Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

witek, jak jedna dziewczyna cie zdradzi, to masz prawo powiedziec ze dziewczyny to k*rwy, jak dwie cie zdradzą - masz prawo powiedzieć że nie tylko dziewczyny to k*urwy ale i straszne k*rwy, ale jak cie trzecia zdradzi to moze robisz cos nie tak.

co do soboty tapmal ja własnie z burnfeelem zrobiłem łożysko i teraz musi sie ułożyć, ale wstepnie o sobocie myślę także nie jest to zły pomysł. także zapodawaj szczegóły jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek, jak jedna dziewczyna cie zdradzi, to masz prawo powiedziec ze dziewczyny to k*rwy, jak dwie cie zdradzą - masz prawo powiedzieć że nie tylko dziewczyny to k*urwy ale i straszne k*rwy, ale jak cie trzecia zdradzi to moze robisz cos nie tak.

piękne słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilm, skoro pijesz do tego, jak to ładnie ująłeś w słowa że mnie zdradza jedna druga i trzecia dupa i to ze mna jest coś jest nie tak to vice versa - rozumiem wyprzedza cię jeden chłop, drugi chłop ale jak już dziewczyna nie wytrzymuje i Cię wyprzedza to chyba też jest coś nie tak ilm? proste więcej jezdżenia a mniej mówienia i teoretyzowania! :]

więc proszę bez ciśnięcia mi tu i robienia wielkich mitów wokół mojej osoby bo chciałbym zauważyć że mam najsłabszy motor z was wszystkich... a że jeżdżę stosunkowo dużo i dynamicznie no to już nie mój problem uczę się od najlepszych... ;) prawda "burncwelku" i martinezie :P

już odesłałem dwie osoby (shrek i ilm) do tematu młodzi stażem motocykliści tam sobie pykają rekreacyjnie 80-100 i nie będziecie się czepiać że tempo nie takie... czy coś... jak to się mówi mierz siły na zamiary... wiec czemu to zawsze cała grupa ma się dostosowywać do jednego skoro wszyscy chcą lecieć a ty ich hamujesz to albo się dostosowuje albo zmieniam grupe dostosowana do swoich możliwości... a nie cisne witka na forum ze on to samo zło...

co będziemy wszyscy udawać że nikt nie widział jak grześka wyrywało, ze adam odkrecał miejscami, ze aga jak sama mówiła zasypiała... hello?

a na koniec dodam, że tak po ludzku to jest mi tylko szkoda że jak się cos kiedyś nie daj boże stanie z moim udziałem to wszyscy będą pierd... ten to zapierd... bo non stop ciśniecie farmazony nie lataliście tak naprawde z innymi grupami to nie macie odniesienia...! ja latałem z tychami z katowicami z bytomieim tarnowskimi gorami i moge z reka na seru powiedziec ze oni to zapierda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli +20 koni wiecej... :D to teraz już będziesz mógł zapier... po 300km nie tylko 270 :P nareszcie nie będę jechany przec Ciebie że jeżdżę za szybko... uff jak mi ulżyło ;)

jak z kims sie umawiasz na wspolny wypad "za miasto" to nie pokazuj jaki jestes kozak i jak to (nie)umiesz zapierd...ć... włączasz sie w grupe to dotrzymuj kroku temu kto jedzie najwolnie... tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek jeździ szybko chyba w GTA to jest normalna sprawna jazda :)

Może naprawdę zróbmy grupę np.sportową -czyli dla ludzi co potrafią jeździć i nie chodzi tu o zapie..... na zabój jakieś wyprzedzania jedno po drugim,jazdy na czerwonym i tak dalej tylko o w miarę szybką płynną jazdę normalną dla ludzi co coś kumają w temacie :P

Grupa drugą -to emeryci,amatorzy i ludzie wielkiego strachu tam róbcie co chcecie

Mnie też zawsze wnerwia jak trafi się w grupie żółw przy którym mnie zaraz wszystko boli,denerwuje mnie zaraz jazda,robie się senny itp.

Witek nie daj się walcz jak lew pamiętaj Kto Cię uczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie jezdziles z nami wiec nie opowiadaj glupot tak wlasnie sie tworza mity haha i to jest to co mowielm ktos przeczyta i juz ma "wyrobione zdanie" kozak sie popisuje :) SUPER! ...milej nocy ;)

nie chodzi mo o to ze "mam wyrobione zdanie". Nie musiałem z wami jezdzic... widze co ludzie piszą...

Marinez3433, nie nazwał bym drugiej grupy, grupą amatorów, emerytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mądrej głowie jedno słowo wystarczy a głupiemu referatu mało".

przeczytałem witek twojego posta i nie będę się do niego odnosił merytorycznie, jest nieuczciwy, zieje od niego niezrozumieniem i frustracją, odebrałeś to co ci chciałem powiedzieć w najgorszy możliwy sposób.

postawię więc sprawę prosto, jeśli chcesz się w tym wątku "do ludzi z gliwic" udzielać i dołączać do grup czy tworzyć swoje, to jeśli chodzi o mnie, dopóki nie zaakceptujesz pewnych zasad to nie jesteś tu przeze mnie mile widziany.

te zasady to:

- nie wracasz do domu samemu po odłączeniu się od grupy nie mówiac o tym nikomu (na jednym z wyjazdów 30 min cie po krzakach szukaliśmy myśląc ze sie rozpieprzyłeś i wykonaliśmy kilkanascie telefonów których nie odebrałeś, po 2 godzinach odezwałes sie ze jestes juz w domu).

- nie tworzysz wewnątrz grupy atmosfery rywalizacji.

- patrzysz w lusterka i jeśli widzisz że nie ma za toba kolegów - czekasz zamiast wymijać na dwukierunkowej kolejne auta.

- nie lekceważysz grupy.

martinez ma racje, jeśli nie odpowiada ci mój wątek który założyłem, nie wyganiaj mnie do innego tylko sam załóż swój własny, jak nobo powiedział, ludzi jest do latania dużo i na pewno jak założysz swój wątek to bardzo dużo ludzi się zgłosi.

przemyśl to i nie odnoś się już do mojego postu bo sie zrobi syf, innych też raczej proszę żeby te dyskusje zamkneli albo przeniesli na nowy wątek,

rozmowe z tobą uznaje za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sorry szefie faktycznie sprawdziłem to ty założyłeś temat... wiec masz tu wieksze prawa i nie moge Cie odeslac stad :)

no nic widze kazdy musi załozyc swoj watek na forum zeby potem nie mozna bylo mu nic napisac ani powiedziec bo to przeciez jego wątek...

ilm po prostu nie filozofuj bo nie jestes w pracy... ja jestem prosty chlopak i do mnie sie mowi ktrotko i na temat a nie uzywa madrych zwrotow i zeby pokazac jak to ty nie jestes obyty... na tym forum powinienes byc obyty raczej z motocyklem...

po krotce na odpowiem na twoje zasady:

1) byl to na samym poczatku jakis 2-3 wyjazd z wami i po odlaczeniu sie grzeska i adama myslalem ze pojechaliscie do domu stad tez pojechalem... im jakos wtedy nie zwracales uwagi ze sie odlaczyli od nas i zapierd... bo wtedy ja na swoim moto moze mialem przejechane 1000km wiec nie bylo mowy o zadnym doswiadczeniu

2) rywalizcje to bede tworzyl jak bede mial taki motor (zblizony mocą) jak grzesiek adam martinez a nie o 2-3 razy slabszy od nich :] nie wiem w ogole co ty rozumiesz przez rywalizacje jadac w grupie po ulicach? to nie tor tu sie nie mierzyc czasu.. no chyba że ten z przodu (ja) ma zawsze latwiej bo nie musi gonic a ty jadac w kolumnie gonisz i moze traktuejsz to jak rywalizacje bo chcesz pokazac ze tez wyprzedzisz czy tam że nie odstajesz i wtedy robia się nieciekawe sytuacje... i psychicznie nie wytrzymujesz i wyskakujesz tak jak na stacji w zwardoniu albo rok temu do piotrska w oswiecimiu jak wracalismy z zakopanego... nie wiem nie rozumiem cie czasami

3) uwierz patrze czesciej w lusterka niz ty!!! powtarzam i bede to powtarzał nie bede wyprzedzał auta i go hamował od razu zeby sie koles wkur... bo ciebie nie widze. wiec jaki sens wyprzedzania? powiesz to nie wyprzedzaj? to po co mi motor moge jezdzic puszka i stac wszedzie w korku albo jechac sznurkiem jeden za drugim...

co do lusterek to juz w tamtym roku zwracali ci chlopcy uwage ze nie patrzysz bo jak wyprzedzasz to nie zostawiasz w ogole miejsca dla innych z tylu tylko sie trzymasz kurczowo osi jezdni zamiast zjechac do prawej... poza tym manewr wyprzedznaia powinien byc szybki i dynamiczny a nie ze auto jedzie 70km/h a ty go wyprzedzasz 73km/h bo stwarzasz zagorzenie dla siebie i osoby za toba jezeli jedziesz w grupie!

4) co znaczy nie lekcewaz grupy? zachowujesz sie dokladnie jak shrek HIPOKRYZJA najpierw mi marudzi nie jedziemy szybko jedziemy rekreacyjnie itp itd. wiec mowie jedz pierwszy rzuc swoje tempo to on nie! on nie pojedzie pierwszy on nie bedzie narzucał tempa... nosz kur... to po co te marudzenie i wysylanie mnie na przod? no chyba ze chcecie zebym to ja zbierał mandaty :]

a syf to zrobiliscie wy bo najpier shrek wybierajac sie w trase z nami jedzie nieodpowiedzialnie odkreca stara gpz'tke po 200km/h po czym mu ustrzelka strzela i pluje olejem po wszystkim i wszystkich... nastepnie marudzi o wolnej jezdzie bo nie ma gaznikow wyregulowanych a ja jak juz wyregulowal to zapierdalal po 270km/h? wiec dla mnie to czysta hipokryzja nie ma jakiegos konstans w jezdzie albo progresu tylko falowanie mam chwilowo dobry motor to zapierdalam i jest ok jak mam usterki to jęcze miałcze ze za szybko ze nieodpowiedzialnie itd... tak to widze "koledzy" to samo jest u ciebie w tamtym roku bylo ok jak motor miales sprawny a teraz jak cos tam ci sie dzieje z łozyskiem czy co tam naprawiales to juz ze witek jezdzi za szybko bo ty masz problem ze skrecaniem i boisz sie odkrecac... moze po prostu nie wyjezdzajcie niesprawnymi do konca motorami za ktore nie jestescie pewni...

a dla tych ktorzy nie zrozumieli ironi gdzie shrekowi odpisalem ze bedzie latał po 300km jak zmieni na mat to wlasnie sie ma tego co napisalem wyzej... ma sprawny motor to zapierd... ma ustarki to placze ze za szybka jazda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Dokladnie chodzi tu o mandaty.... :)

Lecialem pierwszy z Wami do soboty i co? Na skrzyzowaniu pojechales pierwszy :)

Do sedna sprawy nie zycze sobie abys w jakiejkolwiek wypoowiedzi nawiazywal do mojej osoby.

A Hipokryzja mozemy nazwac Twoje postepowanie.

Wiele osob, nie tylko ja, ilm zarzucilo Ci wysokie tempo, nie chodzi nawet o tempo a styl jazdy. Jak widac nie przejales sie.

Nie ma co smarowac sie publicznie by iles tam setek ludzi czytalo te zgrzyty, sa PW od tego. Nawet ja szybciej zaczalem od Ciebie poisac w tym watku tak btw. Druga sprawa kiedy gdzie mnie odeslales do mlodycyh motocyklistow ? To moze ja Ciebie odesle do zapierdalacze.pl ?Skoro ty bezpieczna jazde chcesz nazwac emerycka. Co to ma znaczyc najwolniejszy ma sie dostosowac do grupy? Tak szanujesz czyjesz zycie ? To chyba o czyms swiadczy.

co do wyedytowania, za suke jestem pewny, jedynie procz spalonej zarowki nie mialem awari ? Czlowieku hello ? od kiedy brak synchronizacji gaznikow to niesprawny motocykl? hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.