Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dojechałem .Ale pierdole nastepny raz tak na szybko do domu czysty extrem niewiedziałem ze ten mój piżdzik wyciaga 250 km myslałem ze mi łeb urwie ale ale wytrzymałem teraz mnie kark boli :blink::wacko: Dzieki wszystkim za super wypat i koledze co zemna jechał było super do nastepnego

no co Ty i jeszcze trochę Suzi by wyciągla :P bardzo dobrze mi się za Tobą jechało, było zajebiście a w szczególności w Chabówce, mmmmm cud malina :D:D 'ja chcę jeszcze raz' (do chabówki :P )

mi się zachciało zjeżdzać na jaworzno i deszczyk mnie napad :P ale na szczęście nie wielki :P to juz jakaś tradycja, co jestem na Niedzicy to musi lać w drodze powrotnej

Dzięki wielkie, było zajebiście :) i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajny dzień i Bastkowi, że mnie zaś zabrał biedok :D

Pogoda nam dopisała, humory też czego chcieć więcej :)

No cóż, poprostu juz taki kochany synek jestem :D

Wypad udany, śmiechu co nie miara ;)

Wszystkie zdjęcia do kierowniczki :) Jula ma grupowe nas wszystkich.

Reszta zdjęć dla wtajemniczonych na Red Tubie :D:D

Winkle zajebiste gdyby nie to że jakiś baran w autobusie by mi i Anushce głowy pourywał w połowie winkla przy złożeniu bo trocha mu sie wyjechało.... :P

Karooo ​odczep sie od moich pscółek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na reddtube zdjecia tez juz są :D "Goraca blondynka" i spółka gahahahha zbijemy fortune :D hahahahaha pscólki obronczynie i mufy :D:D:D: hahahahahahahahhahahaha Bastek :D TY nie jesteś normalny a ja przy Tobie :D a ja powazna starsza Pani juz jestem :( i co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahahha zapomniałam o lodach :D:D: :D cóż starość postępuje :D pado "nie chce Twojego loda i to tekst do ojca :D" hahahaha idzie sie odmóżdżyć to fakt :D hahahaha no coż :D jednych predzej drugich później ale każego kiedyś "pscółki" dopadną hahahahahhahahah

A gdzie tam Bastek Karooo starsza, młodziak i tyle hehehe

Zobaczysz jakie fikuśne zdjęcia przechodzącej dziewczyny zrobiłem zrobiłem haha

i własnnie tych zdjec sie obawiam hahahhaa menelowa jak nic :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriu trza było nie stawać na czerwonym :P to teraz takie modne u nos :lol:

btw. czekam na foty!!! chociaż tyle mi zostało :wacko:

Juz chyba złamałem dzisiaj wszystkie przepisy ruchu drogowego tylko ni jeszcze brakwało ze na czerwonym . ale tak to troche sie boje na czerwonym przejezdzac bo moze przeciesz Bastek jechac ;)

Sorki ze si nie pozegnałem ale czas mnie gonił ,ale zdążyłem na na wyjazd ,Pozdrawiam .

no co Ty i jeszcze trochę Suzi by wyciągla :P bardzo dobrze mi się za Tobą jechało, było zajebiście a w szczególności w Chabówce, mmmmm cud malina :D 'ja chcę jeszcze raz' (do chabówki :P )

mi się zachciało zjeżdzać na jaworzno i deszczyk mnie napad :P ale na szczęście nie wielki :P to juz jakaś tradycja, co jestem na Niedzicy to musi lać w drodze powrotnej

Dzięki wielkie, było zajebiście :) i do nastepnego

No co ty normalnie to ja tak szybko nie jeżdze . a winkle zajebiste a ja mam łysa opone z przodu i miałem troche stracu sie bardziej wyłożyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty normalnie to ja tak szybko nie jeżdze . a winkle zajebiste a ja mam łysa opone z przodu i miałem troche stracu sie bardziej wyłożyc

no normalnie też tak nie jeżdzę, ale też się troszku spieszyłem bo na 18 byłem umówiony ale i tak się spóźniłem :P

no no :) oponę z przodu też mam nie lepszą

ten gostek co zamiast lewej w górę, pozdrowił nas stawiając moto na gumie też był spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.