Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Doskonalenie Techniki Jazdy Motocyklem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również byłem w zeszłym roku na szkoleniu u nich i byłem mega zadowolony, fakt, ze płaciłem jedynie 70zł. Na pewno warto szczególnie dla początkujących osób, gdyż można nauczyć się wielu prawidłowych odruchów podczas prowadzenia motocykla. Ale taki kurs to jedno a później dalsze ćwiczenie samemu to kolejna rzecz dla doskonalenia jazdy.
witam! byliśmy na tym samym kursie pod Opolem??????jesli tak to dostaliśmy mocno w d...ale warto było!!gorąge gumy i 50km na pachołkach........polecam posiadaczom SUZUKI taniąszkołę SUZUKI MOTOR POLNDA INNYM ZORGANIZOWANYM Lanette drożej ale szkolenie bardziej indywidualne To co napisali w postach LANETTE to prawda w 100% dla naszego klubu zorganizowali jesienią 2 szkolenia ,a wtym roku zaczynamy 10 i 11 kwietnia........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 Kiedyś to była super szkoła. Teraz zlikwidowali placyk jaki mieli w Gliwicach - Sośnica i uczą kursantów jazdy na moto gdzieś  "w polu" - porażka!!!! Doskonalenie techniki jazdy np samochodem odbywa się na małym placyku (o ile wogóle się jeszcze odbywa) przed centrum handlowym (może coś się zmieniło). Ostatnie decyzje szefa tej firmy raczej nie wróżą nic dobrego na przyszłość akademii jazdy a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nauka jazdy na swoim moto ma swoje plusy i przestancie narzekac ze 200 to duzo, zwykly paciak moze wiecej kosztowac, a jesli instruktorzy sa dobrzy to na kursie raczej do tego nie dopuszcza i pokaza jak bledow nie popelniac. Jesli to jest 7h to wychodzi niecale 30pln/h, mi by sie nie chcialo za takie pieniadze kogos uczyc czegokolwiek ;)

 

zgadzam sie całkowiecie ćwiczenie na swoim motorze to plus...a cena tez do przezycia biorac pod uwage mozliwość zdobycia wiekszej wiedzy w technice jazdy ...ja bym sie zapisała ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.