Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie nowicjuszowi po wieloletniej przerwie za „podczytywanie Waszego wątku” i pytanie :) ale czy wybieracie się do Częstochowy jakąś zorganizowaną grupą z Tarnowskich Gór ?? Ja zamierzam wznowić swoją przygodę z motocyklem właśnie od tego wyjazdu i w przeciwieństwie do KGB nie mogę się doczekać już tej daty :) Chętnie podczepiłbym się do Was :)

Motocykli tyle leci w tamtym kierunku że nie musisz się z nikim zgadywać.Rano siadasz i jedziesz po drodze albo poczekasz albo dogonisz jakąs grupę lekko bo jedzie tego masakra.

Ja w tamtym roku leciałem sam bo jedyna okazja tyle na raz motocykli zgarnąć z prawej :) czasami lewej,nawet po kilka razy.W powrotnej drodze trzeba uważać bo się czujesz na drodze jak na targu.Ojców zawalony pstrągi też nie ma tam sensu jechać.Bełchatów fajna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę Was ewentulanie zgarnąć po drodze z tego odpustu i polecim se na kopalnia Bełchatów pooglądać najsamwiększo dziuro w noszym kraju (na Jurze to bydzie motórów jak mrówków i raczej nici z winklowania :P )

zresztą jeszcze czasu jak marasu i ze pińć razy to sie zmieni :lol:

Jak już wcześniej wspomniałem. Pytosz a wiesz. Termin zarezerwowany na Bełchatów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykli tyle leci w tamtym kierunku że nie musisz się z nikim zgadywać.Rano siadasz i jedziesz po drodze albo poczekasz albo dogonisz jakąs grupę lekko bo jedzie tego masakra.

Tak więc zrobię :) No chyba, że zbierze się ekipa z TG i mnie zabierzecie :) Przeraża mnie, że to jeszcze luty, marzec i połowa kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zleci raz dwa :) już mamy koniec stycznia.

Jo bych sie zabroł na czynstochowa,poświęcił jajka.... znaczy motór i zoboczył skarbiec a potym mogymy jechać kajś furt :D

Jak chcesz se poświęcić to wsadź se to co tam mosz do koszyczka i w Wielko Sobota wal do kościoła :D

Cathy - ja raczej jestem za twoją opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą o czym Wy tu piszecie na razie mamy środek zimy i trza się cieszyć śniegiem i jazdą na nartach :P

Chyba że wszyscy jeżdżą tylko na dupolotach :D

Ma ktoś ochotę na wypad w góry np. do Wisły trochę się poruszać ? :)

Oskanio ja się zgadzam z Kate.

Jak nie pepiki to velkaraca albo dalej w stronę tatrów słowackich.

Ja wolę wyskakiwać w tygodniu, jeden dzień urlopiku i człowiek ma dosyć nart na kolejny tydzień :-)

Możemy co uknuć po 5 lutego........

P.S. Polecam Rumunię -Sinaia albo Poiana Brasov.

Trochę daleko ale tanio jak barszcz, stoki równe jak A1 Wieszowa - Maciejów :-))) ludzie mili, żarcie dobre.

Tylko moturów brakowało no ale to w koncu zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co z tym spotem pączkowym/śledzikowym?

pączkowy spot wg kalendarza to 16 lutego a śledzikowy 21 lutego - który Wam bardziej pasuje?? nie ukrywam że wolę pączusia niż śledzika :lol: no i pytanie: KAJ???? tradycyjnie Leśniczówka?? w końcu daaaaawno nas tam nie było, a myślę że już zapomnieli naszą ostatnią wizytę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co z tym spotem pączkowym/śledzikowym?

pączkowy spot wg kalendarza to 16 lutego a śledzikowy 21 lutego - który Wam bardziej pasuje?? nie ukrywam że wolę pączusia niż śledzika :lol: no i pytanie: KAJ???? tradycyjnie Leśniczówka?? w końcu daaaaawno nas tam nie było, a myślę że już zapomnieli naszą ostatnią wizytę ;)

A ja proponuje spotkać sie w przyszłym tygodniu [np. w wtorek te terminy nam lepiej wychodziły] na pieczoną kiełbaskę

i obgadać sprawe pączków ze śledzikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciezko w przyszłym tydniu z wolnym bedzie:-(

Może za 2 tydnie? Do świąt będę dysponował swobotnie czasem :D

Nie jeżdzę na nartachale jeśli mogę cos wtrącić www. szosow.pl, zawoziłem ostatnio kumpla i chwalił sobie, -nowe miejsce, podobno ładne wiec sprawdzcie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje spotkać sie w przyszłym tygodniu [np. w wtorek te terminy nam lepiej wychodziły] na pieczoną kiełbaskę

i obgadać sprawe pączków ze śledzikami :)

Dobrze gada, polać mu !!

Dawno kiełbachy z grila nie widziałem.

Na wtorek 31.01. pisze się - godzina do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram liste na wtorkowe spotkanie pączkowo-śledzikowo-kiełbasiane, godzina 18.

Jako że jo jest najładniejszy :P wpisuje się na liste pierwszy !

1.accord

2.Mała

3.Karo

4.Bastek - chyba

5.Łysy - pewnie też nie odpuści

6.Jak Łysy to i pewnie jego gorsza połowa ;)

7.

8.

Wpisywać się potwierdzać przybycie - nie pisać o nie przybyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.