Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

hej, witam wszystkich :)


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zmotoryzowanych, uwieszonych nad ziemią na 2 kółkach (czasami na 3 :) )

na moto namówił mnie kolego w kwietniu 2011 i od razu zapisałem się na kurs - ku radości żony bo też mnie na to namawiała od dawna i też się od razu zapisała.

prawko zdałem 1 lipca w niezłym deszczu ... żona miesiąc później też w ulewie :)

od kwietnia stałem się szczęśliwym posiadaczem chopera yamaha a żonie zakupiłem bmw f650 cs :

17325739273.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i szczerze powiem jest to idealne moto dla kobiety na początek ... 50km, małe spalanie, bardzo proste prowadzenie, naprawdę dobre hamulce i podgrzewane manetki :)

chętnie przyłączymy i potowarzyszymy w jakieś niedalekie (na razie) weekendowe wypady ... z naszych znajomych nikt nie ma moto ... tylko te pozamykane puszki :)

Pozdrawiam

i obiecuję się jak najczęściej udzielać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW (2003,35.0000km,7,600pln) potrzebuje trochę miłości i dopieszczenia , często zmieniała właściciela bo to jednak moim zdaniem moto na pierwszy sezon.

Dumny jestem z mojej yamahy która udało mi sie wyrwać za nie dużą kasę

http://www.aukcjoner.pl/gallery/005597427,1-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( pierwszy błąd)to przyduszenie silnika a drugi to podparcie się nogą w ósmce;-( okoliczności łagodzące :

1. 1 lipca bardzo bardzo lało, co wzmacniało stres egzaminem;-)

2. Romet na 1 szarpie więc proponuje przed ósemką wbić na 2( wtedy jeżdzi jak masełko)

3. W Dąbrowie na "starej" ósemce jest ""nowa, żółta" , z tym,że jak pada to ta biała jest śliska(wiem, bo sprawdziłam - ściąga, dlatego też podparłam się nogą) ....dlatego życzeprzede wszystkimSłoneczka, bo ono poprawia humor i zmniejsza stres;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorzej jak męzczyzna nie akceptuje motorów :P Ja usłyszałam ze jestem niezrównoważona i on nie bedzie mnie odwiedzać na cmentarzu :D Kurde a ja taka spokojna dziewczyna jestem <_<-_-

Powiedz mu, że wystarczy znicz raz w roku w listopadzie .

U mnie tylko młoda akceptuje, a młody od razu spytał, czy jak się rozwalę to może wziąc sobie mojego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( pierwszy błąd)to przyduszenie silnika a drugi to podparcie się nogą w ósmce;-( okoliczności łagodzące :

1. 1 lipca bardzo bardzo lało, co wzmacniało stres egzaminem;-)

2. Romet na 1 szarpie więc proponuje przed ósemką wbić na 2( wtedy jeżdzi jak masełko)

3. W Dąbrowie na "starej" ósemce jest ""nowa, żółta" , z tym,że jak pada to ta biała jest śliska(wiem, bo sprawdziłam - ściąga, dlatego też podparłam się nogą) ....dlatego życzeprzede wszystkimSłoneczka, bo ono poprawia humor i zmniejsza stres;-)))

heh, to zdawaliśmy razem .... powinnaś mnie kojarzyć ... byłem pierwszy ... takie nazwisko ... byłem posrany i do tego na końcu nie rozumiałem kolesia jak powiedział dojedz do pachołka i go dotknij ... przed pachołkiem była linia i nie wiedziałem czy moge ją przejechać kołem :) tą jedną rzecz poprawiałem :)

faktoza - 8 na romecie to tylko na 2 biegu :)

honda spokojnie 1

teraz już o tych maszynach zapomniałem ale sam egzamin mnie kosztował mase nerwów, raz że wszędzie pierwszy, dwa pogoda :)

Thorgal, co tak późno się Yamaszką pochwailiłeś!

To jest dopiero cudeńko :)

Prawie tak ładna, jak moja wymarzona Valkiria :D

no to poproszę o fotki albo link ... w swoim już trochę podorabiałem rzeczy ... oświetliłem diodami smd na niebiesko silnik i tył motoru, z migaczy zrobiłem lightbary (nazwyma je ligthbary dla ubogich :) ) klakson w chromie, i kilka mniejszych rzeczy :) ale jak widzę ceny dodatków do tego moto (oryginalne kufry, oparcia, dodatki w chromie, szyba którą nie wiem czy chcę) to jestem załamany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, początek lipca do dobry okres był na zdawanie. Ja zdawałem 4 w Katowicach i przed wyjazdem na miasto zaczęło lać.

Jeśli chodzi o moto - to wiesz jest takie powiedzenie - z wiekiem mężczyzny zabawki drożeją ;)

Ja tez zdaje w Katowicach :) powiedz mi czy było ok czy jakies przeboje były :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.