Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowe ustawy odnośnie prawka...


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Thabel, skoro- jak sam piszesz, że nikt tego, czyli przepisów nie przestrzega, a w przeważającej mierze są to osoby dorosłe, to jak będzie stosował się do ograniczeń prędkości nastolatek na ścigaczu??

Zgodzę się z Tobą, że przepisy w naszym kraju są chore, ale czy "zdrowe" przepisy zmienią mentalność i przyzwyczajenia naszego społeczeństwa?

Dobry przykład podał majzel- wjedź na Czechy, czy Słowację i przyjrzyj się, jak Polacy przepisowo jeżdżą... a czemu? Bo boją się mandatów, które najwidoczniej u nas są zbyt niskie, albo zbyt mało psiarni jest na drogach i czują się bezkarni.

Poza tym, uważam, że nawet najdoskonalsze przepisy ruchu drogowego, mają się nijak, do niedojrzałej psychiki młodzieńca z ułańską fantazją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"boją się mandatów, które najwidoczniej u nas są zbyt niskie, albo zbyt mało psiarni jest na drogach" -> a jakby i mandaty były droższe i psów więcej to i tak płaciłoby się kary za przekroczenie prędkości na prostej drodze czy jak to Thabel ujął przez niesprzatnięte po remontach ograniczenie prędkości. Prawda jest taka, że policja nie czepia się tego, czego powinna, bo nie chodzi im o bezpieczeństwo na drodze tylko o wlepianie mandatów jak leci, bo a nóż widelec jakaś premia wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że policja nie czepia się tego, czego powinna, bo nie chodzi im o bezpieczeństwo na drodze tylko o wlepianie mandatów jak leci, bo a nóż widelec jakaś premia wpadnie.

Czego Twoim zdaniem powinna czepiać się policja?

... a tak na marginesie- policjanci nie otrzymują premii od ilości nałożonych mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego, jak ktoś stwarza autentyczne zagrożenie na drodze powinni sie czepiać np. jak ktoś komus drogę zajeżdża zmieniając pasy bez kierunkowskazów komuś przed samą maską, wymusza pierwszeństwo, ciśnie się pierwszy z pasa włączającego do ruchu, choć jest piąty w kolejce, wyprzedza tak, że jadący z naprzeciwka muszą hamować... Znalazłoby sie trochę tego, takie przykłady mi na szybko przyszły do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sytuacji o których piszesz, w drodze do pracy widzę dziesiątki, a policjantów niestety dwóch, a z reguły wcale...

Ponadto, Ty, widząc takie zdarzenie, możesz zapisać numer rejestracyjny delikwenta i w najbliższej jednostce Policji złożyć zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu... zrobiłaś coś w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jebnę, jesteś aż tak tępa czy tylko udajesz? Problemy z dupy wzięte, wyimaginowane sytuacje w których nigdy się nie znalazłaś itp? We wszystkim widzisz problem, poziom wiedzy na tematy na które się wypowiadasz jest ŻENUJĄCY !!! Typowe dziecko neostrady albo gorzej, bo nawet w goglach poszukać nie łaska odpowiedzi na swoje durne pytania.

OGARNIJ SIĘ dziewczyno!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, chyba trochę Cię poniosło.

Myślę, że nie... usiłowałem wytłumaczyć jak chłop krowie na granicy, a argumenty typu- dla mnie o ile te literki jeszcze mi coś mówią to liczby są nielogicznym ciągiem, a nie umiem zapamiętywać ciągów liczbowych, które sa rozrzucone bez żadnej logiki. rozwalają mi kolana na molekuły, więc wcale nie dziwię się reakcji Miłosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - temat chyba nadaje się już na hasiok.

po drugie - napisałam zajebiście długiego posta ale widzę, że nie ma do kogo z nim wyskakiwać, bo nikt tu nie ma chyba do nikogo szacunku.

Który post masz na myśli? Ten?

po części zgadzam się z Thabelem, w naszym rządzie jest banda idiotów, prawdę powiedziawszy- wszędzie są, ale takie krzyki na forum to pic na wodę. to tak, jakbym na forum klasowym pisała, jacy to nasi rządzący są poj***** bo mam maturę z matematyki obowiązkową. takie życie, nie mówię, że trzeba siedzieć cicho, tylko pogodzić się z faktem, że na wiele spraw nie mamy aż tak dużego wpływu. a poza tym to ja mogę się bać tej ustawy, bo nie dość, że właśnie się rozchorowałam a jestem już zapisana na prawko, to mam tylko jeden termin, żeby je zrobić. jeśli nie zdam, mogę się starać od przyszłego roku o kat. (chyba) A2 i też mi się taki stan rzeczy nie podoba. więc po prostu trzeba trochę odpuścić, (szczególnie, gdy już macie prawko w kieszeni)

No cóż... takie jest życie... trzeba pogodzić się z faktem i nikt Ci nie pomoże, że akurat się rozchorowałaś i nie "wstrzeliłaś się z wiekiem" w pożądaną kategorię... nie tylko Ty masz problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.