Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wypadzik, bylo nieżle tylko czemu sie tak wszyscy pogubili?

Jak grupą- to grupą ruszamy i wracamy :blink: Bynajmniej tak mnie uczyli...

Wiem wiem... niektórym sie spieszyło,mi w sumie też, ale czasami trza poczekac na kolegów_) albo pedziec sajonara-)

a po co, każdy na miejsce dotarł, a z powrotem jak nie chcesz lecieć na zbity ryj to licz na siebie :)

bynajmniej nas deszcz nie złapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co, każdy na miejsce dotarł, a z powrotem jak nie chcesz lecieć na zbity ryj to licz na siebie :)

bynajmniej nas deszcz nie złapał :)

Grzesiol, nauka na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol masz rację, razem wyjechaliśmy i mniej więcej powinniśmy razem wrócić co prawie się udało.

Na czele peletonu jechał bodajże Endriu i Damian, ale któryś z nich miał być na 18;00 w domu to chłopaki odjechali reszcie, ale z tyłu stawka była wyrównana. W niewielkiem odstępie jechałem ja, drzewo, oksanio, Bastek i ktoś na Cebrze, a później zjechaliśmy na CPN i wtedy nie wszyscy widzieli, że zjechaliśmy i pojechali do przodu , ale ogólnie pojedynczo nie wracaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol masz rację, razem wyjechaliśmy i mniej więcej powinniśmy razem wrócić co prawie się udało.

Na czele peletonu jechał bodajże Endriu i Damian, ale któryś z nich miał być na 18;00 w domu to chłopaki odjechali reszcie, ale z tyłu stawka była wyrównana. W niewielkiem odstępie jechałem ja, drzewo, oksanio, Bastek i ktoś na Cebrze, a później zjechaliśmy na CPN i wtedy nie wszyscy widzieli, że zjechaliśmy i pojechali do przodu , ale ogólnie pojedynczo nie wracaliśmy :P

No ja.... :ph34r:

okazuje sie że mimo tego wszystkiego to ja byłem najprędzej w doma,a jak was zaczałem gonic:-) to nawet Bastka zgubiłem -co wydawało mi się niemozliwe.... A Cpn przeoczyłem własnie.:-)

Ale mimo wszystko wydawalo mi sie to jakies dzikie wszystko.... :wacko:

Niewiem może sie starzeję :blush:

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol

jechałem cały czas za Toba, zobaczyłem ekipe na cpn-ie to trąbiłem na Ciebie ale pojechałeś w ciul..

:D

Ja też jestem tego zdania że jademy razem - wracamy razem ;)

a jak komu sie śpieszy czy nie wraca w grupie to mówić i wszystko będzie OK.

...to też zawsze tak bywało....

Bastuś jak z tobą lece to nie zwracam uwagi na klaksony , bo non stop trabią :D -tym bardziej na światłach:-)

Potrzebuja kogos kto mi uszczelniacze w lagach zmieni i dobije oleju..wiec prosze o propozycje i ew. tel

z góry dzieki

Jak to mówią :kobiety łagodza obyczaje, więc Kasiu wróc:-) :wub:

Do milego, nastepnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja też jestem za tym żeby wracac razem i dlatego tak zwami do końca byłem w Niedzicy . ale mówiłem ze jak bedzie juz pózno to sie najwyżej urwe i pojade sam .Ale nie przypuszczałem ze taki ruch bedzie ,i nawet raz zatrzymałem sie i czekałem na was a musiałem byc o 19.30 w domu bo miałem wyjazd i niemogłem sie spóznic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to byl tez nastepca tronu :-). Grzesiol czy Ty smigales przes Sucha Gore w strone T.G. kolo 19 ?

Nom :D koło 19 lecilem do lesniczówki z centrum Bytomia przez Sucho Góra,ale już nie było nikogo:-(

Chyba Accorda minłem na wysokości Brtkowiaka:-) (?)

Walłem rundke na gliwice i do dom:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.