Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się ze pozostaje ci zmiana tematu i założenie własnego. jak już napisałem wyżej, nie jesteś tu przeze mnie mile widziany dopóki nie zaakceptujesz zasad. albo przyjmujesz je albo nie , nie interesuje mnie twoja polemika z nimi.

kolego załozysz sobie wlasne forum bedziesz adminem to bedziesz mi mogl powiedziec spadaj stad a narazie to forum publiczne wiec dopoki administartor na to pozwala to sie udzielam... a nie bede zakanczal tematu jak mam cos do odpisania bo jak sie z czyms nie zgadzam to o tym mowie/pisze.

shrek

1) umyj uszy bo w żorach przed wiślanka co na swiatlach mowilem... jakos tomek i nobo uslyszeli ze masz jechac pierwszy i prowadzic zeby nie bylo to ty nie nie nie...

2) i co z tego ze zaczales sie udzielacz wczesniej? jestes lepszy czy co bo nie rozumiem? mam ci pogratulowac? poklaskac? ty wiele rzeczy robiles czy tam chciales robic szybciej ale jakos ci to na dobre nie wychodzilo chocby podroz do rumunii gdzie chyba wszyscy skwitowali krotko i na temat nieodpowiedzialny swir "za godzine wyjazd do rumuni trasa transforgarska"

3) kiedy ja cos powiedzialem na temat emeryckiej jazdy? nigy nie ocenialem na głos czyjes jazdy... do teraz! jak to sie mowi nie ruszaj gowna nie bedzie smierdziec... poruszyliscie temat mojej jazdy to ja poruszam wasza jazde i mozemy sie tak licytowac w nieskonczonosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

ilm, skoro pijesz do tego, jak to ładnie ująłeś w słowa że mnie zdradza jedna druga i trzecia dupa i to ze mna jest coś jest nie tak to vice versa - rozumiem wyprzedza cię jeden chłop, drugi chłop ale jak już dziewczyna nie wytrzymuje i Cię wyprzedza to chyba też jest coś nie tak ilm? proste więcej jezdżenia a mniej mówienia i teoretyzowania! :]

więc proszę bez ciśnięcia mi tu i robienia wielkich mitów wokół mojej osoby bo chciałbym zauważyć że mam najsłabszy motor z was wszystkich... a że jeżdżę stosunkowo dużo i dynamicznie no to już nie mój problem uczę się od najlepszych... ;) prawda "burncwelku" i martinezie :P

już odesłałem dwie osoby (shrek i ilm) do tematu młodzi stażem motocykliści tam sobie pykają rekreacyjnie 80-100 i nie będziecie się czepiać że tempo nie takie... czy coś... jak to się mówi mierz siły na zamiary... wiec czemu to zawsze cała grupa ma się dostosowywać do jednego skoro wszyscy chcą lecieć a ty ich hamujesz to albo się dostosowuje albo zmieniam grupe dostosowana do swoich możliwości... a nie cisne witka na forum ze on to samo zło...

co będziemy wszyscy udawać że nikt nie widział jak grześka wyrywało, ze adam odkrecał miejscami, ze aga jak sama mówiła zasypiała... hello?

a na koniec dodam, że tak po ludzku to jest mi tylko szkoda że jak się cos kiedyś nie daj boże stanie z moim udziałem to wszyscy będą pierd... ten to zapierd... bo non stop ciśniecie farmazony nie lataliście tak naprawde z innymi grupami to nie macie odniesienia...! ja latałem z tychami z katowicami z bytomieim tarnowskimi gorami i moge z reka na seru powiedziec ze oni to zapierda..

A tak w ogole dlaczego w klotniach musisz nawiazywac do mojej osoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z parkingu to kto poerwszy polecial ?

widze licytacja trwa... :D fakt na rondo w auchanie wjechalem pierwszy ale kto juz po wyjezdzie ze slimaka na rybnicka przejal paleczke i prowadzil? Ty! :) drugi byl nobo trzeci ja i tomaszke z tylu ;)

kto da wiecje kto podbija stawke? ;) stary smieszne jest to co piszesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Smieszne jest to, ze klocac sie z Ilmem, zaczynasz pisac bo shreku. Licytacja ? Nie, to nie licytacja. Twierdziles ze nie chcialem prowadzic, co nie jest zgodne z prawda. Wiec prosze skoncz pierdolic na moj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

kolego załozysz sobie wlasne forum bedziesz adminem to bedziesz mi mogl powiedziec spadaj stad a narazie to forum publiczne wiec dopoki administartor na to pozwala to sie udzielam... a nie bede zakanczal tematu jak mam cos do odpisania bo jak sie z czyms nie zgadzam to o tym mowie/pisze.

shrek

1) umyj uszy bo w żorach przed wiślanka co na swiatlach mowilem... jakos tomek i nobo uslyszeli ze masz jechac pierwszy i prowadzic zeby nie bylo to ty nie nie nie...

2) i co z tego ze zaczales sie udzielacz wczesniej? jestes lepszy czy co bo nie rozumiem? mam ci pogratulowac? poklaskac? ty wiele rzeczy robiles czy tam chciales robic szybciej ale jakos ci to na dobre nie wychodzilo chocby podroz do rumunii gdzie chyba wszyscy skwitowali krotko i na temat nieodpowiedzialny swir "za godzine wyjazd do rumuni trasa transforgarska"

3) kiedy ja cos powiedzialem na temat emeryckiej jazdy? nigy nie ocenialem na głos czyjes jazdy... do teraz! jak to sie mowi nie ruszaj gowna nie bedzie smierdziec... poruszyliscie temat mojej jazdy to ja poruszam wasza jazde i mozemy sie tak licytowac w nieskonczonosc :)

3 Tutaj bym sie nie zgodzil, chociaz? Zapomniales jak na Chudowie komentowales jazde , ten jest taki a ten taki, ten to ten tamto ... Mozna prac brudy ale czy warto?

Tylko "kolego" roznica miedzy nami jest taka ze ja mam odwage powiedziec komus ze mi to nie pasuje, Tobie jej brakuje.

I na tym bym chcial zakonczyc to zakonczyc.

Wiecej w wypowiedziach nie bedzie wzmianki o Tobie, i tego samego oczekuje od Ciebie

Nawiazujac do malowania i tych +20 km,

Porosze, nie jest to zadna tajemnica dlaczego suka malowana jest. Nie mam teraz zdrowia i glowy by dalej brnac w ta dyskusje.

3e822007866d1c66.jpg

Off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę odbiegając od tematu sprzeczki (czyli zdecydowanie odchodząc od wątku głównego)

Nie planuje ktoś jutro wypadu do Tychów i chciałby zabrać ponad 100 kg plecaczka

Mam swoje ubranie, kask, rękawice, nawet buty motocyklowe mogę zabrać ale bez przytulania (chyba że kobiałka jakaś będzie prowadzić).

A tak serio - ponoć czeka na mnie Berta2 (rano mają potwierdzić) jest od wczoraj ale zakładają alarm, szybę i crashpady. Żona w pracy w Katowicach, ja siedzę w domu i "zakuwam". Jak żonka wróci z pracy to salonik mi już zamkną. Może ktoś przez przypadek pomyka w stronę Tychów i zabrałby dziadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.