Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca - dorywcza


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

To już nie bierzesz motocykla na regulację zaworów, a odwozisz do innego serwisu?Gratuluję doszkolenia :)
mozesz sie bardziej rozwinąć?fruga sprawa jak ci nie odpowiada ze kolega nie podjął roboty to nie musisz do niego jezdzic. nikt cie na sile nie namawia. a moze wykarzesz sie umiejetnosciami na poziomie mechaników motoGP i zawstydzisz Dragona??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że jesteś po prostu zażenowany, że "przepłaciłeś", bo okazało się, że zapłaciłeś tyle, że komuś opłacało się to zlecić innemu serwisowi i zarobić bez babrania się w oleju ;)Jeżeli nie chodzi o namalowanie obrazu przez znanego malarza czy coś innego tego pokroju to przyjęte zlecenie można zlecić dalej, oczywiście na własną odpowiedzialność... ale jak zlecasz innemu to on odpowiada przed tobą więc koło się kręci.Kto by to nie był: miał sam wyregulować dobrze, ale mu się nie chciało, więc oddał znajomym... i najprawdopodobniej wszyscy zarobili, a Ty nie straciłeś bo przyjąłeś umówioną cenę regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak łatwo komuś koło tyłka zrobić.Nigdy nie stosowałem takich praktyk. Jeżeli czegoś nie robię to mówię to od razu. Ewentualnie kieruję do ludzi, którzy mogą to zrobić.Tak więc mówię wprost: zarzut postawiony przez "marudę" w kierunku mojej osoby jest KŁAMSTWEM.Czekam na konkrety z adesami i datami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powstaje plotka, zasiac ziarno, podlac i czekac na plony)))))jeśli ja komuś oddam moto do regulacji to ktoś komu płace moze do tego zatrudnic nawet papieza jesli robi to najlepiej na swiecie lecz wlasciciel sprzetu powinien o tym wiedziec.Kiedyś w TV pokazywali program o facecie ktory oddal puszke do serwisu Mitsubishi bo mu szczotki na myjni urwaly antene i zrobily masaz karoseri i okazalo sie ze serwis oddal auto do malowania jakiemus typowi w stodole.Koles nie byl zadowolony bo myslal ze serwis daje gwarancje jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragona znam trochę czasu. Spawał mi owiewki, kupiłem u niego parę tajli, kask. Bardzo miło i fachowo. Cenowo też przystępnie. Spotykaliśmy się nie raz przy okazji imprez motocyklowych, czy też imprez organizowanych dla dzieci ( szkoły specjalne, domy dziecka).Szczerze wątpie by zrobił coś takiego, nie informując wcześniej klienta.Czekam na opis sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragona znam trochę czasu. Spawał mi owiewki, kupiłem u niego parę tajli, kask. Bardzo miło i fachowo. Cenowo też przystępnie. Spotykaliśmy się nie raz przy okazji imprez motocyklowych, czy też imprez organizowanych dla dzieci ( szkoły specjalne, domy dziecka).Szczerze wątpie by zrobił coś takiego, nie informując wcześniej klienta.Czekam na opis sytuacji.
To pisałem ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.