Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hej :)


Złośnica

Rekomendowane odpowiedzi

porozglądać się trzeba co by byle czego nie kupić ;)

poczytam tu trochę, żeby potem nie wyć w poduszkę ' co mam robić?' ;D

Ten sezon chyba jeszcze jako plecak trzeba przeboleć ale następny już musi być sprzęcik. Do tego czasu chyba się nie zestarzeję :lol:

Testy bleeee :D Powtórka z B.

Kiedy egz jeszcze nie wiem... ale o kibicowanie się upomnę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówię się ;D ale ma być duży, śliczny i widoczny :lol: przygotuj jeszcze dobry okrzyk :)

Dżiz... Jakie wymagania :lol:

Postaram się :D

Okrzyk już mam: WRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!

A w jakiej szkole robiłaś kurs?

Dobrze przygotowali?

Jakie sprzęta mieli?

Chyba jest tu gdzieś temat z opiniami o szkołach jazdy...

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ale wy domyślni :lol: te wymagania w cale nie taki wygórowane jak na początek :D

w Silesi niby kurs ale zajecia z chłopakami z 'motorkursu' ktoś już się wypowiadał na temat sprzętów tam mających więc nie będę się powtarzać alee wrażenia jak najbardziej pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;)

mnie tez niedługo czeka egzamin, a kupno motocykla tak jak w twoim przypadku musi zaczekać do przyszłego roku...

Lewa w górę i do zobaczenia w przyszłości

P.S. zdarzyło ci się, że podczas jazd inni motocykliści pozdrawiali cie? mi się to przydarzyło i muszę powiedzieć, że bardzo miłe uczucie (niestety odpowiedziałem tylko kiwnięciem głową)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,...no mój się zbliża coraz większymi krokami. Na jazdach luz lewa w górę to lewa w górę instruktor troszeczkę się pienił ale ogólnie bardzo miły gest i wcale nie trzeba ładować łapy metr w górę wystarczy podnieść z manetki jeśli chodzi o jazdę kursanta. Na Exam lepiej sobie odpuścić nikt się nie pogniewa a nie wiadomo jak zareaguje egzaminator. Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.