Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świeżak - WITAM WSZYSTKICH


oskanio

Rekomendowane odpowiedzi

Chcieć zaliczyć glebę na moto na początku ?? A co za różnica kiedy i czemu w ogóle mieć takie pragnienie :blink:

A co sie ma tam dziać.. boli i tyle.. jak nie fizycznie to psychicznie i do tego jeszcze po kieszeni :P

I oby tylko na bólu sie skończyło...

A już ciekawie się czyta jak ktoś twierdzi że liczy się rozsądek... :D:D:D:D

Bo motocykle i rozsądek to jednak pod paroma względami całkowicie przeciwległe bieguny :excl::excl:

A tak poza tym to WITAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.scigacz.pl/Kupuje,litra,i,nie,bede,odwijal,czyli,pier***nie,o,Szopenie,15158.html

:lol:

Piwowarku, powinieneś zdawać sobie sprawę, że nie wszyscy ludzie na świecie pragnący dosiadać lub dosiadający motocykle są tak utalentowani jak Ty :)

Mało to ludzi ginie na dużo mniej pojemnych maszynach od Twojej?

Jeden Ty + nawet 100tka Twoich znajomych to nadal nie jest próba reprezentatywna.

Ja podziwiam każdą osobę, która na pierwszy motocykl wybiera coś poniżej 500ccm.

Reszty nie :)

Cześć, Krzychu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taz - nie twierdzę, że każdy powinien siadać na litra nie mając pojęcia jak się prowadzi moto. Nie ważne jakimi umiejętnościami bądź też ich brakiem ja dysponuję, ważne jest to, aby rozsądnie podchodzić do zagadnienia i nie porywać się z motyką na księżyc. Jeśli czegoś nie potrafię to się za to nie zabieram, albo małymi kroczkami uczę się jak tego dokonać. Przytoczyłeś artykuł z jednego z portali motocyklowych, jednak w tym wypadku punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie każdy kto siada na przysłowiowego "litra" odwija na maxa, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo jesteś w błędzie. Na tym polega zdrowe i rozsądne podejście do tematu, aby nigdy nie przekraczać barier swoich umiejętności i możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację i po prostu wprost powiedziałeś, co ja między wierszami usiłowałem przemycić ;)

I nie zarzuciłem Ci, że twierdzisz, że każdy na litra powinien siadać - nadinterpretujesz :)

Nie dla każdego jest litr, lecz i nie każdy potrzebuje zaczynać od motorynki.

ALE!

Monika24, skoro rozpędzasz się do tak zawrotnych prędkości jak 90km/h i nie potrafisz wyhamować to lepiej już na moto nie wsiadaj.

Tutaj pojechałeś po bandzie ostro :D

To że ktoś, kto pierwszy raz w życiu jadąc z jakąś prędkością, miał jakieś małe problemy z wyhamowaniem nie oznacza, że nie powienien już na motocykl wsiadać.

Kierowanie motocyklem jest umiejętnością nabytą, wyuczoną i każdy może początkowo błędy popełniać, jak również może nauczyć się ich więcej nie popełniać.

Oczywiście, są ludzie, którzy od początku błędów nie popełniają. Ale nie wszyscy tak mają.

Do tego - najłatwiej poznać zachowanie motocykla w niepewnej sytuacji, w takiej sytuacji się na motocyklu znajdując.

Nie da się nauczyć jazdy z książek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taz, zgadzam się, ale tak jak powiedziałeś "Nie dla każdego jest litr, lecz i nie każdy potrzebuje zaczynać od motorynki." ja bym dodał jeszcze że nie wszyscy muszą jeździć na motocyklach.

Koniec bicia tej piany bo to nie temat o tym, a jak dobrze wiesz moglibyśmy dykutować bez końca wymieniając się argumentami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj.. Czy coś sie stało? czy pierdolnełam szlifem przez 1000km?? :blink: odpowiedzcie mi na pytanko ,,o ch$# Wam chodzi"? Nic sie nie stalo.. powiedzialam ze lekko nacisnełam hamulec i moto zaczął mi odwalać czaczaracze na drodze, ale opanowałam go i basta tak? Nie czuje sie upośledzona psychicznie i nie czuje sie gorsza od Was tylko dlatego ze jestem kobieta :) Ale gadać nie bede poprostu kiedys pośmigamy razem i tyle :)

Zakończmy ten temat.. bo cokolwiek sie powie to zle.. masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodał jeszcze że nie wszyscy muszą jeździć na motocyklach.

Koniec bicia tej piany bo to nie temat o tym, a jak dobrze wiesz moglibyśmy dykutować bez końca wymieniając się argumentami :P

Prawda!

I samochodami też!

Ja bym bez końca nie dyskutował, bo przecież w większości masz rację.

Tylko pojedyncze zastrzeżenia miałem, ale i Ty się z nimi zgodziłeś, więc tak naprawdę nie ma już o czym dyskutować :D

Teraz tylko sobie soczek razem możemy wypić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bez końca nie dyskutował, bo przecież w większości masz rację.

Tylko pojedyncze zastrzeżenia miałem, ale i Ty się z nimi zgodziłeś, więc tak naprawdę nie ma już o czym dyskutować :D

Teraz tylko sobie soczek razem możemy wypić ;)

Bardzo chętnie :)

Zawsze można pogadać o czymś innym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.