Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bastek, jeszcze jeden taki numer jak w Ustroniu na światłach , to ci wentyle pourywam !! :angry:

Żeś nam stracha napędził :o

Tylko nie krzycz bo sie zamknę w sobie...

Nie jeżdze od dziś i wiem o co kaman :)

Nie ma to jak klakson, ręka do góry w ramach przeprosin i heja :D wkońcu są my wariaty czy my nie są ? - Są ! :D ale to tak na pól serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie krzycz bo sie zamknę w sobie...

Nie jeżdze od dziś i wiem o co kaman :)

Nie ma to jak klakson, ręka do góry w ramach przeprosin i heja :D wkońcu są my wariaty czy my nie są ? - Są ! :D ale to tak na pól serio ;)

sĄĄĄĄĄ!!!!!!!! :) I to NAJLEPSI :) ale powiedzcie mi czemu te knajpki były puste jak my weszliśmy :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sĄĄĄĄĄ!!!!!!!! :) I to NAJLEPSI :) ale powiedzcie mi czemu te knajpki były puste jak my weszliśmy :D???

Pewnie dla tego że zachowywaliśmy się bardzo cicho i kulturalnie i nie rozmawialiśmy o żadnym nabiale ! :D

Tak naprawde to tylko i wyłącznie była wina naszych dwóch koleżanek :D:D ale mi sie oberwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problem z ortografia :D pisze sie ,,pokój,, ,,buhaha,, i ,,obejrzec,, :) wiec.. do mnie na korepetycje!!!!! obowiazkowo :D

Z tego co pamiętam top martinni rf ostatnio chciał jechać na morze przez "ż" tak więc proponuje zamiast z nami w niedziele na moto to wybierzcie się do szkółki niedzielnej :P wstyd panowie wstyd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam top martinni rf ostatnio chciał jechać na morze przez "ż" tak więc proponuje zamiast z nami w niedziele na moto to wybierzcie się do szkółki niedzielnej :P wstyd panowie wstyd :P

Masz jakąś manie czepaiania sie wszystkich i wszystkiego jak widze... to chyba też choroba ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre hasła są chyba nie potrzebne, rozmawialiśmy chyba dzsiaj o tym... po co powtarzać to samo za kimś po dwa razy,chyba to zbędne.

Człowiekowi sie zdarzy - trudno, co do czerwonego accord napisał już o tym i ja w pierwszym poście wyjaśniłem wszystko więc po co sie jeszcze dopindalać - no nie rozumie.

Powiem że nie pierwszy raz zdarzył mi sie przejechać na czerwonym i zdrobić byka - zlinczujcie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.