Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Street Triple 675 & Daytona 675

asphix
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
  • 2 years later...

Odgrzeję tego 2 letniego kotleta.

Przymierzam się do kupna na przyszły sezon Street Tripla. Cholernie mi się spodobał (wersja z okrągłymi lampami).

Prośba do Was użytkowników tego moto.

Na co uważać przy kupnie? 

Wad i zalet jestem mniej więcej świadom. 

Ten sezon (mój pierwszy) przejeździłem i nadal jeżdżę na XJ 600. W sumie zapowiada się, że pęknie 8000 km. Szału z "przebiegiem" nie ma, jednak jest chętka na coś mocniejszego. :D

• 3 months later...

Kupiłem street triple r 2010 w tym roku i polecam się przed kupnem przejechać do serwisu na oględziny. Troszkę to kosztuje (dałem 200 pln) ale warto. Wtedy będziesz wszystko wiedział co i jak. Warto zwrócić uwagę jeszcze na dodatki, bo sa strasznie drogie a przy sprzedaży nie wpływają znacznie na cenę sprzętu. Np pług pod silnik kosztuje coś koło 700pln,le jak przejrzysz oferty to te z plugiem, czy bez pług będą kosztować tyle samo. Warto też szukać wersji z akcesoryjnym wydechem. Cena takiego dochodzi do 5k a sprawa ma się podobnie jak z plugiem, tyle za za tłumik troszkę sobie ktoś doliczy, le na bank nie pięć tysięcy :-)

• 3 years later...