Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Zabawne, jesli macie odpierdalac takie szopki to se kurwa sami latajcie, Pierdole Ciebie, Witka, Piotrka, latajcie sobie ile chcecie mnie to pierdoli, macie innych w dupie, nie patrzycie, to sie pierdolcie. Potem pierdolenie ze nas nie widzieliscie, najpierw zgubiliscie ludzi przed zwardoniem, Widzieliscie ze bylismy na stacji przejechaliscie, W skoczowie rowniez olaliscie reszte. Tyle w temacie, dziekuje za uwage. To byl moj ostatni wypad z Wami, nie mam kurwa 15 lat, by potem zapierdalac by Was dogonic. A Wy se latajcie jak te posluszne pieski Witka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Alicjo mialas przyklad podejscia do reszty ludzi w Skoczowie. Odemnie tyle w temacie, jesli nie pasowaly Wam przeloty innych to po chuj sie zgadywaliscie? Trzeba bylo od razu przed wyjazdem powiedziec sory laska/koles nie lecisz znami bo zamulasz badz cokolwiek innego, ale nie gupi Jasiu jedzie pierwszy a reszta poslusznych pieskow za nim, majac oczy zaropiale pizda, nie widza co za nimi sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, jesli macie odpierdalac takie szopki to se kurwa sami latajcie, Pierdole Ciebie, Witka, Piotrka, latajcie sobie ile chcecie mnie to pierdoli, macie innych w dupie, nie patrzycie, to sie pierdolcie. Potem pierdolenie ze nas nie widzieliscie, najpierw zgubiliscie ludzi przed zwardoniem, Widzieliscie ze bylismy na stacji przejechaliscie, W skoczowie rowniez olaliscie reszte. Tyle w temacie, dziekuje za uwage. To byl moj ostatni wypad z Wami, nie mam kurwa 15 lat, by potem zapierdalac by Was dogonic. A Wy se latajcie jak te posluszne pieski Witka.

Masz rację mieli wszystkich w dupie, mogli zaczekać ale po jak trzeba być pierwszym i zapierdalać ile fabryka dała. Też czasem lubię pofiziować ale zawsze potem czekam na resztę...

Zjazd na stację benzynową w Zwardoniu a reszta ma czytać w myślach...

Panowie popisujcie się na TORZE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Raider piszesz dziwne rzeczy i obraźliwe. Nikt z nas nie chciał zrobić przykrości innym.

Powrót, stacja w Zwardoń, dostaliśmy info że nie tankujecie i jedziecie, oraz że czekacie za tunelem???? HELOU:)???? Za tunelem Was nie było. Goniliśmy Was, jak się zorientowaliśmy co i jak.......

Poczekaliśmy............. to było przed SB.....

Co do Skoczowa to skręciliśmy coś zjeść. Ale jak interpretować że "ten Skoczów to przegięcie"??

Czy stwierdzenie Pieski Witka ma jakiś podtekst z Twej strony? Masz w sobie pierwiastek homoseksualny skoro używasz takich określeń :) Zaprzeczenie będzie potwierdzeniem poprzedniej tezy;) Wiem bo mi mówił znajomy psychiatra. :)

Z mej strony miło było Was poznać, jeżeli będziecie chcieli jeszcze polatać, uzgadniając prędkość kolejność itp. Bardzo chętnie polatam i dostosuję się do reszty, Nasz idol(D.R.) będzie wtedy prowadził, a my wtedy będziemy pieskami Dark Raidera.....

Tego typu odpowiedzi sie spodziwałem jaka jest dwa posty niżej.................. Nie komentuję......... Nie chcesz? Nie jedź......

Ja ze swej strony jeszcze raz potwierdzę, że spoko, dostosuję sie do uzgodnionych warunków następnym razem.

Ekipę z dziś pozdrawiam i zapraszam na następny raz.

Mam pytanie: czy ja też powinienem się obrazić że na dzień dobry jakiś "wariat"(bez urazy, kolega był spoko) prawie się nie zabił na parkingu:)??

BTW! Kto dziś przez całą Wiślankę jechał ostatni? Weź czasem pomyśl..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

No to HELOU!

1 Zwardon ( nikt z Was nie czekal przed stacja, wiec logiczne dla ekipy ze Was tam nie ma tak? Zatrzymalem ekipe za tunelem, powiedzialem ze jestescie na stacji ze tam tankujemy. Zostal wykonany telefon do Was ze bedziemy na najblizszej pierwszej stacji. Mineliscie nas, patrzyliscie jak tankujemy, pojechaliscie.

2 skoczow, widzielismy Was na skrzyzowaniu, dojechalismy, Wy odkreciliscie manete, Biegi Was gonil pokazal byscie zwolnili, a Wy to zignorowaliscie.

3 Czy stwierdzenie Pieski Witka jest obrazliwe? jak mozna to inaczej okreslic? Skoro zapierdalaliscie za nim, nie zwazajac na reszte? Ale wystarczy jeden ... i reszta pojdzie za nim..

4 Przy powrocie na logike powinniscie wyczuc jakim tempem leci reszta, Wy to zignorowaliscie mieliscie ludzi w ...

Grzegorzu, to samo moge powiedziec o Tobie i Piotrze, i Ty przeciwko nam. Pokazaliscie gdzie macie mnie i reszte.

Ale nie, jak nie ma kto z Wami latac to telefon do szreka, badz innych i mozna jakos normalnie leciec, gdy jest ful ekipa, to nagle zapomina sie o normalnym lataniu.

Niechcieliscie zrobic przykrosci innym? A Zrobiliscie, lecac ekipa, wyjezdzajac spod gliwic bylismy "paczka" no i pokazaliscie gdzie nas macie, Piotrek, Grzechu nie masz lusterek ? Nie widzieliscie ze paru motocykli brakuje? No to na logike zjezdzam na pobocze i czekam prawda? Ale po co ? Skoro pierwszy tak ladnie cisnie...

Od zawsze bylo i powinno byc ze grupa dostosowuje sie do najwolniejszego, a nie na odwrot, w tym przypadku pokazaliscie jakie macie poszanowanie do czyjegos zycia, goniac Was, slabsi musieli przekraczac swoje umiejetnosci by Was dogonic, ryzykujac tym samym swoim zdrowiem.

Piotrze, dopowiedzialbym cos, ale mialo byc miedzy nami wiec...

Mysle ze w tym temacie juz wszystko zostalo dopowiedziane, mozna skonczyc ta rozmowe.

A wspolne latanie, mnie juz z Wami nie interesuje, dziekuje tyle z mojej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Zebys sie nie przeliczyl, pokazaliscie gdzie mnie macie wiec dziekuje. Kontynuowanie dyskusji jest zbedne. Reszta ekipy rowniez wyrazila swoje zdanie.

To trzeba bylo spowrotem rowniez leciec ostatnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam :) miło było poznać tych których nie znałem :) w skoczowie mnie nie było wiec się nie wypowiem na ten temat ,

ja o 18 tej już sączyłem bronka w domu :D

BTW ; jeżeli chodzi o telefon jak byliśmy na stacji w zwardoniu to Bieg powiedział ze czekają na nas za tunelem a nie na pierwszej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.