Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niezły Rider


Ramzes1

Rekomendowane odpowiedzi

..........mam takie niezdrowe poczucie humoru i mam również tak poryte pod beretem . Serio .
To współczuje Ci Stary, naprawdę. Ciekawe czy to taka prawidłowość czy zawsze na kazdym forum sa gawędziarze. Zastanawiam się czy pomyślałeś kiedys, co zrobiłbyś w sytuacji kiedy podczas wypadku zabiłbyś komuś żonę i dziecko, i policja, sąd etc. udowodni że to Twoja ewidentna wina ?? Będziesz sobie nadal spokojnie śmigał po zakretach bez żadnej urazy, bez presji tego że, ktoś zginął przez Twoją głupotę ?? Wszystko jest fajne dopoki coś se nie przydarzy, w kazdej dziedzinie życia... Tyle miałem, debilizmu i braku wyobraźni nie trawię... sic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje Ci Stary, naprawdę. Ciekawe czy to taka prawidłowość czy zawsze na kazdym forum sa gawędziarze. Zastanawiam się czy pomyślałeś kiedys, co zrobiłbyś w sytuacji kiedy podczas wypadku zabiłbyś komuś żonę i dziecko, i policja, sąd etc. udowodni że to Twoja ewidentna wina ?? Będziesz sobie nadal spokojnie śmigał po zakretach bez żadnej urazy, bez presji tego że, ktoś zginął przez Twoją głupotę ?? Wszystko jest fajne dopoki coś se nie przydarzy, w kazdej dziedzinie życia... Tyle miałem, debilizmu i braku wyobraźni nie trawię... sic !
Gościu , nie wyjeżdzaj mi tu od debili , bo sobie tego nie życzę na publicznym forum , jak będziemy siedzieć przy piwie to inna bajka , najwyżej któryś z nas pojedzie do domu bez zębów . A o moją wobraźnię to się nie martw , bo właśnie dzięki niej mogę jeździć tak jak ty nigdy nie będziesz w stanie . Jak pobujasz się połowę tego co ja na motorze to będziesz miał moralne prawo do oceny moich motocyklowych teorii , na razie ugryż się lepiej w język. Najbardziej wkur*ia mnie w ludziach zakłamanie i hipokryzja . Jak jesteś taki prawy i sprawiedliwy to po co kupiłeś R6 ? Przedłużasz kutasa ? Masz małego ? Przepisy precyzują dość wyraźnie prędkości z jakimi należy się przemieszczać po drogach publicznych i twój motocykl przerasta je kilka razy . Przyśpieszać też nie wolno ( jak piszesz na 100 % ) , bo wg prawa stwarzasz zagrożenie dla ruchu . O podnoszeniu ciśnienia babciom moherowym i psom ( tym na czterech łapach ) nie wspominam .Więc po co się pytam ?? Do takiej jazdy wystarcza ROMET 200 czy inny pierdopęd . Ja dawałem w palnik od kiedy nauczyłem się panować nad motocyklem , i NIGDY z tego powodu nie miałem problemów , BO MIAŁEM ŚWIADOMOŚĆ TEGO GDZIE I KIEDY MOŻNA ! Miałem 5 poważnych wypadków motocyklowych , WSZYSTKIE przy prędkościach spacerowych ( 2 gdy stałem ! ) , a żadnego przy dużych prędkościach . Torów w Polsce nie ma w każdej miejscowości , a nawet to co jest w Poznaniu to kupa śmiechu , więc jeżdzić nie mają gdzie ludzie którzy lubią jeździć tak jak ty nie potrafisz , więc szukają sobie miejscówek . Gościu z tego filmu właśnie ma taką miejscówę i daje w palnik bo to ZAJEBIŚCIWE LUBI , i gówno ci Stary do tego aby go oceniać , bo i tak nie czujesz blusa . Zachowujesz się jak baba której facet nie puszcza do koleżanek , więc ona tym koleżankom wypomina jakie są niemoralne wobec swoich mężów . FUJ ! Nie stawiaj takich łatwych wyroków , bo niektórzy mogą nie mieć takich jak ja pacyfistycznych reakcji na twój obraźliwy ton .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obraźliwego tonu i tego, że sobie nie życzysz to przeczytaj mojego posta i Twoja wypowiedź, porównaj i wyciagnij wnioski. O przedłużanie kutasa sie nie martw, nie mam takiej potrzeby, jak równiez nie mam obaw o swoje uzębienie podczas ewentualnych spotkań przy piwku. Nie mam równiez uwag co do Twoich umiejętności i techniki jazdy ponieważ nie znamy się, wiec tego nie oceniam, pisałem raczej o zdrowym rozsądku, natomiast technika jazdy jednego uczestnika ruchu nie gwarantuje braku błędów po stronie innych, szczegolnie że kolo z filmiku z*****la przez wioski. Co do R6 wiem co potrafi ten motocykl, ale mam na tyle zdrowego rozsądku, by z takimi prędkościami latać po odpowiednich drogach, a nie przez wioski. Tyle w tym temacie, bez odbioru./nie przeklinaj/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe kurcze ale sie zdyszalem czytajac Panowie chillout i tak po za tym to wracajac do kolesia z filmiku to mistrzunio i tle wyglada jakby wlasnie wyjechal z toru i wracal do domu jezeli chdozi o bezpieczenstwo to tlyko osobista kwestia jezeli chdozi o naturalna selekcje zgadza sie i tez moze mam poryte pod beretem ale tak jest kazdy zginie szybciej wolniej lub z czyjejs winy. jezeli chdozi o mnie wole na moto niz na przejsicu dla pieszych albo po 80 na fotelu:/ pozdro panowie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się wydawać że popier******e w miejscu gdzie są inni użytkownicy drogi z prędkością 200 to egoizm, którego to efektem może nie być śmierć samego motocyklisty ale i jeszcze kogoś. To że nie chce być elementem jakiejś gry którą sobie w głowie układa śliniący się motocyklista przejeżdżający przez wieś 200, to coś złego ? W niektórych krajach ( niech mi nikt nie wyskakuje z "a w ameryce biją murzynów" ) za takie prędkości biorą prawko i sprzęt. Bez większych dyskusji. I będziemy licytować na odwrotą proporcjonalność użytku swojej rakiety ( czy to bmw czy suka czy inne r8 ) względem ich możliwości ? To że facet śmiga na tym r1 jak chce nie podlega dyskusji - raczej nikt temu nie zaprzeczy. Lecz problem powstaje GDZIE on tak jeździ - i czy to mądre, tak więc nie widzę związku w tym wypadku co do ilości KM pod żiciom, a ich gonieniu po drogach. W zdarzeniach losowych umiejętności mają znikomą rolę, w porówaniu do czynników jakie się na owo zdarzenie składają ( np. prędkość ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obraźliwego tonu i tego, że sobie nie życzysz to przeczytaj mojego posta i Twoja wypowiedź, porównaj i wyciagnij wnioski. O przedłużanie kutasa sie nie martw, nie mam takiej potrzeby, jak równiez nie mam obaw o swoje uzębienie podczas ewentualnych spotkań przy piwku. Nie mam równiez uwag co do Twoich umiejętności i techniki jazdy ponieważ nie znamy się, wiec tego nie oceniam, pisałem raczej o zdrowym rozsądku, natomiast technika jazdy jednego uczestnika ruchu nie gwarantuje braku błędów po stronie innych, szczegolnie że kolo z filmiku zapierdala przez wioski. Co do R6 wiem co potrafi ten motocykl, ale mam na tyle zdrowego rozsądku, by z takimi prędkościami latać po odpowiednich drogach, a nie przez wioski. Tyle w tym temacie, bez odbioru.
jak się gdzieś spotkamy i powozimy razem , to ci potem przypomnę tego twojego poukładanego przepisowego posta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie jest kretynem, bo on ma zx9 i go wykorzystuje a nie tak jak Ty swoją gixere ! jak nie umiesz tak jeździć to sobie ogara kup ! no dobra - juz bez ironi no...
po 1, moj gix nie sluzy po to zeby go r****c na skrzyzowaniach a po 2, ciekaw jestem jak ty jezdzisz pozdro/nie przeklinaj/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.