Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem ze czasu jeszcze troche ale rzucam wstępną trasę na weekend majowy... Dla mnie najważniesze zeby przejechac przez trase transfogarską, reszta do dowolnej modyfikacji... 

 

<https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=214884042162564228665.0004d1ca54e858e7760cf&ll=46.912751,23.708496&spn=4.074989,10.821533&t=m&z=7&vpsrc=6>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Witku, polecam leciec na Rumunie przez Ukraine, droga 471. Przelecialem w zeszlym sezonie ja, widoki przepiekne ! Droga od Lwowa wysmienita, szeroka, rowniutka no i czasem krecista ! Naprawde polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba wyjdzie moczenie jajec bo zglebiam temat rumuni i moze byc ciezko w maju... podobno w ogole jeden odcinek jest otwierany od polowy czerca i to jest uzaleznione od tego jak snieżna byla zima...
wiec rumunia tylko i wylacznie latem (przynajmniej w przypadku naszych motorów)
 

wiec jakie plany na majówke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni tydzień kwietnia mam planowany wyjazd i urlop i nie motocyklowy, wiec pewnie w pracy mi nie dadzą litosci w weekend majowy,

 

w sprawie rumunii polecam http://moto-nawigator.pl/route/details/383 te stronkę, natomiast warto też pooglądac sobie ukraińskie autostrady :

mysle ze sporty mogłyby sie troche poturbować. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ja robię przymiarkę do takiej traski to byłbym chętny. To co Witek zapodał to powrót byłby nieciekawy. Prawie same drogi po nizinach lub autobany na SK. Może rozważcie żeby przejechać Transfogarską szosą a wracać przez SK ale w stronę Bieszczad. (Burnfeel, góry Słonne!!:) Sanok:)))         Można by też pobyć ze dwa dni w Bułgarii, może da się popływać?  Jeszcze zostaje wariant CRO............ Jechać przez SLO, na Istrii poopalać się ze dwa dni, powrót przez IT i  A. Przełęcze w Villach dają radę......... Piszcze co wy na to;).............................................                                       Aha, Dark Raiderze, jak mam rozumieć Twój podpis (tzw. credo) Oferujesz, oczekujesz czy też oświadczasz:)??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Grzegorzu, nie wiem jak inne drogi, ale ukraincy sporo drog mieli remontowac na euro ;)

z granicy do Lwowa tragedia byla dziura na dziurze... No ale z Lvovwa w dol mialem piekna droge;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja sie napalilem strasznie na te rumunie ale chyba trzeba bedzie odpuscic bo po co jechac a nie byc na najwazniejszych drochach i odcinkach...

opcja piotrka tez dobra ale ja bym udezal z istrii do wloch na stelvio bo to tez "mekka" dla motorow, a wracac przez villach jak najabardziej mozemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.