Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra widzę, że Pan "Na stopa" (czyt. Bastek) robi tutaj wielką furorę :D

ale kto mi odpowie gdzie ta Leśniczówka się znajduje ?:>

Może niekoniecznie furorę co każdy się boi bo rzuca czary :lol: a raczej klątwy....

http://restauracjalesiczoka.wartobyc.pl/

Może Ci coś to ułatwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra widzę, że Pan "Na stopa" (czyt. Bastek) robi tutaj wielką furorę :D

ale kto mi odpowie gdzie ta Leśniczówka się znajduje ?:>

Wytłumacze ci dzisiaj w Tawernie a jak co to pojade też do Leśniczówki to sie podepniesz może w wtorem teraz i bedziesz wiedział:)

Może niekoniecznie furorę co każdy się boi bo rzuca czary :lol: a raczej klątwy....

No no co niektórzy już są zaczarowani:P a raczej uwięzieni przez klątwe:P więc uwaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :) trasa dojazdowa wydaje się łatwa :)

Wytłumacze ci dzisiaj w Tawernie a jak co to pojade też do Leśniczówki to sie podepniesz może w wtorem teraz i bedziesz wiedział :)

Jeżeli mi się uda dzisiaj tam pojawić ;)

ale dzięki za propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pakę to ja cię mogę wepchnąć. Do kabiny po takim spotkaniu to najwcześniej we wtorek.

Nie wiem czy Ci moge zaufać bo jeszcze chłodnie byś mi włączył i bym sie obudził na wiosenne roztopy :D

Bastuś, gdzie śpisz? B) Pamiętaj, że Cie zaklepałam. ^_^

Hehe, nie wiem co na to Oskanio, w trojkę to już tłoczno :P

Może niekoniecznie furorę co każdy się boi bo rzuca czary :lol: a raczej klątwy....

Ojjj... ktoś tu sobie grabi coraz bardziej... Ten Sosnowiec zaczyna sie coś za bardzo rozkręcać :P

Czarna ja nie latam ja na miotle i nie jeżdżę na zloty Czarownic w przeciwieństwie do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a jednak Linka Cie wydała :D nic się nie ukryje....

Ojjj... ktoś tu sobie grabi coraz bardziej... Ten Sosnowiec zaczyna sie coś za bardzo rozkręcać :P

Czarna ja nie latam ja na miotle i nie jeżdżę na zloty Czarownic w przeciwieństwie do Ciebie ;)

Hmm... ja nawet nie wiedziałam, że takie zloty są :blink: jak zwykle zaskakujesz Bastek ale takie doświadczenie życiowe masz, że nie ma co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo ostatnio Cie widziałam... ;)

To pewnie leciałaś obok Czarnej i mnie gdzieś zobaczyłaś z góry :P

Pewnie na jakiś Sabat Czarownic leciałyście :D

Hmm... ja nawet nie wiedziałam, że takie zloty są :blink: jak zwykle zaskakujesz Bastek ale takie doświadczenie życiowe masz, że nie ma co się dziwić.

I tak właśnie mówią doświadczone Czarownice, do niczego sie nie przyznają, wolą spłonąć na stosie :P

Zastanawiam sie tylko jak Cie upiec... czy wole lekko przypieczoną czy mocno spalona skórkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenia to ile paluszków potrzebujesz do w pełni szczęścia ? :D

Co do terminu to wypowiadać sie komu bardziej pasuje impreza Andrzejkowa w piątek 30.11. czy 01.12 sobota.

Mi to obojętne byle ktoś mnie z niedzieli na poniedziałek wsadził do ciężarówki :D jacyś chętni ? :P

Xenia ma swoje paluszki :D a Ty jak będziesz fikał to załatwię Cię lepiej niż dwa samochody osobowe . Po spotkaniu ze mną będziesz się czuł jak po spotkaniu z tirem . Pozdrawiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek dziękujemy za te słynne lody:P i .... :D

Droga powrotka bardziej na około a mimo to krócej i jak zwykle jechanie przez centrum bo machły mis ie drogi:P ale grunt zawsze dojechać do celu

Dziękują za miły dzień Annabongo i Misiaczek:P

P.S zaproszenie cały czas aktualne i podwójne już teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek dziękujemy za te słynne lody:P i .... :D

Droga powrotka bardziej na około a mimo to krócej i jak zwykle jechanie przez centrum bo machły mis ie drogi:P ale grunt zawsze dojechać do celu

Dziękują za miły dzień Annabongo i Misiaczek:P

P.S zaproszenie cały czas aktualne i podwójne już teraz

To ja dziękuje za odwiedzinki ;)

Zaproszenie zaproszeniem ale naleśniki ze ślina i herbata ze szmatą to nie brzmi to za apetycznie :P

Zobacz Linka jak się wszystkiego wypiera i nas wrabia teraz....

A co do palenia na stosach zazwyczaj ginęli niewinni -_-

Bastek nie wiem czy wiesz, ale dziewczyny po wczorajszej wizycie nazwały Cie pan Lodzik :ph34r:

Dobrze że dodałaś że zazwyczaj ginęli niewinni bo co do Twojej winy to ja jestem przekonany :excl:

Czarna nie boj nic, sok ananasowy czeka na Ciebie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.