Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom - Fundacja Burego Misia


Bure Misie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, nazywam się Agnieszka, jestem wolontariuszką fundacji Burego Misia. Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom niepełnosprawnym, organizujemy wyjazdy, festyny, pomagamy tym dzieciom przezwyciężać trud codziennego życia. Jednak do rzeczy... 4 czerwca 2011r. w Bytomiu, dzielnicy Szombierki, odbędzie się festyn charytatywny. Wielu naszych podopiecznych wśród swoich zadeklarowanych marzeń wymieniało właśnie przejażdżkę na motocyklu. Tutaj moja prośba do użytkowników tego forum, którzy mogliby znaleźć trochę wolnego czasu właśnie 4 czerwca, mogą przyjechać do Bytomia i charytatywnie przewieźć naszych podopiecznych na prawdziwym motorze. Jeśli jest ktoś zainteresowany taką formą dzielenia się swoją pasją z innymi, zwłaszcza w tym przypadku - niepełnosprawnymi dziećmi, to bardzo prosiłabym o kontakt na nr tel. 517580984 (orange), ewentualnie można zgłosić się na gadu-gadu, ale to już do mojego kolegi, jego numer: 5609933.

Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie i zadeklarowaną gotowość w spełnianiu marzeń naszych podopiecznych.

Agnieszka.

DEL, przepraszam, ale po dodaniu tematu, wieki się to ładowało, więc zatrzymałam i dodałam jeszcze raz, nie wiedząc, że wątek już się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Ty pewnie wiesz jak tam dojechać dokładnie, prawda?

Ja bym z radością podjechał, tylko nie wiem czy się wyrobię, bo w tę sobotę jestem już umówiony na podobną akcję w zupełnie innej części Polski...

Podrzuciłbyś mi Twój numer kom. na PW?

Jakbym wrócił na Ślunsk odpowiednio wcześnie, to bym zadzwonił z prośbą o wyjechanie gdzieś po mnie :)

Bo ja to tylko pod Czarnych Bytom umiem podjechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% będę. Mam jeden kask dodatkowy w rozmiarze L z crossa więc mogę go zabrać. Marcin jeśli nie masz dodatkowoego kasku to można dzieciaki powozić na zmianę.

Na skrzyżowaniu Zabrzańskiej i Frycza-Modrzewskiego jest parfia Najświętszego Serca Pana Jezusa, druga jest na Wyzwolenia Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego, o którą parafię chodzi? Jeśli tak to można się spotkać gdzieś w centrum Bytomia i podjechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Rybniku była podobna impreza, na wariackich papierach, wozili dzieciaki motocyklami i quadem. Jedna z podopiecznych podczas wsiadania na quada pociągnęła manetkę i wjechali w grupkę dzieciaków, na miejscu brak karetki, policji, zero organizacji. Teraz wyszedł z tego jeden wielki kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.