Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam:)


Majka80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ironia była do kolegi wcześniej....no a pytałeś to napisałam...przecież ja tu jestem "baba"-świr i nic nie potrafię to tym bardziej skąd mogę wiedzieć jak się gmole w hajce montuje:):D:)Nie ciężko fotkę zamieścić....ale mnie w domu nie ma!!! Będę wieczorkiem i jak babcie kocham powysilam się żeby wam te fotki zamieścić....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esterka @ 11.08.2010 15:31Ja jestem słabym kierowcą i ledwo się toczę 40 km/h ... :)
Estera tak szybko?! Ja przy 30km/h mam śmierć w oczach! Czasem tylko jak skuterowcy mnie objeżdżają na winklach to poszaleje do 35 :D. :DMajka masz przykład (chyba jednymn pozytywny) swojego męża. Piszesz, że zaczynał od Jawy, później przesiadał się na co raz to większe i mocniejsze motocykle. Dlaczego nie zrobisz w ten sam sposób? Bo wstyd? Bo ludzie mają cię widzieć i mówić: "Wow! Ona ma Hayabusę! Ale ona jest zajebista!" ?? Co z tego, że masz skoro nie potrafisz na niej jeździć, a tym bardziej nie opanujesz tego motocykla w razie W. Powtórzę po raz enty słowa poprzedników: sprzedaj to w trzy dupy i kupuj coś słabszego. Opanujesz jeden, drugi, trzeci, któryś z kolei i dopiero wtedy (nie okłamujmy się, kilka lat musisz na to poświęcić) kupuj swoją upragnioną Hayę. Nie dość, że będziesz mieć wtedy więcej frajdy z jazdy na moto, nauczysz się wielu rzeczy to dodatkowo w pewniejszy sposób będziesz dążyć do swojego celu jakim w twoim przypadku jest Haya. Hayabusa to piękna bestia, ale jak ktoś już prędzej wspomniał, jest sprzętem dla DOŚWIADCZONYCH motocyklistów. Doświadczenia nie zdobędziesz niestety poprzez siedzenie na dupie za plecami kierowcy, opierając ręce o bak i obserwowania jak wszystko znika za wami i myśleniem "o jak zajebiście, jak też tak na pewno potrafię"- nie potrafisz. Także odstaw to co bierzesz, zacznij trzeźwo myśleć i weź pod uwagę to co inni do ciebie mówią (piszą), bo nikt ci tutaj źle nie życzy. Tak jak napisała Manka: SUZUKI GSX 1300R w roli pierwszego motocykla jest ZŁYM wyborem.Rozsądnych i przemyślanych decyzji życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka nie sluchaj ich, niektorych znam osobiscie pare lat i powiem ci ze oni nie umiom jezdzic. Oni som mocni w gembach i zazdroszcza ze ktos moze miec hajabuse.Niektore za duzo bajek ogladaja i im sie realne zycie z kubusiem puchatkiem myli i prubujom swojom teorje na sile innym wcisnac.Trzym sie cieplo, smigaj szybko bo im wolniej bedziesz smigac tym latwiej sie wywrocic a szkoda przecierz gumoli.Jestem z tobom, nara czesc i czolem. Post edytowany: 11.08.2010 17:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jej wypowiedzi wywnioskowałam, że należał do jej męża. Skoro nie to we swojej wypowiedzi wymazuję: sprzedaj to w trzy dupy :). Tyle. Kostucha masz rację. Muszę skończyć z tym piractwem... :D Ale jeszcze nie dziś :D A więc jadę gonić skuterowców na winklach:DWho's next? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeeeeeee ok - hajabusa ;-))))Ja po parunastu latach wsiadłem ponownie na "konia" i na początek słabiutko wybrałem- Shadowkę 750 bo nie wiedziałem jak to będzie po tylu latach po przesiadce z dawnej jawki 350- oj troszkę od kwietnia zeszło bym czuł się na shadowce -pewnie! Teraz wiem ,ze w przyszłym roku zmieniam pojemność na większą! I nie mów , proszę ,ze Ty mimo doświadczenia zasiadasz Hajkę!!!!!!!!!Rany albo laska chce być cool ,żeby wszyscy się ślinili jaka to "baba z jajami" i pisze głupoty?Albo świat się zmieniłi są takie desperackie kobiety???Stawiam na 1 ;-)))) że pic na wodę heeeeeeeeeeePozdro Majka - ale please zejdz na ziemię! Osobiście Ci nie wierzę ;-)))) czekam na te foty od paru dni obiecanych ;-)))lewa w górę - jeśli się mylę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.