Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Serwus!


Taz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli niepotrzebnie usunąłem swoje konto na digarcie...

Jest tu jakaś galeria na forum?

>.>

<.<

Rozumiem, że chodziło Ci o te zdjęcia nagich żuczków i kwiatków :)

Zaznaczam tylko, żeby potem rozczarowania nie było, że to są dosłownie nagie żuczki i kwiatki :D

Galerii nie ma ale zapraszam do stworzenia takowej w nowym temacie. Z chęcią obejrzę ładne zdjęcia. Czym fotografujesz? tylko makro czy inne tematy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 12sto-latku,czy ty ztego czarnego bandziora dosięgasz asfaltu :lol:

Ledwo, ledwo :lol:

Nie urosło mi się bardzo w życiu, więc tylko końcówkami palców sięgam asfaltu...

Ale jakoś idzie :D

Jak już Dzioras ruszy, to nic go nie ruszy!

witaj, zdjęcia możesz dodać jako załącznik na przykład ..:)

Hmm... Załącznik...

To pewnie jest jakiś sprytny guziczek do tego...

O, jest jakiś :D

To trzeba poszukać jakichś fotek :D

Z chęcią obejrzę ładne zdjęcia. Czym fotografujesz? tylko makro czy inne tematy ?

Aaaaa! Ładne :D

To moje się nie załapują :lol:

Jestem laik kompletny i amator śmierdzący i jestem jedną z wielu osób, którym się moje zdjęcia nie podobają...

Z ręki zawsze zdjęcia robiłem, więc są poruszone we wszystkie strony :D

Dopiero zaczynam...

I na pewno coś wrzucę :D Tylko wybrać muszę...

A są tu już jakieś galerie innych użyszkodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do piątej klasy niechodzę, (narazie pierwsza :) ) ale tak dorzucę do tematu, że "zawodowo" obracam (narazie pauza)Canonem EOS 1D Mark III, EOS 5D i mój ulubiony EOS 40D a dodam, że Nikonowi baaaaaardzo daleko do Canona (doświadczyłem. No, a uwielbiam czerwone Montepulciano, Chianti i Pellegrino zwłaszcza w upalne letnie wieczory po całym dniu roboty lub jazdy z nogami wyciągnietymi przed siebie :PB):D:lol::lol:

aaaaaaaaaaaaaaa no i pozdrowiska dla Guid, rośnij nam żeby na tym asfalcie bardziej stanąć ha ha ha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Nie no, teraz już na pewno zdjęć nie pokażę, bo tylko się zbłaźnię, skoro tu profesjonaliści zaglądają B)

Jakoś nie mogę uwierzyć, że Nikonowi może być bardzo daleko do Canona... Czyżby połowa profesjonalistów świata się myliła?

Poza tym, jak chodzę na wystawy fotograficzne z konkursów różnych, to pierwsze miejsca w różnych kategoriach po równo dla użytkowników Canona i Nikona są.

Więc jakoś nie mogę się przekonać do jednoznacznej wyższości Canona :P

No i jeszcze są Hasselblad, Mamiya i Pentax - one też nie wydają mi się jakoś gorsze...

Kurczę, ja już chyba nie urosnę własnie...

Rozważam kupno butów na wysokich koturnach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha B) , jeżeli tak, to druga połowa ma racje. Czyli po połowie :D . Chociaż oczywiście w rzeczy samej podpisuje się pod zdaniem BadMana, nie zawsze istotny jest sprzęt, ale szkło, no i dodałbym że fotograf i wiedza wraz z doświadczeniem :lol::lol::lol:

ps, zapomniałem się wcześniej przywitać, więc SIEMA, mały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.