Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpion85 i endriu1307 nie bierta tego aż tak bardzo do siebie :P poza tym pragnę tylko nadmienić iż jesteśmy przekupni i w nasze łaski można sie łatwo wkupić :D:D( 0.7) :P

Miłość miłością ale obowiązki obowiązkami :P

:blink:

Bastek jak bym miał kiedy to bym cie juz dawno przekupił 1litr Finlandi ci starczy i nawet cie odwioze do pśccyny :P:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek jak bym miał kiedy to bym cie juz dawno przekupił 1litr Finlandi ci starczy i nawet cie odwioze do pśccyny :P:blink:

endriu jak już byś kupił to bym sie podzielił ;) a ja zawsze jakoś do dom trafie :P poza tym noce są teraz ciepłe ;):P

Tylko muszemy się chyba jakoś po cichaczu zgadać bo jak sam widzisz chętnych będzie przybywać i nic nam z tej flaszki nie ostanie :D

No chyba że zrobimy jakieś "wstępne" ;)

To co, kiedy pijemy? :P

Nie zadawaj takich pytań tylko podaj date i godzine :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu nie chcaCi nic mowić ale wyszło na to że przekupując mnie flaszką zapraszasz wszystkich :D

Kogoś wyjątkowo tu suszy chyba :P (czytaj. Anushka)

Bastek ja sie tam nie boja moga was wszystkich zchlać .Wódki to mi nie braknie tylko z czasen jest nie ciekawie .

A dla Anushki to naewt cos do jedzenia zamówie żeby nie była głodna ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiej rajze chyba odpuszcze i zrobie tak jak mówisz ale pójde tam gdzie jest blisko, fajnie i cień napić się piwka ;)(bezalkoholowego) :D

Jutro sie pisza na jakąś dłuzszą rajze jak pogoda dopisze :)

No i super, ja tam migacz zamontowałem dziś bo zgubiłem na A4 jak wracaliśmy :D i tak jak pisałem kawałek się przejechałem, ale bez rewelacji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, ja tam migacz zamontowałem dziś bo zgubiłem na A4 jak wracaliśmy :D i tak jak pisałem kawałek się przejechałem, ale bez rewelacji hehe

Hehe, słyszałem że powyżej 300-stu migacze odpadają :P:D

Co do jutra gdyby pogoda dopisała to proponuje spootkanko/zbiórke na chudowie koło 11 (godz. do ustalenia) , jest tam akcja motoserce wiec można chwile posiedzieć i ustalić dalsze plany wycieczki gdzieś w miare po blisku co by na 22 byc w doma :P

Pisac kto by jutro był chętny na wycieczke i czy godzina pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim_)

Ja dopiro z Niedzicy wróciłem, gdzies sie cholera zgubiłem i jak nie mogłem sie z ludzmi porozumiec, to zrozumialem ze nie w te strone jade-)

Dzięki za wypadzik, bylo nieżle tylko czemu sie tak wszyscy pogubili?

Jak grupą- to grupą ruszamy i wracamy :blink: Bynajmniej tak mnie uczyli...

Wiem wiem... niektórym sie spieszyło,mi w sumie też, ale czasami trza poczekac na kolegów_) albo pedziec sajonara-)

Wrócilem do dom i odrazu w trase, gdzie byłem odciety od swiata....

Do nastepnego

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.