Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gry Komputerowe


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys zagrywalem sie dniami i nocami...obecnie malo czasu na to jest ale sie wkrecilem w zakup kierownicy i pojezdzenie przez zime..Oczywiscie tylko wtedy gdy bedzie za oknem zawalone 3 m sniegu...co sadzicie o tych tytulach?? od razu uprzedzam, ze wypadlem z obiegu, a ostatnia gra w jaka gralem to colin2 i call of duty 4.z symulatorow na zime (nie bede grac we wszystkie, ale ktore z tych tytulow warto)Reed for Speer ShiftCollin mcrae dirtCollin mcRae 5Toca race driver 2NASCAR RacingRichard Burns RallyRally Trophy,Ultimate Race ProFlatOutGT-R racing Gran turismo 5 prologueProject Gotham racing 4Reed for Speer pro streetBurn out paradiseForza motorsport2z Rąbanek (od razu pisze, ze klimaty II wojny swiatowej mi sie najbardziej podobala):GTA 4Call of duty Word at warCall of Duty: Modern Warfare 2 (PC) F.E.A.RCrisis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakos motocyklowe symulatory mnie nie kreca.. tzm fajnie jest pograc przez 10 minut i polatac roznymi sprzetami ale sam realizm jest do bani..z fpp to takie z klimatow II wojny swiatowej albo aktualne bez jakiegos SFz symulatorow to jaknajbardziej realne cos jak colin albo cos z wyscigow na torze jakimis kilkuset konnymi furami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 2 to przyjemna gierka, chociaż gram w nią tylko w dwie osoby i nie wiem jak wypada kariera itp. Teraz już jest Forza 3. Burnout daje dużo radochy, ale trzeba się nastawić że to typowa zręcznościówka, model jazdy ne ma żadnego związku z realistyką ale akurat w tej grze mi to odpowiada.Ja czasami w coś pogram, głównie w Soul Calibur 4, ale jakbym miał znowu grać w ten syf który wychodzi na PC, to bym nie grał w ogóle. Jedynie jak wyjdzie Diablo 3 to się kupi nową kartę graficzną i znowu wróci granie całymi dniami (chociaż trochę mnie ta wizja przeraża, w Diablo 2 grałem wiele lat).BTW. Jest jakaś gra podobna do Destruction Derby sprzed wielu lat? Czyli arena, samochody ruszają na siebie aż przetrwa tylko ostatni.///EDITJeszcze wymieniłeś Project Gotham racing 4, w którego grałem. Zdecydowanie bardziej zręcznościowy model jazdy niż w Forzie, więc jak wolisz symulatory to Ci się nie spodoba.////EDIT2Jak jeszcze nie grałeś w Gears of War 1 i 2 to pozycja obowiązkowa (tylko nie wiem na czym grasz, Gearsy są na Xboxa tylko, a pierwsza część na PC ale podobno daje dużo mniej frajdy niż na konsoli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo radochy daje GTA 4 . Jeszcze wiecej GTA plus dodatki ale do tego trzeba miec Xbox.W FEAR gralem wszystkie procz 2 ( czeka na polce az znudze sie GTA).Do tego PES2010.Za niedlugo wyjdzi nowy Sprinter cell , Mafia 2 i Alan Wake.Co do kierownicy to kup logitecha z forcebakiem. Do tego kup Colin grid albo najlepiej 2.Kapitalnie dziala ta kierownica. Odzwierciedla zachowanie prawdziwej jezdzac po roznej nawierzchni.klimat II wojny to np Medal of Honro Airbone i wszystkie COD. W ten najnowszy wspolczesny nie gralem. Zastanawiam sie jeszcze nad Forza 3.Jak lubisz klimaty podwodne to polecam serie SIlent hunter. Obecnie gram w 4 czesc. Dobry symulator amerykanskiego suba.do sprzedania mam pes 2009, silent hunter 4 i colin mc ray grid. wszystko na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/listing/search.php?s...p;category=4567 taka kiere bede kupowac.GTA, gralem i wlasnie mam zamiar przezimowac nad gta4,mafia gralem i jak bedzie 2jka to chetnie pogrammedal of honor airborne mam i poczatkiem roku cala przeszedlem - szalu nie bylo w porownaniu do klimatu poprzednich czesci.COD4 napewno zakupie jak sie troche oziebi i sie skonczy jazda na moto w terenie.Tak jak wspomnialem.. realistyczne symulatory realnymi samochodami + FPP realne (nie podobaly mi sie wszystkie quaki, doomy i inne)a moze w zime zrobic jakiegos multiplayera forumowego?jakas rąbanka albo jakies wyscigi samochodowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z symulatorow na zime (nie bede grac we wszystkie, ale ktore z tych tytulow warto)
Jeśli myślisz naprawdę o symulatorach to zostaje tylko Richard Burns Rally z jakimś modem, Live for speed, rFactor np. z TAKIM modem i ewentualnie Gtr Evolution. Reszta to bardziej arcade i z realnym zachowaniem samochodów to nie ma wiele wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty moderna warfare -bajka za fabułe GryMoto GP 08 za grafike i wypas hondy repsola:)Crysis-szybko sie nudzi za dużo zwiedzania mapReed for Speer pro street-Beznadzieja zrobiona na siłe na swiętaBurn out paradise-Piękna grafika ale bez sensu gra.Płytka.Zje..li ją na maxa.... Sprawdz jeszcze Fuel....i Co Wam polecam to Pure -wyjebiaszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tytułem jest S.T.A.L.K.E.R. ze względu na niesamowity klimat Strefy wokół Czarnobyla. Oprócz tego MotoGp 08 a od tygodnia CoD Modern Warfare 2. Kiedyś także Thief The Dark Project, przez którego miałem koszmary w nocy
Co do stalkera , to polecom wpierw przeczytać książka.Potem jest dopiero jazda....Mo ktoś działająco wersja stalkera 2-ki?Thief1,2,3 gra 100-lecia.Strach na plecach i pot między yhm yhm.Czekom na wersja w sieci...Do dnia dzisiejszego szarpia jeszcze w cywilizacja 2-ka(test of time).Chętnie bych pogroł w jakoś odświeżono(graficznie) wersja elite2 frontier.Pamięto to ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stalkera , to polecom wpierw przeczytać książka.Potem jest dopiero jazda....Mo ktoś działająco wersja stalkera 2-ki?Thief1,2,3 gra 100-lecia.Strach na plecach i pot między yhm yhm.Czekom na wersja w sieci...
Książki nie czytałem, ale oglądałem film. Mam "Czyste Niebo" w oryginale, ale proponuję zaczekać bo za kilka tyg. wychodzi "Zew Prypeci" - 3 częśćCo do Thiefa to muszę zassać gdzieś z torrenta i przejść jeszcze raz te 3 części. Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam SUPERBIKE 09 szczególnie tor w Brnie, bo nawet światło odbija się od nawierzchni tak jak w oryginale A z gier ponurych i fajnych zarazem to MANHUNT i MANHUNT2 oraz THE WARRIORS na PS2 wogóle to RockstarGames jak dla mnie the best...oczywiscie nie zapominając o dobrej 40% przed, w trakcie i seta po dla celebrowania wyników hehehttp://www.rockstargames.com/games#/dl:/ga...ASC/platform/4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechodzące , wkur*iające oryginały i wieczna zabawa z łamaniem gier kradzionych z netu to był w moim przypadku gwóżdz do trumny , sprzedałem blaszaka i mam spokój przynajmniej ! Do roboty mam teraz innego kompa a do grania kupie chyba pleja . Nigdy więcej PC i CHWDM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem, że to tylko ja taki "stary" i głupi i ciągle coś pogrywam Do podanych tytułów dorzucić proponuję "Company of Heroes - Tales of Valor" strategia okrzyknięta naj naj wszech czasów. Polecam szczególnie rozgrywki po sieci najlepiej z kumplami Niedługo trzeba powoli myśleć o PSX3 bo Gran Turismo 5 wyszło (wychodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo trzeba powoli myśleć o PSX3 bo Gran Turismo 5 wyszło (wychodzi)
Dla GT4 kupiłem PS2 i też czekam z wywieszonym jęzorem na kolejny "ril drajwing symulator"chociaż jak dorwałem Forza 3 w sklepie nie dla idiotów to też konkret szpil tylko że nie toleruje X-sów za to że mają znaczek "Mały-miękki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z samochodówek polecam Ci "Race Driver GRID" - według mnie jest swietnym kompromisem między symulatorem a arcade, zachowanie pojazdu IMHO o niebo lepsze niż w nowym NFS Shift Nieco skopany multiplayer, bo niestety mozna oszukiwać. Test Drive Unlimited - arcade, ale za to można pojezdzic po pięknej hawajskiej wyspie (realistyczne odwzorowanie CAŁEJ wyspy) i masa super sprzętów do wyboru No i LFS - malo zajmuje a możliwości ma ogromne, ale to juz czysty symulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz, Jest tego masa... z tego co wymieniles, godne tytuly w ktore grywalem:Burnout ParadiseRacedriver GridNFS Shiftreszty na konsole nie znam.ze strzelanek polecam:Counter-Strike, gra stara, ale grywalnosc piekna. zreszta wszyscy o tym dobrze wiedza.GTA 4 u mnie jakos nie przeszlo, ciagle ten sam motyw od 1 serii, juz mnie to znudzilo.F.E.A.R 2 cos pieknego, wspanialy klimat Far Cry 2 - 6 za grafike, warto zagrac w ta gre tylko z tego wzgledu. Choc na singlu liniowa, to postrzelac pare godzinek mozna COD 4 Modern Warfare 1 - masakra. Kolega kiedy mi ja wlaczyl na xboxie, powiedzialem mu zebysmy juz zaczeli gre i wylaczyl demo, tymczasem bylismy juz w grze... (misja ze snajperem na wiezy zaczynajaca sie w trawi) piekna grafika i realistyka.Modern Warfare 2 aktualnie maniacze non top, jedyne co mi brakuje w tej grze to mozliwosc uzywania pojazdow ziemnych. Ale ogolnie jest piekna. Warta kazdych pieniedzy! Nie wiem czy interesuja Cie gry z gatunku RPG, cRPG itd. ale jest tez masa starych gier ktore sa zaje****. np. seria Baldur's Gate ktora wkrecila mnie w ten klimat, Gothic a juz nie wspomne o Diablo... klimat w tej grze jest niepowtarzalny masa ludzi na swiecie czeka juz 10 lat na 2 czesc, grajac caly czas w dwojke; ktora niedlugo moze juz wyjdzie. Wtedy adios znajomi, nie ma mnie na miesiac... ze strategi godne sa starcraft, age of empires, age of mythology, twierdza, warcraft no naprawde masa tego... tylko jeszcze zeby dobra miala ze 100 godzin, a nie 24.. haha aktualnie grywam w modern warfare 2 i czasami CS. jak ktos ma ochote sie dolaczyc to pisac na prw albo gg 2757692. chetnie pogram tez w inne godne tytuly zima sie zbliza wiec bedzie wiecej czasu na maniaczenie pzdr dla wszystkich gro-maniakow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.