Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotoradar od tyłu


klimers

Rekomendowane odpowiedzi

bassi @ 14.09.2010 12:00Nie popadajmy jednak ze skrajności w skrajność!!! Nie mówię aby wszędzie dzidować z zagiętą blachą czy zasłonką na blache - Bezpieczeństwo przede wszystkim - ale są miejsca gdzie można jechać szybciej niż na znaku nie igrając tym samym z życiem :)
O to chodzi. I w takich właśnie miejscach gdzie można jechać szybciej niż na znaku ,trzeba być świadomym że można załapać się na zdjęcie. Jeżdżąc z zakrytą blachą nie tylko sam z siebie robisz ciula ale też wyrabiasz złą opinię całej reszcie. Niestety żyjemy w kraju w którym wszystkich nas "wkładają do jednego worka" ,przede wszystkim na podstawie obserwacji tych ,którzy na motocykl wsiadać nigdy nie powinni bo są po prostu na to "za bardzo" pierdolnięci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niku @ 14.09.2010 15:43dragstar - mam nadzieje, że jak sie kiedys spotkamy to powiesz mi prosto w oczy, że jestem ciula bo mam wygięta tablicę... obiecuje, że nie pozostane dłużny :D
Nie bierz sobie tego aż tak do serca ok?Owszem przesadziłem z wypowiedzią ale nie szanuję zaginaczy blach. Ja wszystkich którzy zaginają blachę mam za kretynów. Takie mam o nich zdanie i trudno. I na pewno się nie spotkamy bo ja wśród swoich znajomych nie mam nikogo kto zagina blachę i uwierz mi trzymamy się od zaginaczy z daleka. To pewnie różnica pokoleń ale nie wnikajmy. Jeśli uraziłem to przepraszam. I miłego zaginania czy tam zakrywania rejestracji :)
bassi @ 14.09.2010 15:53dragstar - trochę kultury by się przydało.
Bassi - owszem przydało by się trochę kultury - zarówno tutaj na forum jak i na ULICY a tam przede wszystkim. Jeśli zaginanie blach ma dla Ciebie jakiś choć pośredni związek z kulturą to chylę czoła :)Post edytowany: 14.09.2010 18:28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosz ;0 Czyżbyś nie wieżył że Dragstar na swoim litrowym Honda VTR 1000F Firestormie jeździ po mieście 50?? ;):):D:Dnie gadaj... ja tam wierze hehe :):D:D:D:D Post edytowany: 14.09.2010 18:51szkoda tak mieć moto i nie wrzucić w nim 3, 4, 5 nie wspominając o 6 biegu :D:) no chyba że od świeta wyskakując sobie na niedzielny wypad na autostradkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 14.09.2010 18:25Nie bierz sobie tego aż tak do serca ok?Owszem przesadziłem z wypowiedzią ale nie szanuję zaginaczy blach. Ja wszystkich którzy zaginają blachę mam za kretynów. Takie mam o nich zdanie i trudno. I na pewno się nie spotkamy bo ja wśród swoich znajomych nie mam nikogo kto zagina blachę i uwierz mi trzymamy się od zaginaczy z daleka. To pewnie różnica pokoleń ale nie wnikajmy. Jeśli uraziłem to przepraszam. I miłego zaginania czy tam zakrywania rejestracji :)
Szanuje Cię i przepraszam ale uważam Cię za kretyna - taki z tego przekaz płynie - nie pogrążaj się.Ja nie mam zagiętej blachy ani żadnej zasłonki i nigdy nie zapłaciłem mandatu na moto więc czytaj ze zrozumieniem. Mimo to nie zawsze śmigam zgodnie z przepisami i jak widać da się jak się myśli na drodze i ma się trochę wyobraźni. Jak widać dla ciebie wykładnikiem doświadczenia na drodze jest stan tablicy rejestracyjnej - obyś się nie przejechał...Szerokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niku @ 14.09.2010 18:49Milosz ;0 Czyżbyś nie wieżył że Dragstar na swoim litrowym Honda VTR 1000F Firestormie jeździ po mieście 50?? :D:):):Dnie gadaj... ja tam wierze hehe :);):D:D:D
No kurwa ludzie nie o to chodzi ,że stać mnie na mandaty i ,że będę płacił z wielkim zadowoleniem. Chcę tylko powiedzieć tyle ,że jak mnie złapią i wdupią 500 mandatu to na pewno nie będę się żalił tutaj na forum bo to jest śmieszne i żenujące.----------
bassi @ 14.09.2010 18:52Jak widać dla ciebie wykładnikiem doświadczenia na drodze jest stan tablicy rejestracyjnej - obyś się nie przejechał...
Nie ,stan tablicy nie jest dla mnie wykładnikiem doświadczenia. Ale jak ktoś chce robić z siebie kretyna to może zarówno w taki jak i na wiele innych sposobów. Post edytowany: 14.09.2010 18:59 Post edytowany: 14.09.2010 18:59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 14.09.2010 18:54... jak ktoś chce robić z siebie kretyna to może zarówno w taki jak i na wiele innych sposobów. Post edytowany: 14.09.2010 18:59 Post edytowany: 14.09.2010 18:59
no tu ci przyznam racje dodam tylko np że jeżdząc na żółtym moto - bez obrazy wolne myślenie tak jak i twoje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niku @ 14.09.2010 20:29no tu ci przyznam racje dodam tylko np że jeżdząc na żółtym moto - bez obrazy wolne myślenie tak jak i twoje :)
Ale mi dosrałeś haha:P Lepszy nawet różowy motocykl z prostą blachą niż jakikolwiek inny z zagiętą a na nim "samozwańczy król szos" czyt. Idiota i Kretyn :)Post edytowany: 14.09.2010 21:01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 14.09.2010 20:57"samozwańczy król szos" czyt. Idiota i kretyn Post edytowany: 14.09.2010 21:01
oj chetnie poczytam jakie znasz jeszcze epitety... moze kiedyś będę zmuszony w rozmowie z kimś zejść do poziomu raczkującego w brodziku intelektualnym zatrzymanego na embrionalnym poziomie zarodka, to wykorzystam kilka z nich jeśli oczywiście moge :):) dobra zamykam temat bo zbyt nisko schodzi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE ZAJEBIOZA !!!!! Pierwsza haja na "nowym" forum !!! Aż się serce raduje ;-)Dragstar ma ten sam problem co ja , bo ma raczej wyrobione zdanie i pisze prosto z mostu . Ja tam rozumiem jego podejście i jestem święcie przekonany ,że ci co się tu tak gorączkują , jak by posłuchali o co mu chodzi to podali by grabę . Polecam przed gorączkowym ripostowaniem , się zastanowić lekko , bo potem jest tak jak tu ( znowu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragstar chce po prostu Wam przekazać że nie ma szacunku dla motocyklistów którzy zaginają blachę. Po prostu uważa że trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i jak przekroczy prędkość, złapią go to zbije się w pierś i honorowo mandat przyjmie. A nie będzie uciekał od odpowiedzialności jak Ci co blachy zaginają, bo im się może upiecze np przy fotoradarze :Dbędę tłumaczem:D heheheh a Ci kretyni i idioci to tylko osobiste zdanie autora które wyraża opinię i osąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pszczynie w marcu i kwietniu robili zdjęcia radarem przenośnym od tyłu...
Ja właśnie dzisiaj dostałem fotkę z tego radaru, zdjęcie zrobione w marcu, szybkość błyskawicy (jestem z Czerwionki). Na szczęście do całej sterty plików było dołączone pouczenie, w którym dowiedziałem się jaki jestem niedobrym kierowcą, i że tym razem rezygnują z zastosowania kary finansowej, ale jeśli znów mnie złapią, to będzie już na pewno kara, i to najwyższa. Czyli mam fotografię na moto od tyłu za darmo. Nie znam kryteriów na podstawie którch anulowano mi karę, prędkość przekroczona o 30km/h a na koncie zero punktów. Pozdrowienia dla pana komendanta straży miejskiej w Pszczynie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieso @ 20.09.2010 21:31
W Pszczynie w marcu i kwietniu robili zdjęcia radarem przenośnym od tyłu...
Ja właśnie dzisiaj dostałem fotkę z tego radaru, zdjęcie zrobione w marcu, szybkość błyskawicy (jestem z Czerwionki). Na szczęście do całej sterty plików było dołączone pouczenie, w którym dowiedziałem się jaki jestem niedobrym kierowcą, i że tym razem rezygnują z zastosowania kary finansowej, ale jeśli znów mnie złapią, to będzie już na pewno kara, i to najwyższa. Czyli mam fotografię na moto od tyłu za darmo. Nie znam kryteriów na podstawie którch anulowano mi karę, prędkość przekroczona o 30km/h a na koncie zero punktów. Pozdrowienia dla pana komendanta straży miejskiej w Pszczynie ;)Sprawa jest bardzo prosta, idą wybory a ustawianie fotoradaru przez prywatną firmę z pomorza nie przyniosło władzy chwały, mało tego zostali objechani przez mieszkańców i to nie tylko tych ukaranych ale w większości przez "zwykłych" obywateli Pszczyny, pisali o nich w gazetach, Straż miejska została skontrolowana przez komisję z MSWiA oraz KWP z Katowic, pewnie wykryto jakieś nieprawidłowości(podejrzewam, że chodzi o brak zgody na ustawienie maszynki do zarabiania pieniędzy) i już nie mogą wystawić mandatu. Przecież nie napiszą w uzasadnieniu: "w związku z nielegalnym..." i dobrze bo straż miejska w tym właśnie mieście to w większości zwykłe k... są!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.