Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zebrać dupy i wstać z rana bo inaczej nima sensu tam targać w późniejszych godzinach :P

Zbiórka na Wesołych Konikach o godz. 9. Czekamy do 9:20 na spóźnialskich tak żeby najpóźniej o 9:30 wylecieć. Po drodze i tak o kantor trza będzie zachaczyć więc znowu troche czasu zejdzie.

Prędkość przelotowa ( wiślanka ) 140km/h.

Pisac kto zdecydowany i sie zabiera żeby później nie czekac na miejscu.

 

 

Nie chcę Ci mieszać, ale kantor macie po drodze b. blisko - na Uniwarze, jakieś 2km dalej od koników. Czemu tam sie nie spotkacie? Od razu każdy sobie dotankuje i wymieni kasę i lecicie od razu na miejsce?

https://maps.google.pl/maps?ie=UTF-8&q=stacja+benzynowa+uniwar+%C5%BCory&fb=1&gl=pl&hq=stacja+benzynowa+uniwar&hnear=0x47114cd5093f3107:0xedcc49a9a04a3c10,%C5%BBory&ei=dq7hUZ7bJ8WOtAbU-YH4AQ&ved=0CH4QtgM&iwloc=cids:16622565175768575329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pogubili !!!!  Moja 6setka choć na "czerwonym polu" dawała radę  

My odbiliśmy na Tychy, pomachać znów Panom policjantom i dalej na Ojców  

W domu się umiera   :P

 

Oj przepraszam :P To własnie miałem na myśli, że wybraliście alternatywną drogę od naszej bez uprzedniego poinformowania :D Bo tempo akurat dotrzymywać potrafiliście :) Panowie niebiescy chyba dostali prykaz, aby być miłym dla motocyklistów i pozdrawiać ich na każdym kroku :D

 

 

 

W doma, dzięki za udany wypadzik

Naoglądali sie to później zapierd***ć sie zachciało

Dawać fotki ! :D

Paramedyk, pomarańcze kupione ? :D

 

Już pewnie testuje  :ph34r: Xena jesteśmy z tobą :D 

 

BASTEK - Full Throttle  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Drzewo, on 14 Jul 2013 - 7:56 PM, said:

I to jeszcze z plecakiem http://www.motocykle.slask.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

Poza tym widziałem jak odbijaliście na Tychy http://www.motocykle.slask.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

Starałem się dać wam znać, że zjeżdżamy na Tychy ...

Mrugałem, machałem i co tam jeszcze http://www.motocykle.slask.pl/public/style_emoticons/default/tongue.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W doma, dzięki za udany wypadzik ;)

Naoglądali sie to później zapierd***ć sie zachciało :D

Dawać fotki ! :D

Paramedyk, pomarańcze kupione ? :D

Masz takich kolegów na jakich zasługujesz :) Do tej pory nie wiedział o pomarańczy , ale sama kupiłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę 132 fotkę usunąć , nie wyraziłem zgody na fotografowanie w negliżu

:P

A tak na poważnie to Wy też mieliście taką miła obsługą przy odbieraniu sprzętów ?

Dziewczyny z wodą latały i malinami , a babka czyściła nam kaski i owiewki w moto

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wróciłem do żywych, to osobiście mogę podziękować za wypad, jak zwykle udany choć już wyścigi nie robiły takiego wrażenia.

Daro dzięki za dotrzymanie towarzystwa, mam nadzieję że się nie zanudziłeś:)

Foty wrzucę dziś po pracy, wczoraj już nie dałem rady.

 

 

A tak na poważnie to Wy też mieliście taką miła obsługą przy odbieraniu sprzętów ?

Dziewczyny z wodą latały i malinami , a babka czyściła nam kaski i owiewki w moto

:D

To jest nie do pomyślenia w polsce... jak by to miało miejsce u nas to może ktoś by pozwolił postawić za dyche na podjeździe moto, a tutaj wszystko przygotowane, deseczki pod stopki, woda na dowidzenia, mili uśmiechnięci ludzie, tak mało wystarczy żeby być życzliwym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakoś tej atmosfery na wyścigach nie było.Trzeby by zobaczyć czasy z poprzednich lat bo wydaje mi się że wcześniej było dużo większe naparzanie.Z drugiej strony fajne zachowanie bo nie lecieli na hama 3 w zakręcie jak to bywało ale widać że puszczali jeden drugiego aby za ostrych akcji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.