Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Czym Polega "strzał Z Korby"?


Rysiek_WNC

Rekomendowane odpowiedzi

dla jednych wypicie piwa i wyrzucenie puszki to normalność, dla innych taka puszka to skarb i sie dziwią dlaczego te głupki je wyrzucają, przecież to są pieniądze.pomijam kwestie recyklingu (bo to inna działka) porównując do moto to tak jakby oddać moto do huty na stopienie ) no moze nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Życzliwy , ty sie lepij popraw synek jo ci godom Idź teraz szybko do garażu gdzie czymosz te wszystkie fanty z rozpadów i każdą weź czule w ramiona , ucałuj i przeproś ładnie , boś bardzo źle uczynił synu tak bezczelnie traktując te uduchowione żelastwo . Potem za każdym razem zanim wsiądziesz na jakiś motocykl przywitaj się grzecznie , zapytaj jak się czuje i czy możesz podczas dzisiejszej rundki do kościoła dwa razy podjechać mu do 7.000 na obrotomierzu ,żeby się nastawił psychicznie do roboty. Potem pogłaskaj czule po kominku , pocałuj obie oponki ( każdą w kilku miejscach ) i dopiero jazda . ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pierw się przywitam,choć myślałem,ze na tym forum mam już jakieś posty wiec SIEMA! Tak czytam ten ciekawy temat i ciekawe wypowiedzi.Choć kiedys jak miałem swój pierwszy"motocykl" też miałem podobną teorie-teraz jest inaczej. Fakt moto to moto ,no ale Panowie i Panie bez przesady .Pomijam kwestie ,że jak cos jest czyjeś to niech sobie robi z tym co chce ,a każdy używa swojego 'motocykla" jak chce i jego sprawa czy katuje moto na torze,czy katuje moto w terenie czy katuje moto stuntując (katuje pojecie względne..) Już zdarzyło mi sie kilka razy,ze ktoś na mnie wrzeszczy,czemu "rzucam" "motocykl" i że jak by taki miał to by nim nie rzucał ,ale wątpie czy ten ktoś miał pojęcie w jakim celu to robię"jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" Po czasie ma wiec prawo odezwać się panewka ,a że ktoś poleci zaraz na szlif wału to jego sprawa ,przy dzisiejszej dostępności i cenach części/piecy robienie tego nie jest opłacalne a co za różnica czy resztki z pieca będą leżały w całości,czy nie jak i tak z nich nie wiele..? Ktoś napisze,że blok,że to no ale... Stuka panewa to wiele się nie zdziała i można "strzelać z korby" Bycie MOTOCYKLISTĄ w dzisiejszych czasach pojecie śmieszne choć gówniarz ze mnie jest . Ten co w moto siedzi od x lat ,ale rzuca moto trenując nie jest motocyklistą,bo nie szanuje moto ? A ten co tatuś mu kupił motocykl( nie chodzi mi teraz o kwestie,że tatuś daje kase) by synuś mógł przejechać sie od czasu do czasu po mieście i zarwać kolejna gorącą pietnastolatke uważa sie za pełnowartościowego motocyklistę,a o motocyklowym"życiu"pojecia nie ma i co? bo chyba to pojecie"bycia motocyklistą" w dzisiejszych czasach obróciło sie o 180 stopni i raczej nazwanie kogoś "motocyklistą",kto wie o co w tym wszystkim chodzi jest raczej obrazą aniżeli "zaszczytem"jeśli tak by odbierać to"pojecie"... no,ale gówniarz ze mnie i sie nie znam Nie zrozumcie mnie źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo wszyscy się jakoś uspokoili, ale niestety tradycyjnie nikt nie ma odwagi przyznać się do błędu i powiedzieć, że nie miał racji i zbyt pochopnie kogoś lub coś ocenił. A ten co mi głowę w imadło wkręcał to już w ogóle chyba z rozpaczy pije od czasu zobaczenia pierwszy raz jak dusza spier.... z moto przez taką dziurkę po korbowodzie z przodu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy taki ktoś ,kto sądzi ,że moto ma dusze po jakimś większym destrukcyjnym dzwonie 'zamawia" księdza ,kupuje trumne i moto do piachu ? choć nie powiem,bo można się emocjonalnie przywiązać do moto ,ale ta kwestia raczej nie podlega dyskusji ,bo każdy ma inne poglądy,jeden się z nimi zgadza,drugi nie ,ostatnio tez miałem robić "strzała' w f2 -kumpel zajechał ale w drodze powrotnej chyciło na amen silnik i też bym pewnie był nieźle jechany,ale pytanie-o co? a silnik bez głowicy dorwało się za 400,a szukanie wału i próba reanimacji tego silnika była by po prostu nieopłacalna,a blok? za przysłowiową "flache" teraz można jedynie sprzedać. Sory,że się powtarzam po części co człowiek to inne poglądy i tak pozostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź poczytej na wierchu.Tam pisze że jest to forum motocyklistów ,a jak żeś wspomnioł tyś nim nie jest.Szukosz zwady abo co?Chcesz coś udowodnić?Było pedziane co było i finisz.Po kiego wafla dalej to ciągniesz . Synek się źle wyraził i to wszystko.No chyba że mosz patent na racja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goorny ale tak patrze na opis pod avatem i śmiem twierdzić że twój motór ma dusze może coś więcej napiszesz o swoim sprzęcie rasa, waga.... jeździsz w siodle czy na oklep?? Twój motór jak umrze to go chociaż na kiełbase opierdolisz lochy najpikniejsze może nie są ale najwytrwalsze może i tak w niezłym gnoju pewnie pociągną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.Rumak nojczystszej węgierskiej krwi .Woga lekkopółśrednio.Siedza na niej niby w siodle ale rihtigh to na oklep .Może życia mi jeszcze nie uratowała , ale zdrowie to nie roz(kto wie tyn wie).Mało kery motor jest tak uniwersalny jak mój .Przejechała bagna , bród na rzece, byłe na prawie 3 tysiącach , i mimo że silnik w kąskach to do chaty wróciła na kołach,wioząc dupsko moje i mojej. Jest członkiem rodziny.Czy mo dusza? Nie w takiej postaci jak myślom koszuloki.Jest w mojej pamięci , i zawsze jak byda na niej siedzioł , byda motocyklistą.Niektórzy to zrozumią.Reszta mi wisiPs.Mom jeszcze pora innych sprzętów , i żodnego bych nie zarżnął ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goorny ale tak patrze na opis pod avatem i śmiem twierdzić że twój motór ma dusze może coś więcej napiszesz o swoim sprzęcie rasa, waga.... jeździsz w siodle czy na oklep?? Twój motór jak umrze to go chociaż na kiełbase opierdolisz lochy najpikniejsze może nie są ale najwytrwalsze może i tak w niezłym gnoju pewnie pociągną
Padłem i leże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co z tą duszą, jak się ma przerwę w jeździe a moto w tajlach w garażu to ciągnie żeby poskładać i w drogę, ale to każdy nazywa jak chce. w sumie skoro według co niektórych co twierdzą ze moto ma dusze to niech pomyślą, co może czuć taka R1 co napi*****a panewka, ból serca, obciążenie na nie raz naciąganej ramie itp. to wtedy ino godna śmierć musi być- eutanazja itp

Padłem i leże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

strzał z korby to piękna rzecz.a koleś kto zbiera kilka lat na starą FZR to według mnie frajer.po cholere trzymać 100kg złomu w garażu skoro można go jeszcze efektywnie i efektownie wykorzystać(mowa o silniku)?ludzie którzy chociaż troche intreresują sie stuntem wiedzą że liczy sie show a pyrkać bez niszczenia silnika to ja moge komarkiem.a koleś który kupi moto po to zeby je codziennie myć i trzymać przed domem dla szpanu to idiota.to jest zrobione do zap****nia palcie lacza i strzelajcie z korby! pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.