Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niezły Rider


Ramzes1

Rekomendowane odpowiedzi

Debil i tyle. Cisnąć 200 koło samochodów we wioskach to na prawde trzeba mieć poryte pod deklem ;/ trzasnąłby w auto to by całą rodzinę zabił. Może lepiej na tor z takimi wyczynami. Wyprzedzam pytanie - nie jeżdże zawsze przepisowo, ale z pewnością wolniej - co nie oznacza że jest to kres moich możliwości. A potem na youtube "jaki to ja jestem kozak i jak ja fajnie umiem" - ktos zobaczy ten film, i pociśnie też swoim sprzętem, tylko może i nie tak sprawnie... Debil i tyle - trza ich piętnować ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piętnować to trzeba gówniarstwo nie potrafiące jeszcze nic a zadup*ające po prostych 3 paczki .Gostek ma sprzęciora opanowanego i daje w palnik . Taka jazda mi osobiście daje max kopa i ją uwielbiam . Ale mało jest takich miejsc w Kaczogrodzie gdzie można tak pośmigać na dłuższych kawałkach . Piękne drogi , cud marzenie .Do jednego się zgodzę z tobą LPT , debilem ,jak napisałeś , można nazwać każdego kto otwiera manetę do końca bo się filmów na kompie naoglądał nie bacząc na to co sam potrafi i na to gdzie można .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piętnować to trzeba gówniarstwo nie potrafiące jeszcze nic a zadup*ające po prostych 3 paczki
może i potrafi zap...erdalać ale ma łeb zryty żeby w miejscach ruchliwych tak gnać. co z tego że dobrze jeździ, jak mu dziecko na drogę wyskoczy albo chociazby kundel jakiś to poza sobą może kogoś zabić, wtedy przy takiej prędkości umiejetności mu nie pomogą. trzeba mieć troche oleju w głowie i warować na torze albo tam gdzie ryzykuje tylko swoje życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że ktos trochę "ulepszył" ten filmikale to tylko moje odczucie
Pewnie ze tak ludzie z industrial light & magic nad nim pracowali. Zawiera przekaz podprogowy ktory kaze nam mordowac i gwalcic a jak sie dzwiek pusci od tylu to slychac glos samego belzebuba.Co za ludzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i potrafi zap...erdalać ale ma łeb zryty żeby w miejscach ruchliwych tak gnać. co z tego że dobrze jeździ, jak mu dziecko na drogę wyskoczy albo chociazby kundel jakiś to poza sobą może kogoś zabić, wtedy przy takiej prędkości umiejetności mu nie pomogą. trzeba mieć troche oleju w głowie i warować na torze albo tam gdzie ryzykuje tylko swoje życie.
chciałbym widzieć jak TY jeździsz ,że tak moralizujesz . Jadąc szybko też można mieć kontrolę nad tym co się dzieje na drodze , tylko trzeba mieć już lekkie pojęcie na co i gdzie zwracać swoje skupienie . Powie ci to każdy kto ŚWIADOMIE daje w palnik . Według twoich ocen ludzi to ja i podejrzewam kilku innych formerów też mamy łby zryte . Chcesz się z nami spotkać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym widzieć jak TY jeździsz ,że tak moralizujesz . Jadąc szybko też można mieć kontrolę nad tym co się dzieje na drodze , tylko trzeba mieć już lekkie pojęcie na co i gdzie zwracać swoje skupienie . Powie ci to każdy kto ŚWIADOMIE daje w palnik . Według twoich ocen ludzi to ja i podejrzewam kilku innych formerów też mamy łby zryte . Chcesz się z nami spotkać ???
Tak !! -> w czwartek pod zamkiem w Chudowie, na gołe klatyNiezniszczalnych nie ma ..., na motocyklu raczej większość jeździ ciut za szybko, ale wszystkiego giemul się przewidzieć nie da niestety .... więc każdy swoje powiedzieć morze, a 2 i tak zrobi co będzie uważał za poprawne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie ze co niektuze powini sprzedac moto i se kupic skuter 125... skoro tak wolno chca jezdzic wiadomo ze cza jezdzic z glowa i tak jakie mamy swoje umietnosci ale niektuzy przesadzaja... chciolbych cie zoboczyc jak jezdzisz wolno i z godnie z przepisami...a nie tylko tu pouczac... po co ci moto 600 nie mowiac jusz o 1000 skoro nawet 30%mocy nie wykozystasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wszystkiego giemul się przewidzieć nie da niestety ....
i to jest właśnie zajebiście pociągające w tym . To nie gra na kompiku w MotoGP, czy kozaczenie w gadce z dupami na dyskotekach o motorkach . Adrenalina jest lepsza niż amfetamina . Każdy ma swój rozum i robi co uważa . A selekcja naturalna to zdrowa zasada . Live is brutal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - zazwyczaj wykorzystuje 100 % mocy sprzeta w terenach miejskich wyprzedzając samochody i stawiam na kolo na przejsciu dla pieszych i oczywiście cisnę myśląc "a na pewno się zmieszczę". Sry - mnie juz facet bez prawka wyjechal, i jakbym jechal chocby i 80 to jestem rozmaraszony, a jak 180 to zabilbym i wszystkich w tym samochodzie. I to was tak podnieca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze tak ludzie z industrial light & magic nad nim pracowali. Zawiera przekaz podprogowy ktory kaze nam mordowac i gwalcic a jak sie dzwiek pusci od tylu to slychac glos samego belzebuba.Co za ludzie
po pierwsze napisałem że mi się wydaje, po drugie każdy ma prawo do wypowiadania się na forum a po trzecie wyluzuj chłopcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje, że każdy ma swoje pojęcie "zapier**ć na moto" i powinien uszanować to, że ktoś inny umie to robić w swoim przekonaniu równie dobrze jak Ty, a szybciej niż Ty. Dla mnie 160 to już odlot. Inni dopiero kładą nogi na podnóżek po starcie... TYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na to nie spojrzeć to każdy z nas ma ostro poryty beret. A jeśli ktoś uważa że nie ma to znaczy że i tak ma zryty ale jeszcze bardziej niż cala reszta. Apropo wypowiedzi " jak by mu tam dziecko wyskoczylo" a widzileś kiedyś żeby sie dziecko przy takiej drodze bawiło, poza tym jak ktoś chce zapierniczać na złamanie karku to sobie wybiera taką jezdnię gdzie widać całe pobocze i gdzie wiadomo że bedzie miał w razie "W" dużo czasu na reakcje. Przynajmniej ja tak robie.ale jak wiadomo opinie są różne. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.