Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę, że kolejny należący do tych ,, co już leżeli '' - :), dokładnie najważniejsze, że nic Ci się wielkiego nie stało, maszynę zawsze można kupić - odbudować - pamiętasz jak Ja wyłożyłem się  w ubiegłym sezonie na powrocie z Ojcowa - tak samo mówiłem, a po kilku dniach musiałem na tabletach jechać z bólu.

Jeśli konstrukcyjnie nie jest uszkodzony to można spokojnie go zrobić, a jak go sprzedaż to zapewne ktoś odbuduje moto i na allego wystawi jako bezwypadkowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak... będzie na alegro wystawiony jako nie bity lub po lekkiej parkingówce :D

tak jak to było z moją gsxf jak znalazłem po jakimś czasie ogłoszenie   http://sprzedajemy.p...-okazja,1196956

 

dodam że motocykl leciał 50 metrów , koziołkował i odbijał się od asfaltu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ilosc kasy z ubezpieczalni odpowie na wszystkie pytania, inna sprawa ze w takich sytuacjach jesli chcesz zostawic motocykla to lepiej bezgotówkowo załatwic sprawe, jeszce nie widzialem zeby ktos dobrze wyszedł na gotówkowej rekompensacie w sytuacji posiadania jakiegos w miare dobrego sprzeta. ja na moim gruchocie zarobiłem jak go przeszlifowałem ale to działa na sprzetach do 10k . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją GSX600F  Z 2006 dostałem 10000 pln i pzu znalazło mi kupca za wrak 3700 pln + 700 zł jak przyszedłem z umową kupna sprzedaży do pzu i przedstawiłem że sprzedałem temu wskazanemu klientowi łacznie za moto dostałem 14400 pln  + odszkodowanie zdrowotne +kombik ,kask , buty  także wyszłem super tyle że odszkodowanie zdrowotne kombik itd prowadziła juz mi adwokatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawskich foto... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13d3d709d92cba21.html

mi nic nie jest naprawde ani jednego siniaczka zadrapania nic... buty kask kombik daly rade :)

Witek ładny dzwonek :-) szczęście w nieszęściu że tylko tak się skończyło  :-D

ale ni ma co ogarniaj bo wiosna i długie dni wielkimi krokami nadchodzą  :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.