Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze toż to wstyd będzie się pokazać w przyszłym sezonie na tym samym moto....

No pochwalcie się co tam kto nowego zakupił to jakoś ta zima zleci.Wiem ze jeden czai pod pierzyną R jedyne taki zakochany że zdjęć mu wstawić szkoda.

U nas ze znajomych dwa fest ostre crosy przybyły i nówka bmw zamówiona.Jedną fotę mam to wrzucam

https://picasaweb.google.com/107694250415566817719/Amaha?authkey=Gv1sRgCLS_kqy-oLqm3gE#slideshow/5696494538797508322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dobrze mówisz - ta sama filozofia - stajesz na deskach zamykasz oczy a jak poczujesz wiatr, to oczy otwierasz i już tylko pozostaje walka o przeżycie :D - sama przyjemność :D

Czyli adrenalina jest !

Grzesiol to w przyszłym roku jademy na narty - mam nadzieje że moja osoba to wystarczająca motywacja :D:D

Mnie zmotywowała informacja że jednak tam nie ma świateł :P

Niech szlag trafi opady i temperatury poniżej 10 stopni i narty! :P

Już dwa razy musiałem iść do garażu usiąść na kawie i posłuchać jak mruczy bo mi ślina cieknie, a na nartach i tak jeździć nie mogę. :P

Stary nie wiem co bierzesz skoro twierdzisz że kawa do Ciebie mruczy i to jeszcze jak na niej siadasz :D kawe się pije ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczko ja już mam cały strój na moto skompletowany w końcu,także w przyszłym sezonie będę juz pieknie się prezentował w grupie,haha,nie to co wcześniej :) ja też nart nigdy na nogach nie miałem,a obiecuję już sobie od dawna,że kiedyś w końcu spróbuję,więc może będzie okazja skorzystać z porad jakiegoś nartowego naukowca forumowego,tylko buzer jeszcze dokupię w razie kolizji z innymi uczestnikami nartostrady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się ktoś rozpędzał pośmigać na patykach przypiętych do nóg :P to ja się chętnie bym podpiął. Na długi weekend byłem w szczyrku i bardzo fajne warunki były. Co do sprzętu to za dzień dechy płaciłem 40plnów a Kasia za narty 35 za dzień, więc myślę że to nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gadalem z Łysym i jego piekniejsza połowką :D i narodził sie pomysl co by Zakopane odwiedzic jeszcze w jakis ciepły weekend na motorkach.

Jako że jest zrobiona piekna droga od żywca do korbielowa i potem na zawoje -byłby to całkiem mily przelot

Kasiu umiesc to gdzieś w letniej rozpisce:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się ktoś rozpędzał pośmigać na patykach przypiętych do nóg :P to ja się chętnie bym podpiął. Na długi weekend byłem w szczyrku i bardzo fajne warunki były. Co do sprzętu to za dzień dechy płaciłem 40plnów a Kasia za narty 35 za dzień, więc myślę że to nie dużo.

Szkoda że wcześniej nie pisałęś w sobote byłem w Wiśle i miałem 2 wolne miejsca w puszce

[zawsze to taniej niż lecieć każdy swoim autkiem] warunki na 5+ [ zajefajnie było] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie :excl: przodowy śledzik naszej ekipy -_-

Toż to świat na szproty zchodzi........

Nieładnie , nieładnie.........

Nie no... pewnie się jeszcze nie raz skusze na śledzikowanie bo wrażenia niezapomniane ;) Trzeba troche poudawać chociaż porządnego :P

Nie mógł bym was tak zostawić :D

W sumie był bym chętny na jakiś wypadzik tak w lutym jeszcze przed sezonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.