatory napięcia w wielu modelach

- Padające alternatory w 1000RR SC54

- Słabe silniki w modelu 954, korba kokiem wyszła

- Psujące się napinacze rozrządu w CBR600 F3/F4

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wszystko tylko mowie co slyszalem

Ok, nie ma sprzętu bez wad...mowie ze tyle ##slyszalem## więc powtorzyles to co napisalem.

Nie widzisz różnicy między tym że ktoś coś "słyszał" a ktoś się z czymś "spotkał"?? Informacje z piątej ręki, a info z pierwszej to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

O jaaaa.... mówie że tak słyszałem.... że nie mam doswiadczenia... czytaj dokladnie moje posty .......

"ale to wszystko tylko mowie co slyszalem o Hondzie nigdy zlego slowa.... ale nic w praktyce nie powiem"

Czytanie ze zrozumieniem nie boli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

R6 ma moim zdaniem spierdzieloną skrzynię biegów.

Problem polega na tym, że albo nie wskakuje 2 albo jak wskoczy to wyskakuje, ale być może jest to tak jak ktoś wspomniał kwestią złego użytkowania.

Generalnie R6 to fajne moto, jednak i tak wolę turystyki niż "ścisko-jajka" tzn ścigacze. :)

Skoro zastanawiasz się nad wyborem między R6 a GsxR'a to wybrałbym Gixxerka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaaa.... mówie że tak słyszałem.... że nie mam doswiadczenia... czytaj dokladnie moje posty .......

"ale to wszystko tylko mowie co slyszalem o Hondzie nigdy zlego slowa.... ale nic w praktyce nie powiem"

Czytanie ze zrozumieniem nie boli :D

Przeczytaj jeszcze raz mojego pierwszego posta i zastanów się czy nie brniesz za głęboko robiąc z siebie idiotę. Nie będę udowadniał że nie jestem wielbłądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

Mimo wszystko napisalem o tym, a mysle ze takie opinie mogą dac troche do myslenia i nie biorą sie z nikąd.... np dla porownia renoma jaką wyrobil sobie Mercedes, Bmw, Toyota i Opinia ALFA ROMEO i FIATA.... są wyssane z palca??

Więc mysle ze warto o tym napisac, ale to nie powod zeby ktos porownywal mnie do idioty wiec moja "mocna" odpowiedź była odpowiednio dobrana do poziomu rozmówcy (MODERATORA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dowaliłeś, normalnie aż mi się smutno zrobiło :D Ale proszę Cię, nie zniżaj mnie do swojego poziomu.

Opinie powielające stereotypy są ujowe, nic nie wnoszą do tematu i mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Wyrób sobie SWOJĄ opinię, a później ją radośnie wygłaszaj na forum.

Prawda boli, szczególnie jak Cię dotyka, a widać dotknęła i to bardzo :) Pomyśl nad swoim zachowaniem, jak będziesz miał z tym problem to daj znać, dam Ci urlop.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega michal87sc przeprosił za swoje zachowanie na PW oraz poprosił o usunięcie swoich obraźliwych postów, jednakże trochę przesadził dlatego też saldo punktowe zwiększa się, w gratisie urlop 2 tygodniowy na przemyślenie 2 razy zanim zacznie bezsensownie stukać w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,to w takim razie proszę kolejnych użytkowników o swoje opinie na temat danych motocykli,lub innych ciekawych propozycji do ok.10 000 :) taka przymiarka,pozdro

Za dyszke to możesz wychaczyć jakiegoś XX-a, jeśli mówisz że 600 za małe itp. Bardzo wygodne motocykle i na pewno będziesz miał wygodna pozycje na moto, ewentualnie Hayke ale byś musiał troche dołożyć ;) zależy jak czujesz sie na siłach :P

Możesz poczekać rok, troche dozbierać i kupić naprawde fajnego sprzęta :) no chyba że na dzień dzisiejszy nie masz moto to szukaj czego popadnie na przyszły sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.