Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

przestroga...policjant na moto 200 km/h


kriss kross/kris sps

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Black D. Ty sie od dara odczep..... bo sumienia niwe mozesz mieć czystego.Chcesz tu na forum przy wszystkich powiedzieć że co?? Że jeździsz na autobanie 130 ekspresówce 110 w mieście 50 a w terenie zamieszkałym 20 km/h. Wolne żarty, Każdy łamie przepisy. Jedni bardziej jedni mniej. Najwazniejsze że wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko robić to z głową. No chyba że sie myle i jesteś jedynym prawowitym jeźdzcą w Polsce :P:) W takim razie wklej twarz żebym wiedział kto będzie moim idolem a właściwie ideałem :P:):) DArA i reszta lewa w górę, szybko i bezpiecznie :):)a co do miśka.... szacunek... tylko żeby nie karał innych :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch łapek na kierownicy to masz 100% racji Darku - chyba, że nie masz kierunków - raczej "ktoś" nie ma, bo znów mec. Leszek będzie mi zarzucał, że się czepiłem. Chodziło o przenośnię, lecz cóż ;o) Staż posiadania prawa jazdy jest tak istotny w kwestii przestrzegania przepisów jak zeszłoroczny śnieg.Pracuję nad przestrzeganiem przepisów (jeżdżąc moto i samochodem) i przyznam się, że nie zawsze to wychodzi ;o(, ale ruszając nie jest moim celem robić sobie papieru toaletowego z ustawy Prawo o ruchu drogowym - przenośnia. Nie czepiam się. Staram się propagować tylko podejście do przepisów od strony ich przestrzegania, a nie łamania.Mec. Leszku, prośba z mojej strony byś zajrzał do słownika języka polskiego i sprawdził znaczenie słowa "prawowity"-nie doszukuj się złośliwości z mojej strony, to czysto przyjacielska prośba.W sprawie zdjęcia Cię rozczaruję ;o) Będziesz jeździł jak będziesz chciał-każdy tak jeździ i każdy ponosi, poniósł lub poniesie konsekwencje podjętych decyzji jako kierujący. Szkoda, że tak wielu musimy stawiać [*]. Chodzi mi tylko o to, by tych [*] było jak najmniej - dostrzegacie związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mec. potrafi pomóc w trudnych sytuacjach, a pomaganie innym to fajna sprawa. Nie miałem zamiaru nikogo urażać, chodzi mi o te [*] które stawiamy i to w dużej mierze z winy naszych kolegów-tak dużo w zakresie bezpieczeństwa zależy od nas samych, a chełpienie się łamaniem przepisów świadczy o człowieku, robienie tego specjalnie, z premedytacją prędzej czy później kończy się szlifem, dzwonem - to pół biedy, najgorzej gdy kończy się [*]. Zależy mi na naszym wspólnym bezpieczeństwie i stąd moje "staroświeckie" podejście do łamania przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mnie też denerwuje rutyna i zbyt wielka brawura... ale jazda 50 90 tam gdzie można jechać nieco szybciej nie jest dla mnie lekceważeniem przepisów. Zawsze bede wyprzedzał korek przed światłami, na zwężeniach, zawsze będę korzystał z tego że jestem na motorku, nie po to kupuje sie moto by stać w korku, nawet jak jest podwójna ciągła... Dziadkowie walczyli o wolny kraj, wiec każdy robi jak uważa, każdy umiera jak chce ale pamietać trzeba żeby ponosić konsekwencje w razie przekroczenia pewnych barier, ktróe są ruchome ;);):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna sprawa,dwóch kumpli się spotkało jeden gliniarz drugi cywil, kumpel mu dróżkę czyścił,tak się tym ucieszył że nagrał filmik który poszedł w obieg trafił tam gdzie nie trzeba i dym,trafił na nieodpowiednie osoby proste,nie pamiętał jak siadał na moto zabrać oprócz pełnej adrenaliny dupy przytomnej głowy,trudno się mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.