Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazac trzeba i to zdecydowanie... Mialem dzis pierwszy szlif w tym sezonie a w zasadzi w calej karierze motocyklowej... Baba w ciazy wymusila pierszenstwo na pszczynskiej wlaczajac sie do ruchu... motor na 110% szkoda calkowita... Ja zyje nic mi nie jest... Zdjecie wrzuce bo tylko musze zaladowac na jakas stronke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazac trzeba i to zdecydowanie... Mialem dzis pierwszy szlif w tym sezonie a w zasadzi w calej karierze motocyklowej... Baba w ciazy wymusila pierszenstwo na pszczynskiej wlaczajac sie do ruchu... motor na 110% szkoda calkowita... Ja zyje nic mi nie jest... Zdjecie wrzuce bo tylko musze zaladowac na jakas stronke

 

Witek szkoda tak fajnej kawy ,  ale motocykliści dzielą się na tych którzy zaliczyli glebę i na tych co jeszcze zaliczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurna Witek witamy w klubie:) Jak waliłeś? W bok? Leciałeś w powietrzu? Aha. Idź się przebadaj jutro bo wszystkie bóle i inne wychodzą na następny dzień. Możliwe nawet że kręgi szyjne skręcone a one i kolana to najczęstsze urazy.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo kur...to miałeś kupe szczęścia że jesteś cały. Jak dostaniesz dobrą kasę z ubzepieczenia to ja bym się nie bawił w składanie do kupy tego czegoś. Nie bity motor to zawsze większa gwarancja bezpieczeństwa a odbudowa na oryginalnych częściach na bank pochłonie kupę kasy no i to już jest powypadkowy sprzęt.

 

Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z martinezem o tym ślizgu, nic sie nie stało a moto wygląda groźniej poobijane niż zdarzenie  w realu, na szczescie jechaliscie tam bardzo rozważnie (pewnie jak nigdy ;-) ). co do ubezpieczenia to dolicz do straty jakies tam ryski na kasku, ryski na kombiku etc. ubezpieczalnia ma tez obowiazek zadbac o tego typu straty. mnie wypłacili odszkodowanie takze za buty (starte podeszwy), kurtke i spodnie oraz kask i rekawice. 

 

no i lepiej szukac jednak teraz juz nowego moto , szkoda bo w sumie długo szukałes i z daleka przywiozłes te kawe, ale mysle ze nastepna bedzie jeszcze lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.