Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już w domu trzy poślizgi.Raz na pasach przy 150 kolo się zakręciło ale to pryszcz gdy w zakręcie 120 na środku namalowana strzałka moto pochylone a tu dupa mi wylatuje i to jak.Za chwile wyprzedzam zmieniam pas a tu zong na pasach to samo.Dzięki Opatrzności za opiekę.

Albo te pasy są takie mega ślizgie albo gumy do bani.Kto nie pojechał nic nie stracił 90% deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu trzy poślizgi.Raz na pasach przy 150 kolo się zakręciło ale to pryszcz gdy w zakręcie 120 na środku namalowana strzałka moto pochylone a tu dupa mi wylatuje i to jak.Za chwile wyprzedzam zmieniam pas a tu zong na pasach to samo.Dzięki Opatrzności za opiekę.

Albo te pasy są takie mega ślizgie albo gumy do bani.Kto nie pojechał nic nie stracił 90% deszcz.

Eeee tam co Ty gadasz gdybyś jechał razem z nami to byś tak nie gadał :) Działo sie działo :D

Tak więc ja już w doma, meldować sie pokolei, dziewczyny te spodenki już nie miały za ciekawe na powrocie...

Na zjeździe na pszczyne mnie troche pozamiatało :P

a tak to dzięki za wypadzik, było wesoło :D

P.S. Sorki za ten wpad na czerwonym ale myślałem że przelecicie to nie hamowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taka pogodę ze wam sie chcialo benzynę marnować :)

W pogode to nie sztuka jeździć :D a co do benzyny to napewno nie poszła na marne, tak jak martinii napisał "może i pogoda nie dopisała -ale za to skład na WYPASIE"

Z motórem na dobre i na złe, w pogodę i niepogodę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pogode to nie sztuka jeździć :D a co do benzyny to napewno nie poszła na marne, tak jak martinii napisał "może i pogoda nie dopisała -ale za to skład na WYPASIE"

Z motórem na dobre i na złe, w pogodę i niepogodę !

"na dobre i na złe" -mój już umyty stoi w salonie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.