Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Tak bylismy. Spotkalem starych znajomych, Piotrek szybko sie zmyl, ja pojechalem dopiero po 18stej :) Duzo ludzi! moto malo, i pogoda do bani :)

BTW, ja chyba na Patelnie w czwartek jade, przylaczy sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo wyjebiscie ! A tak w ogole Panowie jakbyscie wiedzieli kto ma na handel 150/80/16 przyzwoite dajcie znac;)

no baa :D może za tydzień, przy lepszej pogodzie gdzieś dalej ? spróbuj w Grzybowicach u Marcina " Motocykl " jeżeli chodzi o opony, ma przystępne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Nobo, w grzybowicach pytalem, chcial mi wcisnac 160 papec... :)

Myslalem raczej o jakims lezaku w miare mlodym, ew dobrej uzywce... :)

OC do zaplaty za auto mam, i jeszcze pare pierdol wiec wiecie hehe :)

No a co do wypadu w czwartek. Lecialby ktos na Patelnie ? polatac tam 2-3 godzinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobo, w grzybowicach pytalem, chcial mi wcisnac 160 papec... :)

Myslalem raczej o jakims lezaku w miare mlodym, ew dobrej uzywce... :)

OC do zaplaty za auto mam, i jeszcze pare pierdol wiec wiecie hehe :)

No a co do wypadu w czwartek. Lecialby ktos na Patelnie ? polatac tam 2-3 godzinki...

co do oponki ,jak będę miał lepszą ofertę dam znać. W czwartek chętnie,mysart też,bo teraz z nim rozmawiałem, więc będziemy w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szkoda, że nie daliście znać, że latacie dzisiaj, bo pewnie by Wam się przydał hamulcowy w mojej osobie hehe

pytałem twojego małzonka czy coś lata, poza tym mamy swoje nr tel. i to forum . Norman wczoraj też dołączył na dzień dziecka do Kopienicy,ale dzwonił i myślałem ze też dołaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem twojego małzonka czy coś lata, poza tym mamy swoje nr tel. i to forum . Norman wczoraj też dołączył na dzień dziecka do Kopienicy,ale dzwonił i myślałem ze też dołaczycie

Aha, ale jak coś to następnym razem dajcie smsem znać danego dnia, że lecicie...Bo wczoraj fakt, mieliśmy zajęte pół dnia przez gościa od zakładania anteny (Tak!!! mamy już tv na nowym mieszkaniu hehe), ale dziś cały dzień mieliśmy do dyspozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale jak coś to następnym razem dajcie smsem znać danego dnia, że lecicie...Bo wczoraj fakt, mieliśmy zajęte pół dnia przez gościa od zakładania anteny (Tak!!! mamy już tv na nowym mieszkaniu hehe), ale dziś cały dzień mieliśmy do dyspozycji...

ok, ale Alu myśmy lecieli dopiero o 14 -tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

panowie i Panie;) grupa sie rozszerza, ciagle ktos nowy dochodzi proponuje zapoznac sie z zasadami jazdy w grupie;)

Zwlaszcza sygnaly ostrzegawcze, one moga uratowac kolege za nami..

Czwartek juz za 2 dni :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.