Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pas Nerkowy Lidl


markarol

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 wypadalo by sie przywitac najpierw w odpowiednim dziale a nie wpadac z brudnymi buciorami i sie reklamowac
Witam
Jest gdzieś w regulaminie, że trzeba zakładać temat żeby się "przywitać'? Już kiedyś szukałem, ale może przegapiłem? Bo netykieta nic o tym nie wspomina.
po 2 link nie dziala
Działa, wystarczy wejść drugi raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy musi byc w regulaminie ? wydaje mi sie ze kultura tego wymaga i dobre wychowanie ale jak widze wam jest to pojecie obce a u mnie nie dziala nawet za 2 wejsciem
regulamin regulaminem ,,, nie czepiaj się tego co jest mało ważne ( nie tyczy się tematu) ... może być to użytkownik, który po "awarii forum" stracił swoje posty, mało ważne ..., używając myszki + odrobiny chęci ....passss lidl Proszę się nie kłócić!!!! bo w mordę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 wypadalo by sie przywitac najpierw w odpowiednim dziale a nie wpadac z brudnymi buciorami i sie reklamowac po 2 link nie dziala
Przecież zaczął od słowa witam wiec o co ci chodzi. Robicie już kuźwa dziecinadę z tą powitalnią. Kto chce to się tam wpisze a kto nie ma ochoty to nie widzę powodu aby go tam odsyłać. Teksty typu : cześć jestem Janek i jestem nałogowym motocyklistą kojarzą się z grupą AA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również nabyłem pasek, prezentuj się niezle w porównaniu z tym co kupiłem w INTERMOTORS ..... dobrze ze sprzedałem nabyłem tez jakis spray do czyszczenia silnika ;| ale psiknąłem sobie na dekiel od silnika i różnicy nie widać hehehe, wiec 6 zł będzie stało na półce Zastanawiałem sie tez nad sprayem do czyszczenia łańcucha ..., ale w obawie o oringi nie zakupiłęm i dalej bede dupczył się nafta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas nerkowy wygląda na naprawdę solidnie uszyty, dwa wzmocnienia i odpinany ocieplacz. Natomiast jak rozpakowałem ten pas odblaskowy, to jakiś taki lichy mi się wydaje. No ale za tą cenę nie ma co narzekać, trzeba będzie ostrożnie zakładać i zdejmować. Na ładowarkę i pas odblaskowy dają 3 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.