Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie przeginaj jak ostatnio Piracie drogowy bo nie zamierzam znowu przed glinami uciekać :angry:

P.s przy takiej pogodzie to będę jeździła jako Plecak, zawsze jest za kim się schować ;) a tak przemarzałam aż z moto ciężko było zejść brr...

Czarna, zamiast wyzywać mnie od piratów drogowych to bys mogła podziękować bo jak byś sama jechała to zapewne byś sie zatrzymała i była lżejsza o pare stówek ;)

Nie po to mamy takie sprzęty żeby sie zatrzymywać na każde zawołanie :D poza tym musiałem sprzęta sprawdzić :P

Musze jeszcze w końcu Endriu tego nauczyć :P

Za mną zawsze sie możesz schować jako Plecaczek bo jesteśmy tych samych gabarytów tylko żebyś sie nie wychylała nawet o centymetr w żadną stronę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to mamy takie sprzęty żeby sie zatrzymywać na każde zawołanie :D

Nie musiałabym się zatrzymywać bo nie wyprzedzałabym gliniarzy na gumie z f***k'iem wyciągniętym w ich stronę :blink:

Ale co jak co muszę przyznać niezły wariat z Ciebie :D chyle czoła...

Dobrze, że kasa została w portfelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałabym się zatrzymywać bo nie wyprzedzałabym gliniarzy na gumie z f***k'iem wyciągniętym w ich stronę :blink:

Ale co jak co muszę przyznać niezły wariat z Ciebie :D chyle czoła...

Dobrze, że kasa została w portfelu

Może i wolno nie było ale bez takich akcji, juz nie rób ze mnie niewiadomo kogo :unsure: wyobraźnie to Ty masz :D

Powiadasz że niezły ze mnie Wariat, no no :wub: z grzeczności nie zaprzeczę ;)

Połowa tego co bys zapłaciła dla mnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastus nie migej sie:-) Przyjada po ciebie jak chcesz:-)

Co do transportu zgadamy sie oststecznie w czwartek 29 i wtedy bedemy kombinowac, jak, z kim, gdzie i o ktorej, -zawsze moga autobus skombinowac i walnac rundke po slasku:-)

I nie migac sie -raz w roku robimy taki spot i trza sie zmobiliować!

Piwko jest, nie martwcie sie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol, kto jak kto ale powinieneś wiedzieć że zrobie wszystko żeby dojechać ;)

Zirka jak bedzie juz tak daleko i bede coś wiecej wiedział to dam znać :)

Co do ewentualnej muzyki to żeby każdemu pasowało jestem za tym żeby puścić jakies stare hiciory z lat 80-tych, 90-tych i bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion jeśli będę jechał to możemy się jakoś dogadać, problem może być z powrotem bo zapewne będę pod telefonem i może zaistnieć sytuacja że w każdej chwili będę musiał się zbierać.

Trase już sobie zobaczyłem nie powinno być problemu :) jak co wysadzimy cię z auta i będziesz krzyczał że jesteś ze sosnowca :P ktoś napewno zareaguje i nam pomoże :D

Co do godziny wyjazdu to myślę że najwczesniej to19-19.30 będę gotowy. W razie czego zdzwonimy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion, jesteś pewien , że wszem i wobec chcesz ogłaszać, żeś z Sosnowca jest ?

a propos tematu polecam zobaczyć wszystkim, którzy maja dystans do spraw gorolsko-hanysowskich ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=ijkzrqAp1cg&feature=g-logo-xit

20 płakałem ze śmiechu

P.S. Czy na Andrzejki można się jeszcze pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.