Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21.05.2011 Imielin


dasieqKTM

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek @6 maja o godzinie 8.40 w Imielinskim kościele odbędzie się pogrzeb Tomka (Stojana). Chcielibyśmy oddać Tomkowi hołd tym samym chciałem prosić o zebranie się jak największej ilości motocyklistów po ceremonii na cmentarzu na ulicy Pokoju i oddanie mu Hołku.Porsze dać znać znajomym motocyklisotm

Tutaj mapka http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=imielin+pokoju&aq=&sll=50.144326,19.190326&sspn=0.00361,0.006899&ie=UTF8&hq=&hnear=Pokoju,+Imielin,+Bieru%C5%84sko-L%C4%99dzi%C5%84ski,+%C5%9Al%C4%85skie&ll=50.144721,19.190326&spn=0.001805,0.003449&z=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek @6 maja o godzinie 8.40 w Imielinskim kościele odbędzie się pogrzeb Tomka (Stojana). Chcielibyśmy oddać Tomkowi hołd tym samym chciałem prosić o zebranie się jak największej ilości motocyklistów po ceremonii na cmentarzu na ulicy Pokoju i oddanie mu Hołku.Porsze dać znać znajomym motocyklisotm

Cisnie mi sie na usta: "Milej zabawy na zloto/pogrzebie"

Gacol, zastanow sie, wolalbys aby zegnalo ciebie kilku ale znajomych, czy kilkudziesieciu przypadkowych ludzi, dla ktorych byles nikim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę - co na to jego rodzina, bo byłem już w głupiej sytuacji, gdy rodzina pod wpływem traumy wywołanej tragedią, dała wyraz negatywnym odczuciom wobec uczestniczących w pogrzebie motocyklistów, wręcz obarczając nas winą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę - co na to jego rodzina, bo byłem już w głupiej sytuacji, gdy rodzina pod wpływem traumy wywołanej tragedią, dała wyraz negatywnym odczuciom wobec uczestniczących w pogrzebie motocyklistów, wręcz obarczając nas winą.

Ja się z tym zgadzam wole jechać po "cywilnemu" to ze sie pojedzie na motocyklu to z jednej strony troche dla szpanu... nie wiadomo jak zareagują Ci najbliźsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere moje zdanie jest takie że nie ważne ilu miał znajomych z kim z NMas śmigał i spędzał czas.Ważen że był motocyklistą-bratem.

Co do ceremoni jak wspominałem.Nie chcemy rodzinie ujme to"wchodzić w parade" lecz przyjaciele chcą by Tomek który kochał motocykle został godnie pożegnany.Dlatego mówie nie wchodzimy w samą ceremonie tylko po rozejsciu się ludzi z cmentarza podjedziemy oddać mu hołd. Bez przeszkadzania komukolwiek.Decyzje o przyjeżdzie pozostawiam Wam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy jezdza motocyklem dla szpanu.. taki ktos napewno nie jest i nie był motocyklista.

Naszemu koledze w pewnym momencie w przykry sposób zgasło zycie..

On sam napewno chciałby aby w tej ostatniej drodze towarzyszyli mu znajomi.

Gacol masz racje. Postaram sie zjawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tak do końca nikim... był motocyklistą, jak wielu z nas... myślałem, że jakaś "solidarność zawodowa" istnieje.

Kolego piszesz kolejny raz o "solidarności"... to jest pobożne życzenie każdego "dobrego motocyklisty" może to nie temat i miejsce ale jak wytłumaczyć fakt że tuż po zakupie chopperka razem z kolegą jadąc na przejażdżkę natknęliśmy się na grupę 4 kolesi na ścigaczach i wyraźnie z nas drwili przejeżdżali obok i gazowali na sprzęgle blokowali nas. A jak nad wodą spotkałem dużo bardziej doświadczonych wycieczkowiczów akurat na moto-cruiser powiedzieli że nie raz się z tym spotkali, że istnieje niewidzialny konflikt miedzy chopper a ścigacz... jest sens zakładać temat na ten temat ? jeśli tak to gdzie ? jestem przekonany, że sporo osób się wypowie. Black Bird

żebyś my się zrozumieli jestem po Twojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie, w każdym zawodzie, czy grupie znajdą się czarne owce.

Dla mnie jest to niezrozumiałe... mam kolegów z różnymi "gatunkami" moto i dla mnie każdy z nich jest MOTOCYKLISTĄ, bez względu na to, czy jeździ szlifierą, armaturą, czy crossem.

Jeśli ktoś kupuje szlifierę do lansu, żeby jeździć wokół letnich ogródków w centrum miasta, obracając się za siebie i patrząc, czy świnki popiskują, to jak zrozumie zamiłowanie crossowca, czy posiadacza cruisera?

P.S. Słyszałem, że podobne podejście do innych motocyklistów mają posiadacze Goldasów... ale jak mówię- tylko słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam szlifierą i niejednokrotnie spotkałem się z tym iż chłopaki na ciężkich moto nie podnoszą lewej pomimo że pokazuje pierwszy.. no cóż ale mam znajomych na różnych maszynach i dogadujemy sie bez problemu. Braku kultury i chamstwa nigdzie nie brakuje czy to na moto, samochodem ,na piechote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podnoszę łapę każdemu motocykliście, nie ważne na czym jedzie, bo to jest akurat najmniej ważne. Jeśli czasem nie odmacham to tylko dlatego że albo nie zauważyłem będąc skupiony na dziurach w drodze, albo właśnie zmieniam bieg - wtedy kiwam główką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam szlifierą i niejednokrotnie spotkałem się z tym iż chłopaki na ciężkich moto nie podnoszą lewej pomimo że pokazuje pierwszy

A ja mam zupełnie inne doświadczenia :)

Śmigam na takim niewiadomoczym, ale na pewno nie na ciężkim moto, a to właśnie 'ciężarowcy' częściej i chętniej mi LWGują :D

Nie ma tu żadnej zasady chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podnoszę łapę każdemu motocykliście, nie ważne na czym jedzie, bo to jest akurat najmniej ważne. Jeśli czasem nie odmacham to tylko dlatego że albo nie zauważyłem będąc skupiony na dziurach w drodze, albo właśnie zmieniam bieg - wtedy kiwam główką ;]

Właśnie. Liczy się nasza pasja - jeden ślad. Ja tez zawsze machnę, czym tam akurat mi pasi. No chyba, że z daleka widać, że wraca 68 mio letni wędkarz w ciuchach typu moro na skooterze obładowany wiadrami i wędziskiem z nieudanego połowu w okolicznej sadzawce.

Tak, czy siak szkoda chłopaka z Imielinia. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.